• A. Sobotka

    Kvetoucí stromy

    Položka č.: 862

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:59

    tempera, běloba, papír, 18,5 x 27,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • A. Sobotka

    Břízy

    Položka č.: 863

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:00

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • A. Sobotka

    Krajina s kapličkou

    Položka č.: 864

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:01

    olej, sololit, 21 x 29,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • A. Soto

    Položka č.: 865

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:02

    zlato, pastel, papír, 1966, 45 x 58 cm, sign. PD A. Soto, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Boris Soukup

    (1938-1984)

    Abstraktní kompozice II

    Položka č.: 866

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:03

    aktivní grafika, 27,8 x 38 cm, č. 5/8, při okrajích papír nepatrně ohmataný, v jednom místě mimo tisk tiskařská barva, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • Boris Soukup

    (1938-1984)

    Abstraktní kompozice IV

    Položka č.: 867

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:04

    aktivní grafika, 24,5 x 31,3 cm, sign. PD B. Soukup, při levém orkaji mírně zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Soumar

    (1995)

    Položka č.: 869

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:06

    litografie, 60 x 43 cm, sign. PD Soumar Jan, A. T.

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Bohumil Straka

    (1919-?)

    Pernštýn - detail hradu

    Položka č.: 870

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:07

    bromostříbrná fotografie, 50,5 x 49,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Assisi

    Položka č.: 871

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:08

    akvatinta, 27,8 x 21,6 cm, sign. PD Mario Stretti, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pražský hrad v zimě

    Položka č.: 872

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:09

    akvatinta, 1912, 37,8 x 35 cm, rám, A.T., značeno v desce LD Stretti - Zamponi 1912, signatura PD?, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 873

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:10

    akvatinta, lept, 35,1 x 32,9 cm, sign. PD I. Stretti-Zamponi, zašlý papír, u pravého okraje papír lehce ušpiněný, v horních rozích papír neptrně pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Strašák a dívky

    Položka č.: 874

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:11

    litografie, 32 x 41,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Pasáci

    Položka č.: 875

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:12

    litografie, 32,5 x 43 cm, sign. PD AStrnadel, č. 166/300, Antikvariát Dlážděná, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Beskydy

    Položka č.: 876

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:13

    bromostříbrná fotografie, 9,7 x 14,3 cm, pozdější kontakt, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Zrcadlo času

    Položka č.: 877

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:14

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Milada Sukdoláková

    Děravá iluze

    Položka č.: 878

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:15

    lept, tempera, 1990, 49 x 36 cm, sign. PD Suchdoláková 90, č. 2/20, zejména při levém horním okraji mírně pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Josef Svatoň

    Střešní okno

    Položka č.: 879

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:16

    bromostříbrná fotografie, 56,5 x 38 cm, sign. na zadní straně Svatoň, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Svobodová?

    Modlitba

    Položka č.: 880

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:17

    akvarel, tuš, papír, 1900?, 20, 5 x 22, 5 cm, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

  • Karel Svolinský

    Postavy

    Položka č.: 881

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:18

    dřevoryt, 39, 9 x 24 cm, sign. PD K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Svolinský?

    Položka č.: 882

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:19

    akvarel, papír, 1920, 18 x 23 cm, sign. PD K. S. 20, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Konvolut s motivem lodi

    Položka č.: 883

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:20

    barevný lept, 14,2 x 7,3, 15,8 x 6,3, 13 x 5,5 cm, sign. PD K. Šafář, č. 28/100, 71/90, 73/100, místy zašpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Orchestr

    Položka č.: 884

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:21

    lept, mezzotinta, 66,5 x 49,5 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č. 5/20, při okrajích ohmataný papír, v levém horním rohu zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠ…

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Šimánek

    Kytice šeříků

    Položka č.: 885

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:22

    olej, dřevo, 69,5 x 99,5 cm, sign. PD Šimánek, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    V parku

    Položka č.: 886

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:23

    dřevoryt, 35 x 30 cm, značeno LD P. Š., Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Mlýn

    Položka č.: 887

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:24

    linoryt, 25 x 30 cm, sign. PD Pavel Šimon, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Na sena

    Položka č.: 888

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:25

    lept, 1942, 40,3 x 30,5 cm, sign. PD Pavel Šimon, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Zrození vesmíru

    Položka č.: 889

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:26

    lept, 1998, 59 x 42,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová, 6/20

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • František Šourek

    Mořský břeh

    Položka č.: 890

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:27

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Poslední cesta

    Položka č.: 891

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:28

    lept, 1943, 18,5 x 25 cm, sign. PD K. Štěch 1943, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Portrét

    Položka č.: 892

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:29

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu