Lydia Dranovská
No.: 23Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:22
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Marina Kovalevová
No.: 24Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:23
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, po stranách mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Viktor Savchenko
Smutek
No.: 275132Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 16:42
lept, 1993, 38,3 x 28,5 cm, sign. DU Viktor Savchenko, č. 7/16, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Josef Hník
No.: 275629Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 16:44
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Karel Petrbauer
Práznou ulicí
No.: 276027Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 16:46
lept, papír, 12,5 x 9,5 cm, sig, PD Petrbauer, na okrajích zažloutlý, lehce zvlněný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Übersichts -Man der Gegend und Befestrigungen von Cherbourg
No.: 276948Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 16:48
Current price: 80 CZK (4 €)
Situations Plan
No.: 276949Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 16:50
Current price: 80 CZK (4 €)
Růže III.
No.: 277112Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 16:52
lept, 25,4 x 17,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
R. Vitonská
Růže ve váze
No.: 277118Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 16:54
olej, sololit, 49,5 x 35 cm, sign. PD R. Vitonská, rám, na rámu drobná poškození, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Alois Moravec
Ležící žena
No.: 277967Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 16:56
litografie, 7 x 17 cm, lehce zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Associat…
Current price: 70 CZK (3 €)
Hugo Theodor Rašín
(1904-?)
Portrét dívky
No.: 278307Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 16:58
pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD H. Tredon, lehce ušpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Nahá dívka
No.: 278333Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:00
lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Tanečnice
No.: 278515Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:02
Current price: 250 CZK (11 €)
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
No.: 279622Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:04
litografie, 1967, 35 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal 67, č. 82/100, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design i…
Current price: 900 CZK (38 €)
Josef Váchal
(1884-1969)
PF 1938 Paulusovi
No.: 280481Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:06
Current price: 500 CZK (21 €)
Ludvík Souček
(1926-1978)
Ze Severní Koree
No.: 280787Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:08
fotografie, 17 x 22 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
James Baker Pyne
(1800-1870)
Windsorský zámek
No.: 280794Auction price: 170 CZK (8 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:10
Current price: 170 CZK (8 €)
Jaroslav Fabinger
(1899-1942)
Začtený
No.: 282412Auction price: 2.400 CZK (100 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:12
Current price: 2.400 CZK (100 €)
Olga Čechová
(1925)
No.: 282413Auction price: 2.600 CZK (109 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:14
tuš, papír, 1968, 39,3 x 29,3 cm, sign. PD Olga Čechová 86, rám, při okrajích lehce zvlněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Rossman and Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. K. Svolinsky and A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Pr…
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Karel Hlaváček
(1874-1898)
Rybník v podhůří
No.: 282414Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:16
tempera, karton, 1955, 31,5 x 41,5 cm, sign. PD Hlaváček 1955, rám, na rámu drobná poškození, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Jan Novopacký?
(1821-1908)
Hory
No.: 282415Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:18
tuš, papír, 18,5 x 32 cm, rám, na papíře zažloutlé skvrnky, rám poškozený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Zdeněk Kudělka
(1921-1992)
Tanečnice
No.: 282416Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:20
pastel, papír, 1960, 31 x 23 cm, monogr. LN ZK 60, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Benda and A. Strnadel
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Jan Kodeš
Podpis Jana Kodeše z Davis Cupu 1966
No.: 282417Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:22
Current price: 400 CZK (17 €)
Různí autoři
Podpisy hokejistů Sparty na pohledu ze Sibiře
No.: 282418Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:24
12 x podpis na pohlednici, Kašťák, Adamec a další hokejisté Sparty, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Dana Zátopková
(1922-2020)
Podpis Dany Zátopkové a dalších
No.: 282419Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:26
12 x podpis, podpisy na gramofonové desce vydané Supraphonem pro Ministerstvo kultury a Československý olympijský výbor, 1976, na desce skladby od B. Smetany, A. Dvořáka, L. Janáščka, J. Suka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
František Jákl
Mariánské lázně
No.: 282420Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:28
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Vrátný?
No.: 282421Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:30
Václav Nedomanský
Fotografie s autogramem
No.: 282422Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:32
fotografie, 1975, 12,5 x 9 cm, podpis V. Nedomanského, bývalý československý hokejový útočník který roku 1974 emigroval do Toronta kde nastupoval za tým Toronto Toros, do roku 1983 odehrál 6 sezón v NHL, bellevue photo, odřená horní část, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Martina Navrátilová
Pohlednice s podpisem
No.: 282423Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:34
pohlednice, 1973, 9,5 x 14 cm, podepsaná pohlednice Martinou Navrátilovou a Renátou Tomanovou, obě tenistky spolu v roce 1975 získali historicky první vítězství ve Fed Cupu pro ČSSR, pohlednice prošlá poštou, bez výrazného poškození, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Gabriel Štrba
Mimozemšťan
No.: 282424Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:36
lept, 1989, 49,5 x 32 cm, sign. PD G. Štrba 1989, autorský tisk, papír lehce zažloutlý, u horního okraje a dolního rohu papír lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,