-
Neznámý autor
Lydia Dranovská
No.: 23Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:22
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Marina Kovalevová
No.: 24Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:23
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, po stranách mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Jíra
(1929-2005)
Josef Jíra 1929-1999
No.: 254257Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:12
tisk, plakát, 51,5 x 36 cm, plakát k výstavě v Galerii Bayer&Bayer, Praha, galerii Vltavín, Praha, galerii U Boučků a kapli sv. Vavřince, Malá Skála a v Muzeu a Pojizerské galerii, Semily, při okrajích lehce pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, membe…
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Off Program… příští vlna
No.: 254272Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:14
tisk, plakát, 1994, 84 x 59 cm, plakát k Pražskému divadelnímu festivalu Mozart Open, 1994, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Synek
(1947)
Pozvánka
No.: 254280Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:16
tisk, plakát, 29,4 x 42 cm, sign. PD Aleš Synek, pozvánka na oslavu znovuotevření zdevastované zahrady v Kapucínské ulici na Hradčanech v Praze 9.8. 1979, lehce zažloutlý, několikrát přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Wieslaw Garbolinski
(1927-2014)
Obrazy Wieslaw Garbolíńsky
No.: 254283Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:18
tisk, plakát, 1988, 53 x 75 cm, plakát k výstavě na Staroměstské radnici v Praze, 1988, při okraji několikrát cca 1 cm natrženo, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
IN MEMORIAM
No.: 254293Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:20
tisk, plakát, 1991, 95 x 62 cm, plakát ke spkupinové výstavě v Mánesu autorů zemřelých v posledních 20. letech, jako např. Jiří Balcar, Eva Kmentová, Vladimír Boudník, Libor Fára, Mikuláš Medek, Robert Piesen a další , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Adolf Schneeberg, fotografie
No.: 254295Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:22
tisk, plakát, 1988, 60,5 x 85 cm, reprodukovaná fotografie Josef Sudek, plakát k výstavě ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze a Moravské Galerie v Brně na zámku Kozel, 1988, při spodním okraji mírně pomuchlaný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The State Graphic School in Prague at…
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jana Reinerová
(1946)
Minaret
No.: 254968Auction price: 3.200 CZK (134 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:24
lithography, 32 x 37 cm, signed lower/middle Jana Reinerová, no. 19/68, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Matoušek
(1967)
Massif de LĚsterel
No.: 256165Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:26
serigrafie, 2014, 45 x 65 cm, sign. PD Matoušek 2014, č. 36/77, vzadu věnování autora, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Lindovsky and J. David at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Válek
(1954)
Der Engel
No.: 256172Auction price: 750 CZK (32 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:28
reliéfní grafika, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA
Current price: 750 CZK (32 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Válek
(1954)
Anděl
No.: 256173Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:30
reliéfní grafika, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Benetka
(1938)
Buď budeš pravidelně platit alimenty, nebo si Smolíčka Pacholíčka vezmeš k sobě do lesa
No.: 256191Auction price: 450 CZK (19 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:32
tuš, papír, 13,5 x 18 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vilma Vrbová
(1905-1993)
Omluva za nedodržení temínu výstavy adresovaná p. Janu Pošovi (Pošova galerie - U Řečických)
No.: 257300Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:34
inkoust, papír, 1942, korespondence, adresováno Janu Pošovi, přiložena obálka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Zikmund
(1893-1955)
Kartička s krátkou zprávou a podpisem
No.: 257301Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:36
inkoust, papír, 1943, korespondence, adresováno p. Pošovi, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Werich
(1905-1980)
Jan Werich a Jiří Suchý
No.: 257337Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:38
tisk, plakát, 1980, formát A2 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Němec
Poslední mutace optimismu - komiks
No.: 257340Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:40
tisk, plakát, 1992, formát A3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Týden pro duševní zdraví
No.: 257341Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:42
tisk, 1996, 57,7 x 42 cm, design J. Freund, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joska Skalník
(1948)
Joska Skalník
No.: 257342Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:44
tisk, plakát, 1979, formát A2 cm, fotografie Dušan Šimáček, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Sbírky českého umění dvacátého století
No.: 257359Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:46
tisk, plakát, 83,3 x 55,5 cm, plakát k výstavě v Krajské galerii Hradec Králové, při okrajích poškozeno, na papíře drobné skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
V Neudert
Náš dům v asanaci
No.: 257374Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:48
tisk, plakát, 1974, formát A2 cm, PD v tisku: Litogr. ústav. uměl. V. Neudert Praha - Smíchov, LD značeno Pro sběratele vydalo Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze roku 1974, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Palermo
No.: 257406Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:50
mědirytina, 10 x 15 cm, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Volavka červená (samice)
No.: 257418Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:52
kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno J.G. Sufemichl gemalt und gest. in Darmstadt, zašpiněno od barvy, mírně zažloutlý okraj, místy převážně u okrajů zahnědlé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibun…
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michael Florian
(1911-1984)
Náměstí v Uherském Hradišti
No.: 257900Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:54
dřevoryt, 6,3 x 10,3 cm, zadní strana potištěna jako pohlednice, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Věštba nad Prahou
No.: 258399Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:56
olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Horáček
Vodní hladina
No.: 259144Auction price: 130 CZK (6 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:58
pastel, papír, 27 x 50 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 130 CZK (6 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Stromy
No.: 259148Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:00
tužka, papír, 28,7 x 23,2 cm, PD monogr. L S, lehce zašpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association o…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Zřícenina v lesích
No.: 259165Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:02
tužka, papír, 33,5 x 26 cm, papír ušpiněn, na rohu pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Štreit
(1946)
Jindřich Štreit (s věnováním a podpisem)
No.: 260919Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:04
tisk, plakát, 1989, 91 x 58 cm, DU podpis a věnování, DU věnování: Život je moc krásný a rozhodně stojí za to je žít Váš Jindřich ze Sovince, při okraji mimo tisk papír na několika místěch vyspraven průhlednou lepenkou, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Rusek, Z. Prikryl, L. Jaluve…
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
7 x pohlednice z Vysokých Tater
No.: 260926Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:06
7 x pohlednice, vzadu značeno Nákl. Kriváň, s.r.o. Bratislava, zadní strany čisté, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED