Bohumil Ullrych
Na Vltavě
No.: 250985Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2022 21:14
tužka, akvarel, papír, 1942, 16,8 x 23,5 cm, sign. PD B. Ullrych 42, pasparta, Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**8 History of bids
Mušličková Madona
No.: 249633Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2022 20:56
litografie, 1986, 16,6 x 8,3 cm, sign. DU Liesler 86, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
No.: 249260Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2022 20:44
tužka, papír, 24 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov, při spodím okraji mimo kresbu drobná skvrnka, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
Wagstaff
Lorenzo de Medici
No.: 246738Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2022 20:30
mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno Du Engraved by Wagstaff from a Print by Raffaelle Morghen after a picture by G. Yasari, zažloutlý papír, na levém okrtaji papíru hnědý flek, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Raphael Morchen
(1758-1833)
Dante Alighieri
No.: 246701Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2022 20:26
mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by Wagstaff from a print by Raffael Merghan after a picture by Toffaneli, při okrajích skvrnky od vody, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Josef Kadeřábek
(1915-2002)
Křest v Jordánu
No.: 242475Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2022 19:50
litografie, 1941, 29 x 19,2 cm, sign. PD J. Kadeřábek 41, zezadu přichyceno lepenkou k podkladovému papíru, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Prof. J. Obrovsky at the Academy of Fine Artists in Prague, member of JUV
Current price: 120 CZK (5 €)
Bohumil Ullrych
Houpačka
No.: 240746Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2022 19:36
lept, 26 x 19 cm, sign. PD Ullrych, na papíru drobné žluté skvrnky, u dolního okraje papír natržen 1 cm, horní levý roh papíru přeložen (mimo grafiku), Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 550 CZK (23 €)
Jiří Pařík
Ukousnout hlavu
No.: 235046Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2022 19:04
tuš, běloba na papíře, 16 x 17 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, na papíře skvrna cca 5 x 5 mm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Pohled na Pražský hrad
No.: 267292Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 21:31
litografie , 1914, 34,5 x 34,,8 cm, sign. PD J. Stretti.Zamponi, značeno PD v desce J. Stretti-zamponi 1914, uprostřed grafiky v jednom místě proděravělý papír, při okrajích na několika místech natrženo, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the constituent member of The Hollar Association of …
Current price: 2.300 CZK (96 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Ivan Sedliský
(1926-1999)
No.: 267294Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 21:20
linoryt, 40 x 59,5 cm, sign. PD Sedliský, č. 31/40, u horního okraje papíru nalepena papírová páska, papír zažloutlý, u pravého spodního okraje ztmavnutý rámeček, na okrajích stopy po barvě na tisk , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Zátiší s citronem a okurkou
No.: 267284Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 21:00
olej, plátno, 44 x 44 cm, sign. PD , rám, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Emil Wänke
(1901-?)
Pohled na Týnský chrám v Praze
No.: 267260Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 20:20
akvatinta, mezzotinta, 22,7 x 15 cm, sign. PD E. Wänke, LD Orig. lept, papír při okrajích pokrčený a zažloutlý, u levého okraje několik šedých drobných šmouh, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
Paul Gauguin
(1848-1903)
Te Faruru
No.: 267259Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 20:18
dřevořez, 14,8 x 10,3 cm, LD pod grafikou slepotisková značka KPVU, papír jen velmi nepatrně ohmatán na okrajích, u dolního okraje papíru červená šmouha, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
B. Ryplová
Krávy na pastvě
No.: 266456Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 20:02
olej, karton, 1914, 23,5 x 30 cm, sign. LD B. Ryplová , rám, na několia místech drobně vypadlá malba, NU proděravěno, rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Pavel Kopp
Gargano
No.: 264351Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 19:50
fotografie, 1975, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmde…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Vír III
No.: 264014Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 19:24
aquatint, 29,3 x 26 cm, signed lower/middle Pavel Sukdolák , no. 1/20, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 3.100 CZK (130 €)
Bohumil Ullrych
Ženy u vody
No.: 249224Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 18:04
olej, plátno, 1934, sign. LD B. Ullrych, pasparta, Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Strnad
Postavy
No.: 227112Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:49
lept, 1993, 34,2 x 22,8 cm, sign. PD Strnad 93, autorský tisk, studenti Vladislava Bauera, na papíře místy drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
D. Pilinsky
Léto
No.: 236039Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:38
olej, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD D. Pilinsky, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
D. Pilinsky
Pradleny
No.: 236040Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:37
olej, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD D. Pilinsky, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
D. Pilinsky
Zima
No.: 236041Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:36
Current price: 250 CZK (11 €)
Faun a dívka
No.: 198277Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:34
tuš, papír, 41,5 x 29,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Touha
No.: 223278Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:33
litografie, 18 x 10,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Orange Pekoe
No.: 235136Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:27
Jiří Mádlo
(1934-2008)
Návrhy forem na perník
No.: 237320Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:22
4x dřevoryt, 1967, cca 27,3 x 12,8 cm, 1x sign. PD J. Mádlo 1967, podle středověkých perníkových forem, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Jaroslav Krcal
(1921)
Potok za domem
No.: 253115Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:17
lept, 15,7 x 12,3 cm, sign. PD J. Krcal, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
M. Kousal
Lilie v květináči
No.: 136585Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:15
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Eva Janíčková
Strom
No.: 261777Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:07
lept, 16,2 x 12,3 cm, sign. PD Janíčková, č. 21/130, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pukl and Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Filip
(1884-?)
Z Kampy k Karlovu mostu
No.: 267301Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2022 18:19
pastel, papír, 1940, 19,5 x 29,5 cm, sign. PD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Vladimír Šolta
(1912-1992)
V zákopech
No.: 216966Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2022 18:06
linoryt, akvarel, 31 x 52 cm, zejména mimo tisk zohýbaný pravý horní roh, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids