Horská vesnice
No.: 249275Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2023 20:02
dřevoryt, 12 x 12 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
Milan Entler
Kytice II.
No.: 274750Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 10. 2023 22:50
litografie, 18 x 12,5 cm, sign. PD Milan Entler, pasparta, č. 69/150, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
Tereza Kučerová
(1964)
Jeden za všechny
No.: 274651Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 10. 2023 22:36
litografie, 32 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 14/60, pravý dolní a levý horní roh ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Strom v měsíčním svitu
No.: 274423Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 10. 2023 21:52
dřevoryt, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, značeno PD v desce JB, na papíru několik drobných nahnědlých flíčků, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 170 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID5**2 History of bids
Milan Janáček
Kašpárek
No.: 278959Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2023 18:07
lept, 1983, 7,6 x 5,9 cm, sign. PD M. Janáček 83, 44105, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Ernst Dintl
Květina
No.: 278935Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2023 18:06
suchá jehla, 10 x 7,8 cm, sign. PD Ernst Dintl
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Jaroslav Dajč
Žíznivý poutník
No.: 278936Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2023 18:05
lept, monotyp, 11,4 x 7,9 cm, sign. PD Jaroslav Dajč, 80/80, Exlibris František Vencl, the disciple of prof. Toufr, Bulant, Kos and Hylis at The Institute of Education in Jihlava, prof. Hadlac at The Faculty of Education - Masaryk University in Brno, member of The Association of Fine Artists from Vy…
Current price: 200 CZK (9 €)
Cyril Bouda
Noty
No.: 278943Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2023 18:02
litografie, 1958, 16 x 10,5 cm, sign. PD C. Bouda, PF 1959, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Jan Samec
(1917-1988)
Zimní pole
No.: 278927Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 10. 2023 18:25
akvarel, tuš, papír, 32,5 x 45 cm, sign. LD Jan Samec, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Nová radnice v Brně
No.: 265070Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:47
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Štěch
(1908-1982)
Oběti války
No.: 229869Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:45
dřevoryt, 22,8 x 35,3 cm, sign. PD K. Štěch, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association o…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Karel Štěch
(1908-1982)
Krajina s elektrickým vedením
No.: 262833Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:44
dřevoryt, 1955, 22,5 x 31,5 cm, sign. PD K. Štěch 55, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený, zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Si…
Current price: 250 CZK (11 €)
Helena Salichová
(1895-1975)
V podvečeru na pastvě
No.: 268397Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:37
dřevoryt, 24,5 x 43 cm, sign. PD Helena Salichová, pasparta, autorský tisk, věnování pí D. Havlové, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Alois Moravec
Přívoz v Roudné
No.: 265087Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:31
litografie, 1943, 20,5 x 27 cm, sign. PD A. Moravec 43, č. 46/50, zažloutlý a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Pra…
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Luděk Majer
(1925)
V Beskydech
No.: 169260Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:27
litografie, 1988, 14,4 x 29 cm, sign. DU L. Majer - 1988
Current price: 100 CZK (5 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Vzpomínky na hodiny francouzštiny
No.: 247152Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:07
suchá jehla, 1982, 17,9 x 13 cm, monogramováno PD MD 20.6.1982, v horní části mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. Bubenicek and Frynta at The Secondary Technical School of Graphics in Prague, private study in the studio of L. Jirincova
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Jarmila Čermáková
Krajinný terč
No.: 262743Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:03
lept, 33,3 x 21,3 cm, sign. PD J. Čermáková, 21/50, při okrajích mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Jan Blaha
(1961)
Madona II.
No.: 249399Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:00
lept, 49 x 39,5 cm, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Brno and The private graphic school of doc. Cerny in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Vančura
Žena na koni
No.: 259507Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2023 18:57
tempera, cardboard, 1982, 25,5 x 33 cm, signed lower/left Vančura 82, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Michal Vondráček
Černínský palác s Loretou
No.: 278969Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2023 18:38
litografie, 22,5 x 16 cm, sign. PD M. Vondráček, č. 51/100, zažloutlý a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Bazilika sv. Jiří
No.: 278991Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2023 18:33
ocelorytina, 16,5 x 9,1 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Park
No.: 278971Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2023 18:16
lept, 6 x 5 cm, sign. PD, č. 69/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Karel Kramule
(1920-1994)
Ke Hradu
No.: 278963Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2023 18:11
kamenorytina, 1982, 18,5 x 12,9 cm, sign. PD Kar Kramule 82, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Sklizeň
No.: 250796Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 09. 2023 16:54
litografie, 14,6 x 20,8 cm, sign. PD J. Mahelka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Graphic School in Pardubie, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of…
Current price: 250 CZK (11 €)
Miloslav Holý
(1897-1974)
Tři stromy v krajině
No.: 220295Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 09. 2023 14:18
litografie, 13 x 19 cm, sign. PD MHolý 57, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artists and The Hol…
Current price: 200 CZK (9 €)
Lucie Raškovová
(1970)
Smrt bibliomanova
No.: 278293Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2023 15:32
měkký kryt, suchá jehla, 1999, 22,5 x 48,2 cm, sign. PD Lucie Raškovová 1999, č. 1/10, vzadu štítek: Grafika roku 1999, při okraji pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID5**7 History of bids
Lucie Raškovová
(1970)
Petrolejové lampy
No.: 278292Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2023 15:30
měkký kryt, suchá jehla, 1998, 34,4 x 20,8 cm, sign. PD Lucie Raškovová 1998, č. 1/35, vzadu štítek: Grafika roku 1998, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 800 CZK (34 €)
Jaroslava Lukášová
(1981)
Vzpomínky
No.: 278274Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2023 14:54
lept, 2005, 22,3 x 31,2 cm, sign. PD Lukášová, č. 3/4, vzadu štítek: Grafika roku 2005, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Jan Pařízek
Nostalgie obyčejnosti
No.: 278271Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2023 14:48
suchá jehla, 1997, 29,4 x 21 cm, sign. PD Jan Pařízek 1997, č. 4/5, vzadu štítek: Grafika roku 1997, při okrajích pokrčený, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Vladimír Komárek
Dva poháry se zvonky
No.: 254618Auction price: 180 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2023 15:16
Current price: 180 CZK (8 €)