Bodlák

    No.: 243395

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:32

    litografie, 1988, 39 x 14 cm, sign DU, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Muži u portrétu

    No.: 242473

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:33

    dřevoryt, 7,5 x 5,2 cm, sign. PD; značeno LD na desce A. M., papír na pravém okraji lehce pokrčen (mimo tisk), Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Svojanov a Rychnov

    No.: 242472

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:34

    litografie, 2005, 7,5 x 26,5 cm, sign. PD 2005, č. 61/100, papír uprostřed přeložen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    České umění XIX. století

    No.: 267382

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:35

    tisk, plakát, 58 x 83 cm, v rozích přehnutý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    No.: 249471

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:36

    lept, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Jezdec

    No.: 242479

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:37

    litografie, 13,2 x 12 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Portrét muže

    No.: 234099

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:38

    tužka, papír, 30 x 20,5 cm, v rozích zažloutlý papír, horní levý roh lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Domek u cesty

    No.: 229947

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:39

    mědirytina, 7,3 x 5,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Domy u řeky

    No.: 228259

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:40

    dřevoryt, 15,5 x 12 cm, zažloutlý papír, lehce poškozené okraje, poškození nezasahuje do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    4 x pohlednice Evropská města (2 x Paříž, Berlínská univerzita, Vídeň Hofburg)

    No.: 260931

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:41

    4 x pohlednice, zadní strany pohledů popsány, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Karel Oberthor

    Mušketýr s růží

    No.: 249473

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:42

    litografie, 16,8 x 8 cm, oříznuto, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Jiří Pařík

    (1930-1999)

    Koule na noze

    No.: 261068

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:43

    tuš, běloba na papíře, 14 x 17,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nalepeno na kartonu, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Arnold vom Melchtal

    No.: 246860

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:44

    kolorovaná mědirytina, 16,5 x 12,6 cm, značeno PD A. Fleischmann gest.; LD Fr. Pecht gez., zažloutlý papír, v rozích pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Der Kapuziner / Kapucín

    No.: 246853

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:45

    kolorovaná mědirytina, 16,9 x 13 cm, značeno PD A. Schultheiss gest.; LD Fr. Pecht gez., lehce zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Emil Pitter

    (1887-1943)

    Zápas

    No.: 242478

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:46

    dřevoryt, 11,5 x 15,8 cm, pod tiskem na papíru nalepen štítek: Emil Pitter: Zápas (Původní dřevoryt), příloha Veraikonu 1926, mírně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Jaroslav Pouzar

    Tištěná fotografie s podpisem

    No.: 282554

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:47

    tisk, 21 x 15 cm, podpis J. Pouzara, bývalý československý hokejový útočník, trojnásobný vítěz Stanley Cupu s týmem Edmonton Oilers, Foto Lev Stein, lehce opotřebeno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Arthur Jiři von Ramberg

    (1819-1875)

    Turandot

    No.: 246856

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:48

    kolorovaná mědirytina, 16,6 x 12,2 cm, značeno PD G. Jaquemot gest.; LD A. v. Ramberg gez., zažloutlý papír z drobnými tečkami, na pravém okraji papíru tmavší skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)