Adolf Kašpar
(1877-1934)
Josef Mánes při práci
No.: 258716Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 14:28
lithography, 1920, 36,2 x 43,3 cm, signed lower/right AKašpar 1920, papír na okraji mírně pokrčený, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Ptáci letí vzhůru
No.: 263497Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 14:30
akvarel, papír, 1940, 42,2 x 58,5 cm, sign. LD Vladimír Pecháček 1940, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Na procházce v aleji
No.: 263498Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 14:32
akvarel, tužka, papír, 1940, 42,2 x 58,5 cm, sign. LD Vladimír Pecháček 1940, při okrajilehce roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Postava na horizontu
No.: 263499Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 14:34
akvarel, papír, 1943, 30 x 42 cm, sign. PD Vladimír Pecháček 1943, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Postava v krajině
No.: 263500Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 14:36
akvarel, papír, 1944, 21,5 x 26,8 cm, sign. PD Vladimír Pecháček 13. XII. 1944, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Sedící akt na pohovce
No.: 263502Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 14:38
rudka, papír, 1945, 60 x 44 cm, sign. LD Vladimír Pecháček 45, lehce zašpiněný, zvlněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Sedící akt
No.: 263503Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 14:40
uhel, papír, 1945, 60 x 44 cm, sign. PD Vladimír Pecháček 45, lehce zašpiněný, zvlněný papír, na papíře drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Ležící
No.: 263504Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 14:42
pastel, papír, 1945, 44 x 60 cm, sign. PD Vladimír Pecháček 1945, lehce zašpiněný, zvlněný a při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Smrt
No.: 263505Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 14:44
pastel, papír, 1939, 30 x 44 cm, sig. LD V Pecháček 39, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 700 CZK (30 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Ďáblové K poslednímu soudu (skica)
No.: 263506Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 14:46
tuš, papír, 1941, 30 x 44 cm, sign. PD Vladimír Pecháček 1941, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 700 CZK (30 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Ráj
No.: 263507Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 14:48
pastel, papír, 1939, 30 x 44 cm, sign. LD Pecháček Vladimír 39, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 700 CZK (30 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Ležící akty
No.: 263508Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 14:50
tuš, papír, 1946, 30 x 44 cm, sign. PD Vlad. Pecháček 1946, přeložený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 700 CZK (30 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Sedící u vody
No.: 263509Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 14:52
suchá jehla, 1946, 25 x 32,7 cm, sign. PD Vladimír Pecháček, zkušební tisk, lehce zašpiněný, zvlněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Hostina (skica)
No.: 263510Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 14:54
tuš, papír, 30 x 44 cm, sign. PD V Pecháček, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Zvěstování (skica)
No.: 263511Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 14:56
akvarel, tužka, papír, 30 x 44 cm, sign. uprostřed Vladimír Pecháček, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Studie Krista
No.: 263512Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 14:58
tužka, papír, 1945, 44 x 30 cm, sign. uprostřed V. Pecháček 1945, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Žena která plete (Skica)
No.: 263513Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:00
tužka, papír, 1945, 44 x 30 cm, sign. PD Vladimír Pecháček 1945, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Žena která plete (Skica)
No.: 263514Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:02
Current price: 400 CZK (17 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Žena která plete (Skica)
No.: 263515Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:04
Current price: 400 CZK (17 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Žena u šicího stroje
No.: 263516Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:06
tužka, papír, 1945, 30 x 25 cm, sign. LD Vladimír Pecháček 1945, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Studie Krista
No.: 263517Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:08
Current price: 300 CZK (13 €)
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Studie ženské hlavy
No.: 263518Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:10
tužka, papír, 1945, 21 x 15 cm, monogr. PD V.P. 1945, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Klečící akt
No.: 265967Auction price: 2.400 CZK (100 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:12
pencil, paper, 37 x 26 cm, monogr. PD JŠ, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 2.400 CZK (100 €)
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Sedící akt v šátku
No.: 265968Auction price: 2.400 CZK (100 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:14
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Sedící akt
No.: 265969Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:16
pencil, paper, 44 x 31 cm, monogr. PD JŠ, rám, small stains on paper, sometimes damaged paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Sv. Salvator
No.: 265987Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:18
colored drypoint, 1986, 15,7 x 12,7 cm, signed lower/right Karel Chaba 86, pasparta, no. 4/32, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Karel Chaba
(1925-2009)
Židovský hřbitov
No.: 265988Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:20
colored drypoint, 1989, 16,7 x 12,2 cm, signed lower/right Karel Chaba 89, pasparta, no. 8/30, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Pavel Vošický
(1939)
Putifarova žena
No.: 266090Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:22
acrylic, varnish, paper, 45 x 19 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Vlastimil Zábranský
(1936-2021)
No.: 266843Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:24
tisk, 40,4 x 30,3 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Jan Konůpek
Novoročenka JUDr. Kamila Reslera
No.: 267728Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 15:26
etching, 1936, 13,1 x 9,3 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 500 CZK (21 €)