• Neznámý autor

    Dívka s holoubky (modrá varianta)

    Položka č.: 235392

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:37

    suchá jehla, 10,6 x 7,5 cm, papír ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Heřman

    Den

    Položka č.: 235393

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:09

    kolorovaný linoryt, 9,8 x 9,5 cm, sign. PD Jan Heřman, autorský tisk, vzadu popsáno autorem, papír u pravého okraje lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka s holoubky (zelená varianta)

    Položka č.: 235394

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:36

    suchá jehla, 10,6 x 7,4 cm, papír ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Rytíř

    Položka č.: 237524

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:23

    litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Martinková

    (1948)

    Prasklé sklo a ostnatej drát

    Položka č.: 237574

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:15

    tisk, 1999, 13 x 9,7 cm, sign. DU Martinková 99, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Pořádnej drink

    Položka č.: 237577

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:12

    kombinovaná technika, 9 x 6,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    Jiří Noha

    Položka č.: 237584

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:04

    tisk, 12,6 x 8,6 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Na hlavě

    Položka č.: 237967

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:51

    serigrafie, 8 x 5,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karla Ryvolová

    (1940)

    Dáma v klobouku

    Položka č.: 238147

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:54

    litografie, 1987, 10,5 x 7,4 cm, značeno PD K. Ryvolová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně C. Boudy, K. Lidického

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    Kompozice

    Položka č.: 238149

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:59

    litografie, 4,1 x 14,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 35/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Novotná

    Dětské hřiště

    Položka č.: 238152

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:49

    litografie, 1967, 18 x 18,5 cm, sign. na pasparte Novotná 1967, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Šimková

    Motýli

    Položka č.: 238849

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:06

    akvarel, papír, 17,5 x 12 cm, sign. PD R. Šimková, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Antonín Volejníček

    (1896-?)

    Stromy ve větru

    Položka č.: 239414

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:08

    olej, karton, 21 x 26 cm, sign. LD J.A. Troníček, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Průšová

    (1948)

    Červánková

    Položka č.: 240830

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:28

    litografie, 17 x 10 cm, sign. PD Průšová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Chavana na École des Beaux-Arts v Muhlhouse ve Francii

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Klika

    (1929)

    Zpěv organů

    Položka č.: 242388

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:11

    dřevoryt, 1972, 31 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 72, lehce zažloutlý papír, spodní okraj papíru lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Marešová

    (1953)

    Pohádková krajina

    Položka č.: 242499

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:12

    litografie, 1991, 41 x 32,7 cm, sign. PD Jarmila Marešová 91, autorský tisk, žákyně doc. V. Kábrta na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hlavica

    (1885-1952)

    Lidové motivy

    Položka č.: 243429

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:09

    tužka, papír, 29,5 x 20,6 cm, sign. LN Frant. Hlavica, Antikvariát Dlážděná, žák H. Schweigera na AVU v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Wenig

    (1885-1939)

    Návrh na vitráž

    Položka č.: 243464

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:44

    akvarel, tuš, papír, 25 x 31,2 cm, mírně pokrčený a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. C. Lišky na VŠUP v Praze, poté studium na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Jana Truksová

    (1947)

    Pocta Marii

    Položka č.: 244853

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:30

    litografie, 2010, 48,5 x 70,5 cm, sign. PD Jana Truksová 2010, 13028, mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Němeček

    (1957)

    Přírodní motiv

    Položka č.: 245318

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:19

    dřevoryt, 1986, 11,7 x 26,5 cm, Sign PD Jiří Němeček ´86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Zahradníková

    (1953)

    V korunách stromů

    Položka č.: 245326

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:58

    kolorovaný lept, 14,3 x 9,2 cm, sign. PD Věra Zahradníková, č. 46/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Pilař

    Podzimní pohled do kraje

    Položka č.: 245558

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:10

    akvarel, papír, 1962, 19,5 x 27,5 cm, sign. PD Pilař 1962, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • L. Hajský

    Pohodlíčko

    Položka č.: 245628

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:05

    akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 42 x 29,5 cm, monogr. PD LH, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • K. Novák

    První sníh

    Položka č.: 245869

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:31

    olej, karton, 26,5 x 43 cm, sign. PD K. Novák, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neumann

    Babička

    Položka č.: 246712

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:20

    tužka, akvarel, papír, 25,7 x 22,5 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír při krajích zažloutlý, lehce zvlněný, při levém okraji natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Ernest

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 246736

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:07

    lept, 5,8 x 5,8 cm, sign. DU J. Ernest, č. 34/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. H. Hickmann

    Zátiší s kyticí

    Položka č.: 247086

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:03

    kvaš, papír, 1944, 39,7 x 49,7 cm, sign. PD R. Hickmann XI. X. 44, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Drahotín Šulla

    (1932)

    Po koupeli

    Položka č.: 250858

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:47

    bromostříbrná fotografie, 22 x 13,8 cm, sign. vzadu D. Šulla, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena s vějířem

    Položka č.: 250859

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:33

    bromostříbrná fotografie, 15,2 x 15,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kysela

    (1913-2004)

    Před bouřkou

    Položka č.: 250862

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:31

    bromostříbrná fotografie, 18 x 18 (33 x 28,2) cm, pozdější zvětšenina, vzadu popsáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák Josefa Sudka na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, člen ČKFA

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook