-
Igor Podolčak
(1962)
Dvojice / Pair
No.: 282790Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:50
lept, akvatinta, 1997, 48,6 x 32,2 cm, sign. PD Podolčák 97, č. 31/33, při okrajích lehce ohmataný papír, místy drobné skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Kalousek
(1925-1986)
Tábor
No.: 282791Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:28
tuš, papír, 24 x 15,9 cm, papír na několika místech ušpiněný a odřený, levý horní roh ohnutý, na papíře tiskařské značky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. F. Muzika and A. Pelc
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Kalousek
(1925-1986)
Já snad vyletím z kůže
No.: 282792Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:27
lavírovaná tuš, uhel, papír, 24,1 x 32,7 cm, mírně zašlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. F. Muzika and A. Pelc
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Renata Kubínová-Nováková
(1948)
Kostky jsou vrženy
No.: 282793Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:38
art protis, 1997, 71 x 67,5 cm, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Benetka
(1938)
Snobské sídlo
No.: 282794Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:03
sítotisk, 35 x 25,5 cm, sign. PD Benetka, č. 108/120, DU Snobské sídlo, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Komárek
(1956)
Plešoun
No.: 282795Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:31
litografie, 1993, 42 x 59 cm, sign. PD I . Komárek, č. 11/80, PD inkoustové razítko 27, února 1993, mimo tisk drobné šmouhy, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jana Krotká
(1950)
V objetí
No.: 282796Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:35
olej, plátno, 1977 - 1982, 40,5 x 64 cm, sign. PH Krotká 77-82, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Jilemnický
(1944-2012)
Vegetace
No.: 282797Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:23
tuš, pastel, papír, 36 x 29 cm, sign. PD Jilemnická 90, rám, na papíře mnoho žlutých skvrn, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Štefan
(1953)
Mráz kopřivu nespálí
No.: 282798Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 19:01
kvaš, uhel, olej, pastel, papír, 1988, 72 x 49 cm, sign. LD Štefan, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Wilhelm Gause
(1853-1916)
Zum Abert Carlsbad
No.: 282799Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:14
fotogravura, 56,5 x 41 cm, PD Photogravure R. Pauluss en Wien, LD v desce W. Gause 96, na papíře mnoho hnědých skvrnek, papír prohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Benedikt
(1952)
Kompozice s modrou
No.: 282800Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:00
litografie, 1993, 48 x 37 cm, sign. PD Benedikt 93, č. 95/96, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Zázrak
No.: 282801Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:24
fix, papír, 21 x 28,8 cm, monogr. PD J., rám, dole napsáno: Je opravdu zázrak, Marie, že jsme zůstali normální., papír mírně ušpiněn, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milan Erazim
(1946-2020)
Hra na čtvrtého
No.: 282802Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:12
litografie, 41 x 33 cm, sign. PD M. Erazim 91, č. 39/50, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Markéta Králová
(1952)
Světlá
No.: 282803Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:34
lept, 55,5 x 43,5 cm, sign. PD M. Králová, č. 13/60, rožky nepatrně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Z. Sklenar, J. Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jana Bergerová
(1964)
Lidé žijí a co dál...
No.: 282804Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:05
suchá jehla, 1990, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD Jana Bergerová 90, č. 23/30, rožky nepatrně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Za oponou
No.: 282805Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:55
litografie, 17,4 x 11,2 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 27/160, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The Hollar As…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Chopin
No.: 282806Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:54
litografie, 17,9 x 11,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 34/200, po levém okraji drobné žluté flíčky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague,…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Veronika Rejfířová
Krajina luže
No.: 282807Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:33
olej, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Svolinský
(1896-1986 )
Sonet bez názvu
No.: 282808Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:57
litografie, 46,6 x 30,2 cm, sign. LD KSvolinský, rám, č. 17/200, vodoznak Lyra Pragensis, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graph…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Čáslav, Radnice
No.: 282809Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 19:03
lept, 1944, 33,2 x 22,5 cm, sign. PD JC.Vondrouš 1944, rám, č. 9, značeno v desce LD Vondrouš 1944, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Hodek
(1888-1973)
Rožmitálský zámek
No.: 282810Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:18
litografie, 1965, 41,5 x 31,5 cm, sign. PD JosefHodek65, pasparta, č. 16/200, místopisný popis LD, drobné skvrnky v paspartu, Aantiqari.at Radhošťská, , the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Krkonoše
No.: 282811Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:05
fotografie, 14,2 x 40 cm, sign. vzadu Z. Feyfar, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a z levého okraje nepatrně natržený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Strahovská zahrada
No.: 282812Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:04
fotografie, 1976, 22,3 x 16 cm, Zdenko Feyfar byl český fotograf známý svými snímky Krkonoš a Prahy. Jeho práce, často v neobvyklém formátu, zachycují nejen krajiny, ale i portréty, květiny a cesty do zahraničí. Jeho série Kachničky u Mánesa se stala symbolem rozvoje české fotografie, přičemž jeden …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Před sv. Vítem
No.: 282813Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:06
fotografie, 1976, 11,5 x 20 cm, sign. PD Feyfar, P.F. 1976, levý dolní roh ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Na horách
No.: 282814Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:03
olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Andrzej Pietsch
(1932-2010)
Krakov
No.: 282815Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:49
lept, 1965, 36,3 x 104 cm, rám, č. 11/30, Lept podle původní veduty J. Houfnagela z roku 1613, rám je místy lehce poškrábaný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Emler
(1912 -1992)
Sedící žena
No.: 282816Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:11
litografie, 1966, 41,5 x 29,3 cm, sign. PD F. Emler 66, rám, č. 43/50, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Šimůnek
(1869-1942)
Dívka v kroji
No.: 282817Auction price: 1.700 CZK (71 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 19:00
kombinovaná technika, 15,5 x 20,5 cm, sign. PD K. Šimůnek 1941, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. V. Brožík and F. Engelmüller at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Robert Vano
(1948)
Chateau de Christian Dior
No.: 282818Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:49
fotografie, 18 x 23,3 (29,6 x 41,5) cm, sign. PD Robert Vano, referenční vzorek, manufactura Abram Kelly, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Kopp
(1940)
Praha - Staroměstské náměstí
No.: 282819Auction price: 950 CZK (40 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:21
fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech…
Current price: 950 CZK (40 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED