• Mareš

    Řeka Chrudimka

    No.: 282760

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 22. 10. 2024 15:30

    olej, karton, 1937, 48 x 69 cm, sign. PD Mareš, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vlk

    Letní krajina

    No.: 282761

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 22. 10. 2024 15:32

    olej, sololit, 27 x 37 cm, sign. PD Vlk, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vlk

    Pohled do kraje

    No.: 282762

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 22. 10. 2024 15:34

    olej, sololit, 27 x 34 cm, sign. PD Vlk, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Theodor David

    (1848-1915)

    Středozemí

    No.: 282763

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    Planned termination: 22. 10. 2024 15:36

    olej, plátno, 27 x 41 cm, sign. PD Th. David, rám, vzadu na blind rámu značka Lefranc & Cie, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    Horská scenérie

    No.: 282764

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 22. 10. 2024 15:38

    olej, karton, 26 x 37 cm, sign. PD Zd. Nemastil, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Al. Židlický

    Kachny nad rybníkem

    No.: 282765

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 22. 10. 2024 15:40

    tužka, papír, 1960, 29,5 x 42 cm, sign. LD Židlický 60, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Al. Židlický

    Lesní potok

    No.: 282766

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 22. 10. 2024 15:42

    tužka, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD Židlický Al. 60, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Dvě krávy na pastvě

    No.: 282767

    Auction price: 5.500 CZK (230 €)

    Planned termination: 22. 10. 2024 15:44

    olej, plátno, 63 x 80 cm, sign. PD Al. Fišárek, rám, restaurováno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, SVU in Brno and The Group of Moravian-Silesian Fine Artists

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Aleš Kublák

    (1945)

    Obrázek 45

    No.: 282768

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 22. 10. 2024 15:46

    olej, akryl, plátno, 2024, 30 x 30 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Aleš Kublák

    (1945)

    Obrázek 49

    No.: 282769

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 22. 10. 2024 15:48

    olej, plátno, 2024, 30 x 30 cm, monogr. LN AK 24, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Vlak

    No.: 282770

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:43

    fotografie, 30,2 x 40,2 cm, vzadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Lokomotiva

    No.: 282771

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:42

    fotografie, 30,3 x 40 cm, vzadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Na podiu

    No.: 282772

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:36

    fotografie, 1972, 29,2 x 39 cm, vzadu autorské razítko, mírně odřené rohy , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Variace na jazzová témata IV.

    No.: 282773

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:35

    fotografie, II.1970, 28 x 40 cm, č. 17/81, vzadu autorské razítko, nalepen štítek III. foto session Přerov 1970, rohy mírně ohnuté a naražené , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Tváře Jazzu II.

    No.: 282774

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:34

    fotografie, 1968, 28 x 39,2 cm, značeno vzadu autorským razítkem, naražené rohy papíru, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Májový průvod

    No.: 282775

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:40

    fotografie, 70. léta, 28,5 x 39,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Spolu

    No.: 282776

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:39

    fotografie, 40 x 29,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Tanec III.

    No.: 282777

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:38

    fotografie, 1971, 39 x 28,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem Salon internacional , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Dívka

    No.: 282778

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:37

    fotografie, 39,4 x 30,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Před koncertem

    No.: 282779

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:41

    fotografie, 29,7 x 39,7 cm, vzadu značeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Noční ulice

    No.: 282780

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:44

    fotografie, 20,6 x 40,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, naražené rohy, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Konopiště

    No.: 282781

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:11

    fotografie, 18 x 23,6 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, kraje lehce ohmatané, drobné škrábance a skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Pohled na Karlštejn

    No.: 282782

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:10

    fotografie, 20,2 x 14,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Pohled na zříceninu

    No.: 282783

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:09

    fotografie, 17,8 x 23,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, na povrchu drobné škrábance a skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Prachovské skály

    No.: 282784

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:07

    fotografie, 23,7 x 14,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Pohled na zámek

    No.: 282785

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:13

    fotografie, 17,9 x 11,6 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Berteaux a Desmoulius

    Malířská škola

    No.: 282786

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:06

    mědirytina, 1780, 24 x 36,6 cm, značeno v desce PD Berteaux et Desmoulius 1780 a.f; DU pod grafikou vepsáno tužkou Duplessis - Berteause 1747 - 1813 zum Tais, zašlý papír, s drobnými žlutými tečkami, v levých rozích papíru skvrny od polití, papír na okrajích na třech místech natržen, v rozích pokrče…

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Melena

    (1986)

    Pták

    No.: 282787

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:44

    tisk na plátně, 2016, 40,5 x 30,3 cm, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Melena

    (1986)

    Volavka

    No.: 282788

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:43

    tisk na plátně, 2016, 40,5 x 30,3 cm, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marie Červenková Pešková

    (1946)

    Boty

    No.: 282789

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:09

    kombinovaná technika, 1981, 53,5 x 38 cm, sign. PD Marie Červenková 81, rám, mírně zvlněný papír , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.