-
Jan Bauch
(1898-1995)
Smutný klaun
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
suchá jehla, akvarel, běloba, 17,6 x 11,6 cm, sign. PD Jan Bauch, papír na okrajích mírně odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Albrecht Altdorfer
(1480-1538)
Triumfální průvod císaře Maxmiliána I
Položka č.: 182Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevoryt, 40 x 37,5 cm, rám
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Paul Rubens
(1577-1640)
Obětování Izáka
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mědiryt, 1614 ?, 38,5 x 30 cm, značeno v desce Petro Paulo Rubens pincit, rám, místy neodborně restaurováno (několik trhlin v papíru, papír místy pokrčený)
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
William Hogarth
(1697-1764)
Večer (Z cyklu Čtyř denních dob)
Položka č.: 184Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mědiryt, 1738, 48 x 37 cm, rám, neodborně restaurováno, okraje utržené, papír místy pokrčený
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniel Niklaus Chodowiecki
(1726-1801)
Nakládání galeony
Položka č.: 185Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mědirytina, 9 x 22,5 cm, značeno LD D. Chodowieski del. a PD Schleuen, Daniel Nikolaus Chodowiecki byl významný německo-polský malíř, grafik a ilustrátor polského původu. Narodil se v Gdaňsku (tehdy Danzig), v rodině s francouzskými hugenotskými kořeny. Nejvíce se proslavil svými mědirytinami a lept…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonio Tempesta
(1555-1630)
Nero na koni
Položka č.: 186Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mědirytina, 30 x 22,7 cm, podlepeno čtvrtkou, otisk původní mědirytiny, papír zašlý, lehce zažloutlý a pomačkaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joris Hoefnagel
(1542-1600)
Znojmo
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mědiryt, kolorovaný, 31 x 41,5 cm, rám, podle Jorise Hoefnagela vyril Franz Hogenberg
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
John Speed
(1552-1629)
Mapa Čech
Položka č.: 188Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mědiryt, kolorovaný, 1626, 43 x 52,5 cm, rám, papír místy pokrčený a natržený
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Matthäus Merian
(1593-1650)
Plán Jihlavy 1647
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mědirytina, 26,7 x 34,3 cm, otisk původní mědirytiny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Georg Keller
(1568-1634)
Abriss der Statt Pilsen
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mědirytina, 27 x 31,5 cm, otisk původní mědirytiny, papír ohmataný, v půlce přehnutý, na pár místech natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Postl
(1774-1818)
Praha
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept s akvatintou, 34 x 45 cm, rám
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Max Švabinský
(1873-1962)
Květinový motiv
Položka č.: 192Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 28 x 22 cm, sign. PD M Švabinský, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
František Kobliha
(1877-1962)
Kytice
Položka č.: 193Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
barevný dřevoryt, 39 x 30,2 cm, sign. PD F. Kobliha, A.T., papír je lehce zašpiněný, na horním okraji má papír stopy po lepence, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdinand - Jean Luigini
(1870-1943)
Cesta v zimě
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, akvatinta, 45,5 x 58,5 cm, sign. PD F. Luigini, rám, Ferdinand Jean Luigini byl francouzský malíř a grafik. Narodil se v Paříži, kde také studoval na École des Beaux-Arts. Jeho umělecký styl se pohyboval mezi impresionismem a realismem, přičemž čerpal inspiraci z francouzského venkova a městsk…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Vacátko
(1873-1956)
Jeleni v říji
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1903, 45,5 x 64,5 cm, na kameni sign. PD Vacátko 1903, rám, žák prof. V. Hynaise a V. Brožíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kobliha
(1877-1962)
Pokušení sv. Antonína
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevoryt, 47 x 35,5 cm, monogr. LD v desce FK, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
František Kobliha
(1877-1962)
Pokušení sv. Antonína I.
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevoryt, 47 x 35,5 cm, monogr. LD v desce FK, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Francois Louis Schmied
(1873-1941)
Athene
Položka č.: 198Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevořez, 1930, 40,5 x 28,5 cm, sign. PD F. L. Schmied, rám, č. 1/60
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Dívka na trhu
Položka č.: 199Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, akvantita, 40,5 x 30 cm, sign. PD V. Röhling, rám, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
František Tichý
(1896-1961)
Hlava mnicha (Mstivá kantiléna)
Položka č.: 200Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
suchá jehla, 1948, 11,1 x 8,6 cm, sign. DU Tichý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu
-
Tavík František Šimon
(1877-1942)
Portrét Milana Rastislava Štefánika
Položka č.: 201Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevoryt, 51 x 37,5 cm, značeno LD v desce 1933 T. F. Šimon fecit sc., 30 výtisků, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tavík František Šimon
(1877-1942)
Les Grands Boulevards, Paris
Položka č.: 202Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
barevný lept, 1908, 33 x 38 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, č. 174, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Hiroshige
(1797-1858)
Zátoka Kuroto
Položka č.: 203Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevořez, 33,5 x 21,5 cm, rám
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Hiroshige
(1797-1858)
Řeka Suzuka
Položka č.: 204Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevořez, 34,4 x 22,5 cm, rám, oděrky na rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Samuraj
Položka č.: 205Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevořez, 35,3 x 23,2 cm, nalepeno na šedý papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Samuraj útočí
Položka č.: 206Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevořez, 35,7 x 23,3 cm, adjustováno do bílého papírového rámečku, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Rybař
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevořez, 35,3 x 23,5 cm, nalepeno na hnědý papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Noční chodec v dešti
Položka č.: 208Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevořez, 36,3 x 24,3 cm, nalepeno na červený papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Noční chodec
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevořez, 35,2 x 24 cm, adjustováno do bílého papírového rámečku, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Rudolf Fila
(1932-2015)
Rytíři
Položka č.: 210Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tisk, akvarel, papír, 2006, 40 x 28,5 cm, sign. DU R. Fila 06, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO