• Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Chalupa

    No.: 280786

    Auction price: 2.100 CZK (88 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:34

    olej, plátno, 1945, 35 x 50 cm, PD monogr. K. V. 45, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.100 CZK (88 €)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Studie koně

    No.: 282543

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:35

    lept, 1977, 54 x 66,5 cm, sign. PD Jaroslav Vožniak 77, č. 25/30, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Svolinsky, member of the group of Smidrova

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Kamila Ženatá

    Kameny

    No.: 281715

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:36

    lept, 64 x 49 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 13/50, rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of L. Cepelak

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Portrét dívky

    No.: 259686

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:00

    uhel, papír, 1903, 36 x 29 cm, sign. PD Al. Belka, rám, mírně ušpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Portrét chlapce

    No.: 259685

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:01

    uhel, papír, 1903, 40 x 30 cm, sign. PD Al. Belka, rám, na zadní straně popsáno autorem, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    No.: 244906

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:02

    tuš, akvarel, papír, 14,8 x 20,9 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Karel Benetka

    Proč nechce spinkat? Vždyť jsem mu přece zabubnoval ukolébavku.

    No.: 261072

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:03

    tuš, akvarel, papír, 18 x 22 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Alex Beran

    (1923-2019)

    Liberecký motiv

    No.: 259697

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:04

    lavírovaná tuš, papír, 37 x 28 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Libor Beránek

    Kameničky

    No.: 259085

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:05

    litografie, 1998, 27,3 x 40 cm, sign. PD Libor Beránek 1998, č. 10/10, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Tomáš Bím

    Otevřené dveře

    No.: 257349

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:06

    tisk, plakát, formát A1 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • B Česal

    Luční kvítí ve váze

    No.: 281212

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:07

    olej, plátno, 37,5 x 56,5 cm, sign. PD B. Česal, rám, na několika místech v malbě drobná poškození, rám mírně otlučený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    U kadeřnice

    No.: 277977

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:08

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, LD text: Učešte mi to na zítra, prosím..., PD tužkou 58,5%, papír místy ušpiněn, levý dolní a pravý horní roh papíru pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Oldřich Dudek

    Vylepšení obličeje

    No.: 282551

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:09

    tuš, tužka, papír, 32,8 x 24,3 cm, sign. PD Dudek, dole text: Tak se podívej, tohle je pan Maděra! A takovej ti udělám obličej, jestli si nedáš pokoj s tou tvojí sekretářkou!, lehce zažloutlý papír, v rozích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Oldřich Dudek

    Skákající brambora

    No.: 282550

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:10

    tuš, tužka, papír, 32,8 x 24,3 cm, sign. PD Dudek, dole tužkou Beze slov, papír u horního okraje pokrčen, pravý dolní roh pokrčen, na levém okraji stopa po zrezavělé sponce, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Oldřich Dudek

    Kráčející kluk - tři kresby

    No.: 282549

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:11

    tuš, papír, 29,8 x 11,4; 29,8 x 14,2 a 29,8 x 16 cm, papír lehce zažloutlý, u horního okraje je papír u všech kreseb mírně pokrčen, u první kresby jsou v horní části rezavé stopy po kancelářské sponce a dole menší šmouhy, u druhé kresby je u spodního okraje šmouha a pokrčený levý roh papíru, třetí k…

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Abraham Hadad

    (1937)

    Le Canapé

    No.: 268848

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:12

    litografie, 57,5 x 46 cm, sign. PD A. Hadad, pasparta, č. 51/56, pasparta mírně otřepená, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Petr Juřena

    Kuchař

    No.: 262604

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:13

    tuš, papír, 20,7 x 29,6 cm, v horní části papíru několik nepatrných šmouh nažloutlé barvy, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Eugénii kamarádce 1956

    No.: 258316

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:14

    suchá jehla, ruční papír, 1956, 21, 5 x 12,2 cm, sign. PD F. Ketzek 56, rám, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. H. Brunner, J. Benda

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Franz Kline

    (1910-1962)

    Franz Kline

    No.: 273372

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:15

    tisk, plakát, 99 x 60 cm, plakát k výstavě v Albright-Knox Art Gallery, Buffalo, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Kolektiv autorů

    Album známek

    No.: 240814

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:16

    soubor poštovních známek a obálek v albu, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Josef Liesler

    Neznámý anděl

    No.: 278316

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:17

    litografie, 1986, 17,5 x 12,4 cm, sign. DU Liesler, značeno LD J.L. 86, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v r…

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Erika Molínová

    (1927)

    Reflexia

    No.: 228889

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:18

    kombinovaná technika, , plast, 47 x 68,5 cm, PD monogr. EM, vzadu nalepen štítek s popisem, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Karel Musil

    Kozoroh

    No.: 262305

    Auction price: 220 CZK (10 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:19

    lept, mezzotinta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil , a.t., značeno v desce DU Exl D.V., uprostřed horního okraje malá skvrnka - pravděpodobně od tiskací barvy - nezasahuje do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 220 CZK (10 €)

    No.: 282552

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:20

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Pohled na Vltavu

    No.: 280296

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:21

    litografie, 1989, 32,2 x 20,5 cm, sign DU, 17/200, při okrajích mírně ušpiněno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Lokomotiva

    No.: 270428

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:22

    litografie, 11 x 19 cm, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Krajina s rybníkem

    No.: 270441

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:23

    akvarel, tuš, papír, 1994, 28 x 41 cm, sign. PD, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Jiří Pařík

    Abstrakce

    No.: 245305

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:24

    černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, při spodním okraji nepatrně natrženo, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Pařík

    (1930-1999)

    Sopka- Mám už takový temperament

    No.: 261067

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:25

    tuš na papíře, 7,5 x 6,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, popsáno autorem na přední straně 4cm, LN, Jiří Pařík, Sopka- Mám už takový temperament, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Pařík

    Tvář

    No.: 225215

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:26

    tuš, akvarel, papír, 23 x 17 cm, papír při pravém okraji zvlněný, ohnutý pravý horní roh, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 250 CZK (11 €)