Martin Toul
(1983)
Cyklista (z cyklu Obzory)
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:57
tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Kamil Lhoták na kole, Libeň, 1967
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:58
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Jana Reinerová
Panorama
Položka č.: 817Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:14
litografie, 32,5 x 41 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 117/160, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Jana Reinerová
Rodná krajina Gustava Mahlera
Položka č.: 818Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:15
litografie, 32,5 x 42,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 23/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Jana Reinerová
Třeboň
Položka č.: 819Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:16
kombinovaná technika, plátno, 2005, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Jana Reinerová
Večerní Pohořelec
Položka č.: 820Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:17
kombinovaná technika, plátno, 2005, 19 x 19,5 cm, sign. LD Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Jana Reinerová
Okno mého ateliéru
Položka č.: 821Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:18
kombinovaná technika, plátno, 2007, 23,3 x 29 cm, sign. DU Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Karel Rélink
(1880-1945)
Důvěrný rozhovor
Položka č.: 822Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:19
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Zdeněk Rerych
Položka č.: 823Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:20
bromostříbrná fotografie, 31 x 30,5 cm, sign. na zadní straně Rerych, 3/20, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Bohuslav Reynek
(1882-1971)
Žebřík
Položka č.: 825Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:22
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Bohuslav Reynek
(1882-1971)
Motýl
Položka č.: 826Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:23
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,3 x 12,3 cm, PD značeno Tisk Reynek, značení v PD pochází od Daniela Reynek (1928-2014) - syna Bohuslava Reynka, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Bohuslav Reynek
(1882-1971)
Sen
Položka č.: 827Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:24
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Ježíš a hodiny
Položka č.: 828Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:25
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Bohuslav Reynek
(1882-1971)
Stoupy
Položka č.: 829Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:26
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Marina Richter
Hra na Romeo a Julii
Položka č.: 830Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:27
lept, 2002, 17,5 x 25,7 cm, sign. Marina Richter 2002, rám, č. 50/95, na zadní straně štítek s popisem a razítkem Auditoris Bohemiae, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Pavla Rousová-Vicenová
(1884-1939)
Pražský Hrad
Položka č.: 831Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:28
Jan Rusňák
(1911-2001)
Begonie
Položka č.: 832Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:29
kombinovaná technika, běloba, karton, 55 x 30 cm, sign. LN J. Rusňák, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jan Ryšánek
Konvolut pěti kreseb s motivy krajiny
Položka č.: 833Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:30
pastel, uhel, akvarel, křída, papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Ryšánek
Konvolut šesti kreseb Ženy a květiny
Položka č.: 834Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:31
pastel, uhel, tuš, papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Ryšánek
Konvolut pěti kreseb Vesnické postavy
Položka č.: 835Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:32
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Ryšánek
Konvolut osmi kreseb s folklorními motivy
Položka č.: 836Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:33
pastel, akvarel, papír, 27,7 x 43,7, 42 x 27,7, 35,5 x 25,7, 27,7 x 44, 33 x 25, 41,5 x 27,4, 34 x 25, 53,6 x 29,5 cm, papíry celkově lehce zašlé, místy zažloutlé či vybledlé a s drobnými dírkami, některé papíry jsou lehce natržené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Josef Řeřicha
(1872-1959)
Blánice: Nad Benešovským mlýnem
Položka č.: 837Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:34
dřevoryt, ruční papír, 36,5 x 27 cm, sign. PD J. Řeřicha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Dalibor Říhánek
Kůň na pastvě
Položka č.: 838Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:35
dřevoryt, 1981, 13,5 x 20 cm, sign. PD Říhánek 81, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Dobiáše na SPŠ keramické v Bechyni, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Martin Salajka
(1981)
Chameleon
Položka č.: 839Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:36
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Martin Salajka
(1981)
Hnízdo II
Položka č.: 840Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:37
litografie, 2023, 21 x 15 cm, sign. PD Martin Salajka 2023, č. 83/150, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Martin Salajka
(1981)
Sovy
Položka č.: 841Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:38
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Martin Salajka
(1981)
Vanitas II
Položka č.: 842Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:39
litografie, 2021, 64 x 47 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 13/50, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Martin Salajka
(1981)
Vanitas I
Položka č.: 843Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:40
litografie, 2021, 63,5 x 47 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 19/50, žák prof. M. Rittsteina
Josef Saska
Stará vrata
Položka č.: 844Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:41
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Rumen Sazdov
Song for you
Položka č.: 845Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:42
suchý pastel, jehla, 2009, 41 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná