Indický motiv
Položka č.: 736Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:53
malba na hedvábí, 34,5 x 21 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Rozbouřené moře
Položka č.: 735Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:52
olej, karton, 27,5 x 39 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
Berchtesgarden
Položka č.: 734Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:51
olej, karton, 38 x 51 cm, malba zachycuje oblast v bavorských Alpách kde stálo známé Hitlerovo Orlí hnízdo, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Nevařil/Lajsek
Slunce
Položka č.: 733Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:50
tapiserie, 1989, 135 x 260 cm, sign. na zadní straně Nevařil / O. Lajsek, na zadní straně všech tří kusů štítek Art protis Ateliers Vlněna Brno s popisem, datací a pořadovým číslem. Tvorba ART-PROTISU neboli malování vlnou spočívá v kladení barevných vrstev střižní vlny s následovným prošitím. Její …
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Monolog
Položka č.: 732Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:49
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Voják
Položka č.: 731Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:48
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Babička
Položka č.: 730Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:47
Dvě černošky
Položka č.: 729Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:46
Eiger
Položka č.: 728Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:45
Květina
Položka č.: 727Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:44
pastel, papír, 30 x 30 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Podzimní krajina
Položka č.: 726Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:43
Vydra
Položka č.: 725Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:42
Tváře
Položka č.: 724Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:41
Dudák
Položka č.: 723Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:40
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Břevnov Na Kocourkách
Položka č.: 722Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:39
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Lodě
Položka č.: 721Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:38
pastel, papír, 1966, 29,5 x 57,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Dům
Položka č.: 720Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:37
akvarel, papír, 26 x 41,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Pražský hrad
Položka č.: 719Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:36
akvarel, pastel, karton, 19 x 29 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Praha - periferie
Položka č.: 718Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:35
akvarel, tužka, papír, 1957, 30,8 x 43 cm, sign. PD M. Holý?, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Rybáři na Korinthu
Položka č.: 717Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:34
akvarel, tuš, papír, 1975, 29,5 x 41,8 cm, sign. PD M. Holý?, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Krajinka s levandulemi
Položka č.: 716Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:33
tempera, karton, 50 x 60 cm, sign. PD nečitelně, při levém okraji natržený karton(cca 5cm), Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Tatry
Položka č.: 715Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:32
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Les
Položka č.: 714Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:31
litografie, 41 x 30 cm, sign. PD , pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Položka č.: 713Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:30
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Černoška
Položka č.: 712Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:29
linoryt, 33,5 x 24 cm, sign. PD Giorgio Rocedri, rám, č. 88/99, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Na útěku s princeznou
Položka č.: 711Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:28
litografie, 10 x 49,5 cm, sign. PD, rám, č. 89/90, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Dvojí tvář
Položka č.: 710Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:27
monotyp, 30,5 x 22,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Krajina s kapličkou
Položka č.: 709Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:26
olej, karton, 9,5 x 11 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Bamako 18.2.62
Položka č.: 708Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:25
litografie, 1962, 35 x 42 cm, sign. LD, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ewa Nemoudry
Mémoires d´une Jeune fille rangée
Položka č.: 707Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:24
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)