-
Zbyněk Kočí
(1946)
Tisícovka kapesného
No.: 19Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:48
tuš, papír, 33 x 35,5 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K. text: …Mám tu od našich přes tisícovku kapesnýho, takže od tebe vždy odkoupím těch potřebnejch devět věrtelů, abych moh s tebou večer, ven…, potrhané okraje, přehnuté rohy, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zbyněk Kočí
(1946)
Škola
No.: 20Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:49
tuš, papír, 24 x 33 cm, sign. PD Zbyněk K. , podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text: …Ach dítě, dítě,…co jen s tebou bude, až tady nebudu….., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zbyněk Kočí
(1946)
Proměna
No.: 21Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:50
tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbynek Kočí, text: Teprve vojna udělá z člověka správného chlapa!, propíchnuté, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zbyněk Kočí
(1946)
Čekání
No.: 22Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:51
tuš, papír, 1974, 30,5 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text: …Na to, abych o tobě říkala jen to nejlepší, si musíš ještě počkat, Pepíku, ….až budu vdovou…, přeložené, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zbyněk Kočí
(1946)
Tři přání
No.: 23Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:52
tuš, papír, 1975, 29,5 x 26 cm, sign. PD Zbyněk K. 75, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …Když mě pustíš samotnou na dovolenou…Splním ti tři přání…, popsané, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zbyněk Kočí
(1946)
MDŽ
No.: 24Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:53
tuš, papír, 24 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Zdeninně srdečně Zbyněk Kočí, text: …Taky jste dnes od manžela nic nedostala, viďte,…Tak dovolte,…Jen malá pozornost…, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zbyněk Kočí
(1946)
Výstava samorostů
No.: 25Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:54
tuš, papír, 25,5 x 31,5 cm, sign. PD ZK. , zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zbyněk Kočí
(1946)
PF76
No.: 26Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:55
akvarel, tuš, papír, 1975, 29,7 x 35 cm, sign. PD Zbyněk K. 75, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text 1: …Dámo…, i když tanec je vaším nejmilejším koníčkem…pak to ještě neznamená, že mne podupáte jako divokej KŮŇ…, text 2: Zdupáni, ale bez depresí,…tak vítejme nový rok 1976! V něm b…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
Neznámý autor
Marie Vášová
No.: 1Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:00
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, na okrajích mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Klára Lučková
No.: 2Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:01
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, na okrajích mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Jaroslav Vojta
No.: 3Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:02
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, na okrajích mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Karel Höger
No.: 4Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:03
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Rudolf Deyl ml.
No.: 5Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:04
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
František Filipovský
No.: 6Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:05
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, na okrajích mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
František Smolík
No.: 7Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:06
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, na okrajích mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Josef Mixa
No.: 8Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:07
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, po stranách mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Vlasta Chramostová
No.: 9Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:08
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Jaroslav Marvan
No.: 10Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:09
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, po stranách mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Tamara Makarová
No.: 11Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:10
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, na okrajích mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Boris Čirkov
No.: 12Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:11
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Nina Archipovová
No.: 13Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:12
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Lydia Smirnovová
No.: 14Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:13
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Nikolaj Krjučkov
No.: 15Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:14
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, po stranách mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Sergej Bondarčuk
No.: 16Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:15
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, po stranách mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Kyra Kanajevová
No.: 17Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:16
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Boris Andrejev
No.: 18Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:17
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Michail Gelovani
No.: 19Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:18
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Sergej Lukjanov
No.: 20Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:19
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Alexander Borisov
No.: 21Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:20
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ljubov Orlová
No.: 22Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:21
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED