Petr Dillinger
(1899-1954)
Ležící Vlasta
No.: 121Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 26. 09. 2024 15:00
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Václav Kreisinger
(1885-1956)
Matka s dítětem
No.: 122Auction price: 2.500 CZK (105 €)
olej, plátno, 1945, 76,5 x 61,5 cm, sign. PD V. Kreisingr 1945, rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Bedřich Feigl
(1884-1965)
No.: 123Auction price: 9.000 CZK (375 €)
kombinovaná technika, tuš, papír, 1914, 25 x 33,5 cm, sign. LD Feigl 1914, the disciple of prof. Bukovac, Roubalik and Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Osma
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Rudolf Kundera
(1911-2005)
Paříž
No.: 124Auction price: 2.500 CZK (105 €)
akvarel, papír, 1939, 32 x 49 cm, sign. PD Rudolf Kundera/Paříž39, rám, papír zažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Max Pirner
(1854-1924)
Stojící akt
No.: 125Auction price: 3.000 CZK (125 €)
kombinovaná technika, 24,2 x 15 cm, sign. LD M.P., rám, zažloutlý papír, oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Jan Konůpek
Les
No.: 126Auction price: 2.500 CZK (105 €)
rudka, papír, 23 x 15 cm, monogr. PD KpK, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Jan Konůpek
Mladá Boleslav
No.: 127Auction price: 3.500 CZK (146 €)
tužka, papír, 1936, 24,5 x 36 cm, monogr. LD KpK, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Marie Hlobilová - Mrkvičková
(1903-1999)
Lomany u Frant. Lázní
No.: 128Auction price: 2.500 CZK (105 €)
akvarel. pastel, papír, 30 x 42 cm, sign. PD M.M. Hlobilová, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Marie Hlobilová - Mrkvičková
(1903-1999)
Krásný den ve Vlastiboři
No.: 129Auction price: 2.500 CZK (105 €)
akvarel. pastel, papír, 1981, 30 x 42 cm, sign. LD M. Hlobilová, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Marie Hlobilová - Mrkvičková
(1903-1999)
Vlhavy
No.: 130Auction price: 2.500 CZK (105 €)
akvarel. pastel, papír, 1977, 30 x 42 cm, sign. PD M.M. Hlobilová, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Oldřich Jelínek
Tristan s Tod
No.: 131Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Ladislav Kuklík
Torzo
No.: 132Auction price: 11.500 CZK (480 €)
lept, akvarel, 1990, 59 x 38 cm, sign. DU L. Kuklík 1990, č. 13/120, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 11.500 CZK (480 €)
Ladislav Kuklík
Cirkus
No.: 133Auction price: 12.000 CZK (500 €)
lept, akvarel, 1986, 59 x 49 cm, sign. DU L. Kuklík 1986, A.T., the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Karol Baron
(1939-2004)
Bytost I
No.: 134Auction price: 3.400 CZK (142 €)
Current price: 3.400 CZK (142 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
Karol Baron
(1939-2004)
Bytost III
No.: 135Auction price: 3.400 CZK (142 €)
Stanislav Sucharda
(1866-1916)
Vrba z kytice K.J.Erbena
No.: 136Auction price: 2.500 CZK (105 €)
bronzový reliéf, 1899, 60,5 x 16,5 cm, značeno PD Sucharda, lito v železárnách Komárovských, prémie Umělecké Besedy svým členům na rok 1899, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
František Uprka
(1868-1929)
Neščasná vojna Moravská balada
No.: 137Auction price: 2.500 CZK (105 €)
bronzový reliéf, 1903, 60,5 x 16,5 cm, zančeno LD Uprka, železárny Rožmitál, prémie Umělecké Besedy svým členům na rok 1903, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Jaroslav Horejc
(1886-1983)
Olympia
No.: 138Auction price: 65.000 CZK (2.709 €)
bronz, 1938, v. 27 cm, pozdější, sběratelsky zajímavý odlitek; Jaroslav Horejc, přezdívaný Mistr českého Art deca, paří mezi výrazné osobnosti české sochařské scény 20. století. Bronzový odlitek milostného aktu je krásnou ukázkou autorova citu pro zobrazení lidské figury. Jaroslav Horejc se řadí mez…
Current price: 65.000 CZK (2.709 €)
MICL
(1969)
Granátové ryby
No.: 139Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
olej, plátno, 2022, 60 x 90 cm, sign. PD Micl
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
MICL
(1969)
Černé jezero
No.: 140Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Alena Anderlová
Indián
No.: 141Auction price: 19.000 CZK (792 €)
olej, plátno, 2014, 50 x 70 cm, sign. vzadu Anderlová
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Otto Placht
V duchu letu
No.: 142Auction price: 95.000 CZK (3.959 €)
olej, plátno, 2000, 100 x 100 cm, sign. vzadu Otto Placht 2000, the disciple of prof. A Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 95.000 CZK (3.959 €)
Bedřich Budil
Zátiší s lebkou
No.: 143Auction price: 6.000 CZK (250 €)
olej, plátno, 1962, 40 x 50 cm, sign. PN Budil 62, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Bedřich Budil
Přátelé
No.: 144Auction price: 10.000 CZK (417 €)
olej, plátno, 65,5 x 56 cm, sign. PD BBudil, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Zdenek Hůla
V slunci
No.: 145Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
akryl, plátno, 2012, 100 x 100 cm, PD Z. Hůla, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
František Hubatka
V zajetí světla
No.: 146Auction price: 8.800 CZK (367 €)
olej, plátno, 100 x 90 cm, sign. PD Hubatka
Current price: 8.800 CZK (367 €)
František Hubatka
Slepý anděl
No.: 147Auction price: 15.000 CZK (625 €)
olej, plátno, 100 x 115 cm, sign. LD Hubatka
Pavel Mühlbauer
Krajina 1
No.: 148Auction price: 8.000 CZK (334 €)
pigment, pastel, papír, 2006, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 06, přeloženo uprostřed, lehce pomačkané okraje, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Pavel Mühlbauer
Krajina 3
No.: 149Auction price: 8.500 CZK (355 €)
pigment, pastel, papír, 2007, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 07, přeloženo dvakrát, pravý dolní okraj lehce pomačkaný, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 8.500 CZK (355 €)
Štěpán Molín
(1980)
Zelená
No.: 150Auction price: 10.500 CZK (438 €)
Current price: 10.500 CZK (438 €)