-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Tři čepice
No.: 288Auction price: 1.250 CZK (53 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:47
litografie, 35 x 47 cm, sign. PD V. Komárek 93, rám, č. 3/100, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 1.350 CZK (57 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
-
Josef Syrový
(1879-1956)
Krajina
No.: 282Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:41
olej, plátno, 72 x 91 cm, sign. PD J. Syrový, rám, the disciple of prof. V. Brozik at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, V. Hynais at The Academy of Fine Arts in Prague, K. Marr in Munich and J. Humbert in Paris
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
-
Pavel Čampulka
(1943)
Akt
No.: 276Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:35
lept, 1993, 23,5 x 25 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 13/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
-
Pavel Čampulka
(1943)
Žena
No.: 274Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:33
lept, 39,5 x 29 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 11/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
-
Stanisalv Kulhánek
Partie z Kladna
No.: 273Auction price: 40 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:32
tisk, 16 x 20 cm, sign. PD Stan. Kulhánek 1938, rám
Current price: 40 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Stanislav Kulhánek
Partie z Kladna
No.: 271Auction price: 40 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:30
tisk, 14 x 20 cm, sign. LD Stan. Kulhánek 1935, rám
Current price: 40 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Jan Měřička
(1955)
Čtyři zámotky
No.: 262Auction price: 550 CZK (23 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:21
litografie, grafický list, 1991, 74,5 x 44 cm, sign. PD Jan Měřička 91, rám, č. 1
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Jaroslav Holeček
Dvě chalupy
No.: 249Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:08
akvarel, olej, papír, 49 x 64,5 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Karel Koubek
(1896-1940)
Pohled na věž
No.: 239Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:58
akvarel, papír, 43 x 29 cm, sign. PD K. Koubek, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID5**3 History of bids
-
Svoboda
Máky
No.: 233Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:52
pastel, papír, 28 x 42 cm, sign. PD Svbd., rám
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID5**4 History of bids
-
J. Raisinger
Makové pole
No.: 230Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:49
olej, plátno, 42,5 x 70 cm, sign. PD J. Raisinger, rám, poničeno
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
-
Jana Brožová
(1909-1987)
Slunečnice
No.: 228Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:47
olej, lepenka, 47 x 53 cm, sign. LD J.Brožová, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
-
R. Vlasák
Sbíraní brambor
No.: 219Auction price: 1.650 CZK (69 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:38
olej, deska, 23 x 32 cm, sign. PD R. Vlasák, rám
Current price: 1.650 CZK (69 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
-
Jaroslav Šnobl
(1884-?)
Kostel sv. Jindřicha
No.: 215Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:34
akvarel, papír, 1937, 40 x 26,5 cm, sign. PD Jaroslav Šnobl 1937, rám
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
František Sylva Toman
(1886-1942)
Hradčany v zimě
No.: 211Auction price: 1.250 CZK (53 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:30
olej, lepenka, 66,5 x 92 cm, sign. PD Fr. Toman, rám, zvlněno
Current price: 1.250 CZK (53 €)
Last auctioneer: ID1**4 History of bids
-
Josef Bureš
(1889-1969)
Nad Želeným Brodem
No.: 209Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:28
olej, lepenka, 1942, 34 x 49 cm, sign. PD Bureš, rám, disciple of Prof. V. Bukovace a H. Schwaiger at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
-
Ludmila Rambouská Jarešová
Švadleny
No.: 208Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:27
rudka, papír, 29 x 28 cm, rám
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Jaroslav Holeček
Hradčany
No.: 194Auction price: 2.300 CZK (96 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:13
olej, lepenka, 49 x 70 cm, sign. PD Holeček, rám, rozpadlý rám
Current price: 2.300 CZK (96 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
-
Bohumír Jaroněk
(1866-1933)
Valašské chalupy
No.: 179Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:58
olej, plátno, 51 x 53 cm, sign. LD B. Jaroněk, rám
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Ota Bubeníček
(1871-1962)
Koliba u Rusínů
No.: 177Auction price: 19.000 CZK (792 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:56
olej, plátno, 71 x 52 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám, disciple of Prof. Julius Mařák, Antonín Slavíček and Rudolf Otto von Ottenfeld at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
-
Jindřich Bubeníček
(1856-1935)
Chalupa
No.: 176Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:55
akvarel, tužka, papír, 1926, 42 x 51,5 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček 1926, rám, disciple of B. Swerts and A. Lhota at the Academy of Fine Artists in Prague
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
-
Josef Krčil
(1906-1985)
Modrý kříž
No.: 175Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:54
olej, plátno, 1937, 50 x 38 cm, sign. LD Krčil 1937, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**6 History of bids
-
Joža Úprka
(1861-1940)
Sbíraní brambor
No.: 172Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:51
tisk, lepenka, 59 x 88,5 cm, PD monogr. JÚ 27, rám, tisk zkrakelováný a zašlý
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
-
Adolf Heller
(1887-1952)
Mečíky
No.: 155Auction price: 2.800 CZK (117 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:46
olej, plátno, 68,5 x 55,5 cm, sign. Ad. Heller, rám, restaurováno
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
-
Dušan John
(1925-?)
Trnka
No.: 164Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:46
litografie, 1991, 60 x 43 cm, sign. PD D. John 91, rám, č. 5/25
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
-
Ludvík Kopka
(1905-?)
Bouzov
No.: 165Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:44
intarzie, 1947, 66 x 50 cm, sign. PD Lud. Kopka 1947, rám
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
-
F. E. Šístek
(1898-1944)
Říp
No.: 141Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:41
olej, plátno, 1943, 89 x 109 cm, sign. PD F. E. Šístek 1943, rám
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
-
Oldřich Vlach
(1886-?)
Žně
No.: 142Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:36
olej, plátno, 64 x 94 cm, sign. PD O. Vlach, rám
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
-
Neurčený autor
Děvče se džbánem
No.: 154Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:33
olej, překližka, 59 x 36 cm, rám
Current price: 4.100 CZK (171 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
-
F. Růžička
Kompozice
No.: 140Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:19
olej, dřevo, 60 x 43 cm, sign. PD Růžička 1987, rám
Current price: 2.300 CZK (96 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids