Helena Horálková
Ryby
No.: 519Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:16
litografie, 1993, 64 x 49 cm, sign. PD H. Horálková 93, č. 4/5, na papíře zejména v dolní části skvrny, po stranách na mnoha místech natrženo, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of R. Klimovic, J. Horanek and J. Mahelka at The Secondary School of Arts in Prague, prof. W. Klemke at Kunsthochschu…
Current price: 500 CZK (21 €)
Marta Horáková
(1911-2010)
Černé moře
No.: 518Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:15
olejová tempera, lepenka, 29 x 60 cm, sign. PD Marta Horáková, rám
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Horák
Ryby
No.: 517Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:14
olej, plátno, 1936, sign. PD Horák 36, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Jakub Honetschläger
(1980)
Střecha
No.: 516Auction price: 6.300 CZK (263 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:13
barevná akvatinta, 2008, 55 x 40 cm, monogr. PD H. 2008, č. 1/20
Current price: 6.300 CZK (263 €)
Jakub Honetschläger
(1980)
Sušák
No.: 515Auction price: 6.300 CZK (263 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:12
Johann Baptista Homann
(1664-1724)
Systema Solare et Planetarium
No.: 514Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:11
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID6**1 History of bids
Josef Holler
(1903-1982)
Dívky na stavbě
No.: 513Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:10
litografie, 1950, 33 x 44 cm, sign. PD Holler 50, 43009, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the external disciple of prof. Z. Kratochvil, disciple of prof. F. Desnoyer at École des Arts Décoratifs and prof. E. Cami at École des Beaux Arts v Paris, prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prag…
Current price: 600 CZK (25 €)
Josef Holler
(1903-1982)
Letní brigáda
No.: 512Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:09
litografie, 1949, 34 x 46 cm, sign. PD Holler 49, autorský tisk, mimo tisk potrhaný a zašpiněný pravý okraj papíru, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the external disciple of prof. Z. Kratochvil, disciple of prof. F. Desnoyer at École des Arts Décoratifs and prof. E. Cami at École des Beaux Arts v P…
Current price: 500 CZK (21 €)
František Hodonský
Plovoucí smaragdy
No.: 511Auction price: 5.500 CZK (230 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:08
litografie, 2010, 54 x 69,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 16/50, při okrajích, zejména v horní části, ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member o…
Current price: 5.500 CZK (230 €)
František Hodonský
Krajina architektura
No.: 510Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:07
litografie, 1995, 56,5 x 74 cm, sign. PD F. Hodnoský 1995, č. 3/20, rožky mírně ohnuté, při levém okraji v jednom místě natrženo, papír nepatrně pomačkaný, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Aca…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Jitka Hilská
Zraněná duše
No.: 509Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:06
monotyp, koláž, papír, 2009, 34,5 x 27,3 cm, sign. DU J.Hilská, the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Ivan Helekal
Modrý maják
No.: 508Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:05
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Eva Hašková
Karel Čapek
No.: 507Auction price: 2.900 CZK (121 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:04
akvatinta, lept, 47,5 x 33 cm, sign. PD Eva Hašková , č. 76/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, papír mírně ohmataný a zkroucený po srolování, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architectu…
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Eva Hašková
No.: 506Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:03
lept, akvatinta, papír, 1983, 29,5 x 24,5 cm, sign. PD Eva Hašková, č. 64/90, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Jiřina Hartingerová-Tobolíková
Cirkus
No.: 505Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:02
litografie, 1982, 12,7 x 18 cm, sign. J. Hartingerová - Tobolíková 82, pasparta, č. 93/150, látková páska pasparty mírně zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Jiljí (Ilja) Hartinger
Město
No.: 504Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:01
linoryt, 1967, 24 x 27,5 cm, sign. PD JHartinger 67, rám, č. 144/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
František Xaver Harlas
(1865-1947)
Řeka
No.: 503Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 11:00
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 39 cm, sign. PD Dr. F.X. Harlas, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Petr Hampl
V létě
No.: 502Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:59
suchá jehla, 1973, 24,7 x 32,2 cm, sign. PD Hampl Petr 1973, č. 6/20, značeno v desce LD H, mírně zažloutlý papír, při okrajích nepatrně ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Tittelbach and L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Association of Restorers…
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Petr Hampl
Pojďte si hrát
No.: 501Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:58
suchá jehla, 1973, 24,7 x 29,9 cm, sign. PD Hampl 1993, č. 3/20, značeno v desce PD Hampl, papír zažloutlý, mimo tisk hnědé skvrnky, kraje ohnuté a ohmatané, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Tittelbach and L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Association…
Sylvestr Halata
(1913-?)
Sklizeň brambor
No.: 500Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:57
lept, 1954, 27,5 x 36 cm, sign. PD Sylv. Halata 54, rám, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Antonín Hála
(1895-1952)
Oráč
No.: 499Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:56
dřevoryt, 28 x 19,5 cm, sign. PD A. Hála, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. Švabinský at the Academy of Fine Artists in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
František Hájek Hvězdínský
(1900)
Lomnice nad Popelkou
No.: 498Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:55
akvarel, tužka, papír, 1930, 21,3 x 29 cm, sign. PD nečitelně, LD věnování, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Stephan Grygar
No Title
No.: 497Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:54
fotografie, 1988, 57 x 41,5 cm, sign. na zadní straně Milan Grygar, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Jaroslav Grus
(1891-1983)
No.: 496Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:53
litografie, 1971, 48 x 61,5 cm, sign. PD J. Grus, rám, 39/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. H. Schwaiger at The Academy of Fine Arts in Prague, consituent member of Skupina 58, chairman of SCVU
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Pramička u břehu
No.: 495Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:52
litografie, 1941, 37,8 x 53,2 cm, sign. PD J. Grus 41, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. H. Schwaiger at The Academy of Fine Arts in Prague, consituent member of Skupina 58, chairman of SCVU
Current price: 500 CZK (21 €)
Anna Grmelová
(1926-2000)
Strážkyně města
No.: 494Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:51
dřevoryt, 1965, 34,5 x 22,5 cm, sign. PD Grmelová 65, rám, č. 31/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Hofman, J. Kousal and V. Hroch at The School of Arts in Zlin
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
Igor Grimmich
(1979)
Chrám
No.: 493Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:50
litografie, 2020, 36,5 x 48,5 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 22/67, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Antonín Gribovský
(1933-1989)
Akademický malíř Miroslav Ketman
No.: 492Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:49
bromostříbrná fotografie, 38 x 28,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Jelizaveta Ginčanskaja
Pírka
No.: 491Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:48
olej, malířská lepenka, 2024, 50 x 70 cm, sign. na zadní straně Hinchanska Yelyzaveta, na zadní straně popsáno autorkou, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Jelizaveta Ginčanskaja
Procházka po Praze
No.: 490Auction price: 6.400 CZK (267 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:47
olej, plátno, 2022, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Liza Hinchanska, klínový rám, na zadní straně popsáno autorkou, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 6.400 CZK (267 €)