Franz Zimmer
Koupání na pražské náplavce
Položka č.: 277961Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 16:52
mědiryt, 11 x 16 cm, pasparta, na papíře hnědé skrvnky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Franz Zimmer
Týnský chrám
Položka č.: 277960Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 16:51
mědiryt, 10,5 x 16 cm, pasparta, na papíře hnědé skrvnky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Položka č.: 277898Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 15:49
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ladislav Šaloun
(1870-1946)
Zahradník
Položka č.: 277896Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 15:47
akvarel, tužka, papír, 26,8 x 18,4 cm, sign. PD L. Šaloun, Antikvariát Dlážděná
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Ctirad Stehlík
Sedm tenisáků
Položka č.: 277886Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 15:37
litografie, 24 x 30 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, č. 41/74
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jan Souček
Šachy
Položka č.: 277878Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 15:29
lept, akvatinta, 1971, 24,5 x 24 cm, sign. PD Jan Souček 71, č. 16/16, stočený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Milada Schmidtová
(1922-?)
Stavení v jabloňovém sadu
Položka č.: 277870Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 15:21
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
Sedláček
Na poli
Položka č.: 277867Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 15:18
litografie, 28 x 38,5 cm, sign. PD Voj. Sedláček, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Sázava
Položka č.: 277841Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 18:12
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Kvetoucí strom
Položka č.: 277839Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 18:10
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Karel Oberthor
Pobřeží na Jadranu
Položka č.: 277813Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 17:44
linoryt, 20 x 67 cm, sign. DU K. Oberthor, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
V. Novák
Stavení v krajině
Položka č.: 277807Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 17:38
olej, plátno, 66,5 x 96,5 cm, sign. PD V. Novák, rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
V. Novák
Cesta u lesa
Položka č.: 277806Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 17:37
olej, plátno, 59 x 79,3 cm, sign. PD V. Novák, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Položka č.: 277804Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 17:35
tisk, pastel, papír, 45 x 33 cm
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu
Postava
Položka č.: 277803Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 17:34
kombinovaná technika, papír, 33 x 24 cm
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Reprodukce
Položka č.: 277802Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 17:33
tisk, 43 x 55 cm
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Les U Bělé pod Bezdězem
Položka č.: 277787Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 17:18
dřevoryt, 42 x 30 cm, č. 15/50, poničené a potrhané okraje, zašpiněno
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Jan Měšťan
(1939)
Okno
Položka č.: 277730Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 16:21
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Položka č.: 277726Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 16:17
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Kdož jste Boží bojovníci
Položka č.: 277711Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 16:02
litografie, sign. LD Vkubašta, rám, utržený levý horní roh, Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praz…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Strahovská knihovna
Položka č.: 277708Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 15:59
litografie, sign. LD Vkubašta, rám, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze. Čtyři rok…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jan Konůpek
Nepenthes
Položka č.: 277678Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 15:29
suchá jehla, akvatinta, 1927, 24,3 x 35,2 cm, sign. PD Konůpek 27, LD Nepenthes, lehce zašlý papír; na několika místech papír natržený a pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, čle…
Josef Jíra
(1929-2005)
S koněm
Položka č.: 277654Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 15:05
suchá jehla, 1989, 5 x 7 cm, sign. PD J. Jíra 89, kliprám, č. 59/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
Josef Jíra
(1929-2005)
S koníkem
Položka č.: 277653Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 15:04
Ota Janeček
Dívka v květu
Položka č.: 277650Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 15:01
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Ota Janeček
Akt dívky
Položka č.: 277649Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 15:00
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Bohumír Bob Hochman
Strážce světla
Položka č.: 277627Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 17:58
špachtlová technika, akryl, plátno, 2013, 25 x 25 cm, sign. LD Bob H 2013, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem a značeno autorským razítkem, petrolová barva v kombinaci s průškraby špachtlovou technikou v kaligrafické podobě povrchově doplněná airbrushovou technikou, Antikvariát Dlážděná, ž…
Jan Hladík
(1927-2018)
Egon Schiele
Položka č.: 277618Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 17:49
lept, 1986, 20 x 33 cm, sign. PD Jan Hladík 1986, A.T.
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ladislav Boťanský
(1943-2003)
Tatranská listy
Položka č.: 277562Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 16:53
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
František Bílek
(1872-1941)
Ve tvůrčí chvíli
Položka č.: 277557Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 16:48
dřevoryt, 14 x 10 cm, rám, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)