• Milan Erazim

    (1946-2020)

    Hra na čtvrtého

    Položka č.: 282802

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:12

    litografie, 41 x 33 cm, sign. PD M. Erazim 91, č. 39/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Králová

    (1952)

    Světlá

    Položka č.: 282803

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:34

    lept, 55,5 x 43,5 cm, sign. PD M. Králová, č. 13/60, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Lidé žijí a co dál...

    Položka č.: 282804

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:05

    suchá jehla, 1990, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD Jana Bergerová 90, č. 23/30, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Za oponou

    Položka č.: 282805

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:55

    litografie, 17,4 x 11,2 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 27/160, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Chopin

    Položka č.: 282806

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:54

    litografie, 17,9 x 11,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 34/200, po levém okraji drobné žluté flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Scie…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Veronika Rejfířová

    Krajina luže

    Položka č.: 282807

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:33

    olej, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986 )

    Sonet bez názvu

    Položka č.: 282808

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:57

    litografie, 46,6 x 30,2 cm, sign. LD KSvolinský, rám, č. 17/200, vodoznak Lyra Pragensis, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Čáslav, Radnice

    Položka č.: 282809

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:03

    lept, 1944, 33,2 x 22,5 cm, sign. PD JC.Vondrouš 1944, rám, č. 9, značeno v desce LD Vondrouš 1944, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Rožmitálský zámek

    Položka č.: 282810

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:18

    litografie, 1965, 41,5 x 31,5 cm, sign. PD JosefHodek65, pasparta, č. 16/200, místopisný popis LD, drobné skvrnky v paspartu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Krkonoše

    Položka č.: 282811

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:05

    fotografie, 14,2 x 40 cm, sign. vzadu Z. Feyfar, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a z levého okraje nepatrně natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Strahovská zahrada

    Položka č.: 282812

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:04

    fotografie, 1976, 22,3 x 16 cm, Zdenko Feyfar byl český fotograf známý svými snímky Krkonoš a Prahy. Jeho práce, často v neobvyklém formátu, zachycují nejen krajiny, ale i portréty, květiny a cesty do zahraničí. Jeho série Kachničky u Mánesa se stala symbolem rozvoje české fotografie, přičemž jeden …

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Před sv. Vítem

    Položka č.: 282813

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:06

    fotografie, 1976, 11,5 x 20 cm, sign. PD Feyfar, P.F. 1976, levý dolní roh ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Na horách

    Položka č.: 282814

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:03

    olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrzej Pietsch

    (1932-2010)

    Krakov

    Položka č.: 282815

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:49

    lept, 1965, 36,3 x 104 cm, rám, č. 11/30, rám je místy lehce poškrábaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Emler

    (1912 -1992)

    Sedící žena

    Položka č.: 282816

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:11

    litografie, 1966, 41,5 x 29,3 cm, sign. PD F. Emler 66, rám, č. 43/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook