Michaela Lesařová-Roubíčková
Zátiší s jídlem
Položka č.: 282828Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:41
litografie, 1992, 69,5 x 53,5 cm, sign. PD Michaela Lesařová - Roubíčková 92, č. 5/75, ohmataný papír, na pravém okraji nepatrně natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Šindler?
(1938-2022)
Horská krajina
Položka č.: 282829Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:36
olej, plátno, 41 x 54 cm, sign. LD Šindler (?), rám, neurčený autor, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Ladislav Vraný
Podzimní park
Položka č.: 282830Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:44
olej, sololit, 32,2 x 46,6 cm, sign. PD L. Vraný, rám, oděrky na rámu , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Tomáš Šrámek
(1885-?)
Horská krajina
Položka č.: 282831Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:37
olej, sololit, 33,7 x 47,5 cm, sign. PD Šrámek, rám, oděrky na rámu , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák A. Němejce, J. Minaříka, F. Engelmüllera a K. Rausche
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)