Hermína Melicharová
(1923-2000)
Hradní paní
No.: 681Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:58
dřevořez, 40,5 x 19,8 cm, sign. PD Hermína Melicharová, č. 87/150, lehce zažloutlý papír, horní a spodní okraj papíru pokrčeny, na pravém okraji papíru několik drobounkých narezavělých flíčků (nezasahuje do tisku), Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Benda and prof. A. Strnadel at Th…
Current price: 300 CZK (13 €)
Martin Manojlín
(1972)
Jazz - oči sněhem zaváté - Emil Viklický
No.: 680Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:57
linoryt, papír, 2022, 13 x 10 cm, sign. PD Manojlín, č. XXX/XXXV, the disciple of prof. M. Michalek and A. Kracmar
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Martin Manojlín
(1972)
Pozdní noční procházka Prahou
No.: 679Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:56
linoryt, papír, 2021, 15 x 11 cm, sign. PD Manojlín, E.A., the disciple of prof. M. Michalek and A. Kracmar
Martin Manojlín
(1972)
Dotek Motýla
No.: 678Auction price: 750 CZK (32 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:55
linoryt, papír, 2017, 13 x 11 cm, sign. PD Manojlín, č. XXIX/XL, the disciple of prof. M. Michalek and A. Kracmar
Current price: 750 CZK (32 €)
Martin Manojlín
(1972)
Trosky
No.: 677Auction price: 750 CZK (32 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:54
linoryt, papír, 2012, 11 x 14 cm, sign. PD Manojlín, č. 65/70, the disciple of prof. M. Michalek and A. Kracmar
Current price: 750 CZK (32 €)
Irena Makoveeva
Koza
No.: 676Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:53
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Irena Makoveeva
Štvanice
No.: 675Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:52
Irena Makoveeva
Husy
No.: 674Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:51
Irena Makoveeva
Kohouti
No.: 673Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:50
Jiří Macht
Pan Prezident
No.: 672Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:49
Current price: 40.000 CZK (1.667 €)
Jan Mácha
(1926-1984)
Karlův most
No.: 671Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:48
litografie, 16,8 x 59,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Nachtigal at The State Graphic School in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Anna Macková
(1877-1969)
Kováčová, Slovensko
No.: 670Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:47
dřevoryt, 19 x 22,5 cm, sign. PD A, Macková, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Anna Macková
(1887-1969)
Džamie v Ruščuku
No.: 669Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:46
dřevoryt, 1927, 15 x 10 cm, sign. PD A. Macková 27, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Martin Lukáč
(1989)
Ground and pound
No.: 668Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:45
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Martin Lukáč
(1989)
Cigarette smoker
No.: 667Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:44
Ivana Lomová
Pondělí, úterý, středa,...
No.: 666Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:43
litografie, 1995, 43,5 x 45 cm, sign. DU Ivana Lomová 1995, č. 54/57, PD napsáno: tisk J. Tůma, Praha, LD slepotisková značka papíru Fabriano, papír nepatrně ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at the atelier of doc. D. Rybarova at The Faculty of Architecture - The Czech Technical Universit…
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Jana Lochovská
Mraky II
No.: 665Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:42
lept, akvatinta, 34,5 x 24,1 cm, sign. PD J. Lochovská , č. 3/40, DU Mraky II. , papír lehounce zažloutlý, u horního okraje papíru dvě čárky (mimo tisk), Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Cepelak
Current price: 600 CZK (25 €)
Pavel Lisý
Pražské jaro
No.: 664Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:41
tuš, papír, 24 x 36, 5 cm, sign. PD P. Lisý, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The School of Decorative Arts in Prague, the member of SVU Marold and SCVU
Current price: 500 CZK (21 €)
Rudolf Linhart
(1895-1968)
Z Chrudimska
No.: 663Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:40
olej, karton, 1931, 32,5 x 43 cm, sign. LD R. Linhart 31 a na zadní straně R. Linhart 1931, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Akademie der bildenden Künste in Vienna
Current price: 500 CZK (21 €)
Laura Limbourg
(1996)
Tiger
No.: 662Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:39
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Laura Limbourg
(1996)
Vase
No.: 661Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:38
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Záhadná skříň u jezera
No.: 660Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:37
litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 133/140, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
K Hamletu
No.: 659Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:36
lept, 33 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 83, pravý horní roh ohnutý, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
No.: 658Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:35
litografie, 35 x 50 cm, sign. DU Liesler 67, č. 46/110, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Brána, Motýl (konvolut dvou grafik)
No.: 657Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:34
lept, 1980, 1989, 20,5 x 14,7, 19 x 14 cm, sign.PD Josef Lehoučka80, sign. PD Josef Lehoučka69, PF 1981, PF 1970, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Orbis 83, Zátiší ve skříni (konvolut dvou grafik)
No.: 656Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:33
lept, 1984, 1988, 19,5 x 14, 17,9 x 13,6 cm, sign. PD Josef Lehoučka, sign. PD Josef Lehoučka1988, PF1984, PF1989, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Jablko, Jen masa kus (konvolut dvou grafik)
No.: 655Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:32
lept, 1992, 8,5 x 11,1, 13,1 x 19,1 cm, sign. PD J. Lehoučka 92, PF 1993, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Poselství, Sen a skutečnost (konvolut dvou grafik)
No.: 654Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:31
lept, 1984, 1999, 12,8 x 19,5, 13,7 x 16,1 cm, sign. PD J.Lehoučka84, sign. PD J.Lehoučka99, PF 1985, PF1991, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Poznání hry, Čas ticha (konvolut dvou grafik)
No.: 653Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:30
lept, 1993, 1996, 15 x 11,2, 15,2 x 12,5 cm, sign. PD J.Lehoučka93, sign.PD JosefLehoučka1996, PF1994, PF1997, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Věčný dialog
No.: 652Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 13:29
lept, 1986, 11,9 x 15,3 cm, sign. PD Josef Lehoučka86, PF 1997, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)