Jana Reinerová
Liberec ve třech pohledech
Položka č.: 4871Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:24litografie, 67 x 40 cm, signováno uprostřed Jana Reinerová, autorský tisk/I., lehce ohnutý levý okraj, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
Jana Reinerová
V Liliové ulici
Položka č.: 4544Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:24litografie, 41 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/12, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Jana Reinerová
Hradčanská ulička
Položka č.: 4543Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:24litografie, 37,5 x 26,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Jana Reinerová
Řásnovka
Položka č.: 18622Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:23litografie, 31,7 x 42,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám, č. 29/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Jana Reinerová
Brána do zahrady
Položka č.: 18621Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:23litografie, 27 x 22 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 53/55, při okrajích pokrčený papír, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jana Reinerová
Zahrada v Liberci
Položka č.: 4872Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:23litografie, 32,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/45, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Zdeněk Netopil
Almara
Položka č.: 18605Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:20litografie, 1999, 49 x 38,3 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 99, autorský tisk, žák E. Weidlicha
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Vladimír Větrovský
Hlava V.
Položka č.: 2810Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:18litografie, 2007, 20 x 14 cm, sign. PD Wladimír 07, č. 5/15, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Vladimír Větrovský
Strašák
Položka č.: 2809Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:18litografie, 2009, 35 x 25 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 83/90, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Vladimír Větrovský
Organická věž
Položka č.: 2844Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:17litografie, 2009, 27 x 20 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 83/90, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Vladimír Větrovský
Hlava IX:
Položka č.: 2813Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:17litografie, 2008, 22 x 15 cm, sign. PD Wladimír 08, č. 4/15, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Vladimír Větrovský
Hlava VII.
Položka č.: 2812Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:17litografie, 2008, 22 x 15 cm, sign. PD Wladimír 08, č. 3/15, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Vladimír Větrovský
Organická věž I
Položka č.: 2811Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:17litografie, 2009, 35 x 25,5 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 69/84, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Vladimír Větrovský
Hlava I.
Položka č.: 3420Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:16litografie, 2006, 20 x 14 cm, sign. PD Wladimír 06, č. 5/15, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Vladimír Větrovský
Hlava III.
Položka č.: 3419Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:16litografie, 2006, 22 x 15 cm, sign. PD Wladimír 06, č. 11/15, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Vladimír Větrovský
Rituály III.
Položka č.: 3418Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:16litografie, 2009, 35 x 25 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 87/90, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Vladimír Větrovský
Houby II.
Položka č.: 2847Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:16litografie, 2009, 35 x 25 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 3/87, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Vladimír Větrovský
Květiny pro tebe
Položka č.: 2845Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:16litografie, 2009, 20 x 27 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 87/90, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Vladimír Větrovský
Hlava VI.
Položka č.: 2831Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:15litografie, 2007, 20 x 14 cm, sign. PD Wladimír 07, č. 5/15, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Vladimír Větrovský
Metafyzická krajina III.
Položka č.: 2818Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:15litografie, 2009, 20 x 27 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 82/95, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Vladimír Větrovský
Rituály II
Položka č.: 2817Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:15litografie, 2009, 35 x 25 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 83/94, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Vladimír Větrovský
Hlava II.
Položka č.: 3478Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:14litografie, 2006, 22 x 15 cm, sign. PD Wladimír 06, č. 7/15, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Vladimír Větrovský
Hlava VIII.
Položka č.: 2832Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:14litografie, 2008, 22 x 15 cm, sign. PD Wladimír 08, č. 5/15, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Eva Šlachtová
Vrtbovská zahrada
Položka č.: 5238Vyvolávací cena: 1.950 CZK (82 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:12lept, 1996, 30 x 39 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 5/10, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.950 CZK (82 €)
Eva Šlachtová
Tajemství vody
Položka č.: 5939Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:11lept, 31,5 x 27,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 24/100, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Eva Šlachtová
Hymna
Položka č.: 5480Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:11lept, 2003, 39 x 55 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 7/20, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze
Eva Šlachtová
Don Giovanni
Položka č.: 5252Vyvolávací cena: 1.950 CZK (82 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:11lept, 1996, 29 x 39 cm, sign.PD Eva Šlachtová, č. 5/20, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze
Eva Šlachtová
Cesta světla
Položka č.: 5244Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:11lept, 1998, 66 x 49 cm, sign.PD Eva Šlachtová, č. 7/50, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Eva Šlachtová
Bertramka
Položka č.: 5242Vyvolávací cena: 1.950 CZK (82 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:11lept, 1996, 30 x 30 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 3/70, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze
Eva Šlachtová
Tajemství Josefova
Položka č.: 5948Vyvolávací cena: 4.100 CZK (171 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:10pastel, 57 x 42 cm, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)