• Vladimír Kafka

    (1963-2018)

    Myšlenkový útvar

    No.: 182

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:01

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

  • Martin Toul

    (1983)

    Dotyk černé

    No.: 183

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:02

    akryl, karton, 2021, 42 x 29,7 cm, značeno PD matto

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Martin Toul

    (1983)

    Opravář kol

    No.: 184

    Auction price: 5.400 CZK (225 €)

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:03

    Current price: 5.400 CZK (225 €)

  • Vladimír Gebauer

    Máky

    No.: 185

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:04

    kombinovaná technika, kresba, koláž na papíře, 2021, 58,5 x 45,7 cm, sign. PD V. GEBAUER 21

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

  • Dana Zámečníková

    Plavkyně

    No.: 186

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:05

    tužka, pastel, papír, sklo, 1999, 20 x 26 cm, sign. PD Zámečníková 99, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Svoboda

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

  • Hedvika Krejčí

    (1947-2017)

    Mezi nebem a zemí

    No.: 187

    Auction price: 2.300 CZK (96 €)

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:06

    akryl, plátno, 35 x 25 cm, monogr. PD HK., Provenance: Antiquarian Ostrovní, absolventka Akademie výtvarných umění, Praha, prof. Paderlík Arnošt (1969 - 1975), École Nationale Superieure des Beaux-Arts v Paříži (1981 - 1982)

    Current price: 2.300 CZK (96 €)

  • Jan Steklík

    Motýlek pro Sigmunda Freuda

    No.: 188

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:07

    kombinovaná technika, pero, papír, 2005, 23 x 17 cm, sign. PD Jan Steklík, rám, katalog k výstavě přiložen

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

  • Marie Pospíšilová

    (1902-1974)

    Pařát

    No.: 189

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:08

    tuš, papír, 1945, 44 x 31 cm, monogr. PD MP 45, rám

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Nečekaná návštěva

    No.: 190

    Auction price: 4.800 CZK (200 €)

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:09

    akvarel, papír, 1950, 29,5 x 37,5 cm, sign. LD JTBlažek 11.2.1950, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. A. Hofbauer, J. Preisler and E. K. Liška

    Current price: 4.800 CZK (200 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Jesličky

    No.: 191

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:10

    olej, plátno, 1951, 33 x 45 cm, sign. PD JTBlažek 1951, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. A. Hofbauer, J. Preisler and E. K. Liška

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

  • Pavel Körber

    (1862-1925)

    Jaro

    No.: 192

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:11

    tuš, běloba, papír, 25 x 30,5 cm, sign. LD Körber, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Pavel Körber

    (1862-1925)

    Múza

    No.: 193

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:12

  • Jitka Walterová

    Kotě z Kocourkova

    No.: 194

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:13

    akvarel, tuš, papír, 28 x 124 cm, sign. na zadní straně Jitka Walterová, pozadí k anim. seriálu Kotě z Kocourkova, při okrajích mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Helena Chvojková Trnková

    (1891-1958)

    Smutný kluk

    No.: 195

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:14

    akvarel, tuš, papír, 1974, 26,3 x 13,4 cm, sign DU H. Chvojková - Trková , pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Ludvík Schneiderka

    (1903-1980)

    Lom na Rusavě

    No.: 196

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:15

    olej, lepenka, 45 x 61 cm, sign. LD Ludvík Schneiderka, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Ludvík Schneiderka

    (1903-1980)

    Horská krajina

    No.: 197

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:16

    akvarel, 52 x 71 cm, sign. PD Ludvík Schneiderka, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

  • František Nedvěd

    (1919)

    Hlava klauna

    No.: 198

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:17

    olej, plátno, 1976, 45 x 35 cm, sign. PD Nedvěd 76, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Decorative Arts in Prague, private study at the atelier of K. Soucek and J. Hornik, the disciple of prof. V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague and prof. C. Bouda at T…

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Kyklop nad krajinou

    No.: 199

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:18

    lept, akvatinta, 1982, 18,3 x 13,6 cm, sign. PD JSouček 82, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Hoffmeister, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Ladislav Laštůvka

    No.: 200

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:19

    linoryt, 1966, 24,5 x 33 cm, sign. PD Laštůvka 66, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Pavel Richter

    Quo Vadis R. Hausner aneb vícero smutných Evropanů

    No.: 201

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:20

    lept, 1983, 40,7 x 73,5 cm, sign. PD P. Richter 83, pasparta, č. 3/20, DU popsáno, přiložen katalog s podpisem Pavel Richter - Verbi Volati, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Dinara Kyoller

    (1996)

    Odmítnutí (Léto)

    No.: 202

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:21

    analogová fotografie , 2022, 61,8 x 45,8 cm, ze série Complicated feelings, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

  • Dinara Kyoller

    (1996)

    Hněv (Podzim)

    No.: 203

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:22

    analogová fotografie, 2022, 61 x 45,8 cm, ze série Complicated feelings, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Dinara Kyoller

    (1996)

    Smlouvání (Zima)

    No.: 204

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:23

    analogová fotografie , 2022, 62,2 x 45,6 cm, ze série Complicated feelings, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Dinara Kyoller

    (1996)

    Příjetí (Jaro)

    No.: 205

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:24

    analogová fotografie , 2022, 71,6 x 53 cm, ze série Complicated feelings. Přijetí je fází, kdy dochází ke smíření se se ztrátou a objeví se ochota pokračovat v životě i přes prožitou bolest. Tento proces umožňuje začlenit ztrátu do svého života, najít nový smysl a vykročit vpřed, Aantiqari.at Radhoš…

  • Gejza Angyal

    (1888-1956)

    Černý Kamen na Velké Fatře

    No.: 206

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:25

  • Xénia Hoffmeisterová

    Labyrint

    No.: 207

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:26

  • Jana Reinerová

    Noční Praha

    No.: 208

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:27

    litografie, 32,5 x 37,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 60/70, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Marie Klimovičová

    (1927-1993)

    Dívka a kočka

    No.: 209

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:28

  • Július Němčík

    (1909-1986)

    Přístav

    No.: 210

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:29

  • Gennadij Alexandrov

    Fibonnaciho spirála

    No.: 211

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 09. 10. 2024 13:30

    Current price: 2.500 CZK (105 €)