Svatá Magdaléna
No.: 950Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 18:27
Current price: 500 CZK (21 €)
Filosof (Portrét staršího muže s plnovousem)
No.: 116Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 26. 09. 2024 15:00
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Stařena čtoucí knihu
No.: 114Auction price: 15.000 CZK (625 €)
olej, plátno, 30,5 x 25 cm, rám
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Dívka s psíkem a růží - Capodimonte
No.: 280Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Portrét starého muže
No.: 226453Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 23. 09. 2024 15:06
tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Projekce
No.: 179059Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 24. 09. 2024 14:02
combined technique, 68,5 x 57,5 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, dedication below, slightly yellowed, wavy paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Dva muži ve světnici
No.: 186104Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 09. 2024 14:04
pencil, aquarelle, paper, 1852, 11,3 x 9 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Estimate: k CZK
Malíř selských motivů
No.: 197728Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 09. 2024 14:18
lithography, 13,2 x 17,7 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
...a - hoj...
No.: 201123Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 09. 2024 14:20
tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 700 CZK (30 €)
Strom
No.: 213149Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 09. 2024 14:26
fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 90 CZK (4 €)
Cheb
No.: 223795Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 09. 2024 14:30
litografie, 1982, 31,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 47/160, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Vesnice
No.: 231314Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 09. 2024 14:42
dřevoryt, 1973, 19,2 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Japonská kreslená dívka
No.: 251459Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 09. 2024 14:54
tisk, nalepený na kartonu, 98 x 68 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids