Karel Langer
(1878-1947)
Letní krajina
No.: 279202Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 14:50
watercolor, paper, 21 x 29 cm, signed lower/right K. Langer, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. J. E. Mařák and R. O. von Ottenfeld, member of SVU Mánes
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Miluše Březinová
(1930-2016)
Na Morávce u řeky
No.: 279826Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 14:52
olej, karton, 1967, 40 x 67 cm, sign. PD Březinová 67, rám, vzadu štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)