Vladimír Kafka
(1963-2018)
Myšlenkový útvar
No.: 182Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:01
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Martin Toul
(1983)
Dotyk černé
No.: 183Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:02
akryl, karton, 2021, 42 x 29,7 cm, značeno PD matto
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Martin Toul
(1983)
Opravář kol
No.: 184Auction price: 5.400 CZK (225 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:03
tuš, tempera, karton, 2021, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto, Martin Toul, známý rovněž pod svým pseudonymem Matto, je po všech stránkách záhadným autorem. Jeho tvorba je protknutá melancholií, zejména pak monochromatické záběry krajin, a zároveň narativním přístupem. Každá jeho kresba předává příběh …
Current price: 5.400 CZK (225 €)
Vladimír Gebauer
Máky
No.: 185Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:04
kombinovaná technika, kresba, koláž na papíře, 2021, 58,5 x 45,7 cm, sign. PD V. GEBAUER 21
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Dana Zámečníková
Plavkyně
No.: 186Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:05
tužka, pastel, papír, sklo, 1999, 20 x 26 cm, sign. PD Zámečníková 99, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Svoboda
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Hedvika Krejčí
(1947-2017)
Mezi nebem a zemí
No.: 187Auction price: 2.300 CZK (96 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:06
akryl, plátno, 35 x 25 cm, monogr. PD HK., Provenance: Antiquarian Ostrovní, absolventka Akademie výtvarných umění, Praha, prof. Paderlík Arnošt (1969 - 1975), École Nationale Superieure des Beaux-Arts v Paříži (1981 - 1982)
Current price: 2.300 CZK (96 €)
Jan Steklík
Motýlek pro Sigmunda Freuda
No.: 188Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:07
kombinovaná technika, pero, papír, 2005, 23 x 17 cm, sign. PD Jan Steklík, rám, katalog k výstavě přiložen
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Marie Pospíšilová
(1902-1974)
Pařát
No.: 189Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:08
tuš, papír, 1945, 44 x 31 cm, monogr. PD MP 45, rám
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Nečekaná návštěva
No.: 190Auction price: 4.800 CZK (200 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:09
akvarel, papír, 1950, 29,5 x 37,5 cm, sign. LD JTBlažek 11.2.1950, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. A. Hofbauer, J. Preisler and E. K. Liška
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Jesličky
No.: 191Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:10
olej, plátno, 1951, 33 x 45 cm, sign. PD JTBlažek 1951, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. A. Hofbauer, J. Preisler and E. K. Liška
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Pavel Körber
(1862-1925)
Jaro
No.: 192Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:11
tuš, běloba, papír, 25 x 30,5 cm, sign. LD Körber, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Pavel Körber
(1862-1925)
Múza
No.: 193Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:12
Jitka Walterová
Kotě z Kocourkova
No.: 194Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:13
akvarel, tuš, papír, 28 x 124 cm, sign. na zadní straně Jitka Walterová, pozadí k anim. seriálu Kotě z Kocourkova, při okrajích mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Helena Chvojková Trnková
(1891-1958)
Smutný kluk
No.: 195Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:14
akvarel, tuš, papír, 1974, 26,3 x 13,4 cm, sign DU H. Chvojková - Trková , pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Ludvík Schneiderka
(1903-1980)
Lom na Rusavě
No.: 196Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:15
olej, lepenka, 45 x 61 cm, sign. LD Ludvík Schneiderka, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Ludvík Schneiderka
(1903-1980)
Horská krajina
No.: 197Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:16
akvarel, 52 x 71 cm, sign. PD Ludvík Schneiderka, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
František Nedvěd
(1919)
Hlava klauna
No.: 198Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:17
olej, plátno, 1976, 45 x 35 cm, sign. PD Nedvěd 76, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Decorative Arts in Prague, private study at the atelier of K. Soucek and J. Hornik, the disciple of prof. V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague and prof. C. Bouda at T…
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Jan Souček
(1941-2008)
Kyklop nad krajinou
No.: 199Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:18
lept, akvatinta, 1982, 18,3 x 13,6 cm, sign. PD JSouček 82, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Hoffmeister, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Ladislav Laštůvka
No.: 200Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:19
linoryt, 1966, 24,5 x 33 cm, sign. PD Laštůvka 66, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Pavel Richter
Quo Vadis R. Hausner aneb vícero smutných Evropanů
No.: 201Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:20
lept, 1983, 40,7 x 73,5 cm, sign. PD P. Richter 83, pasparta, č. 3/20, DU popsáno, přiložen katalog s podpisem Pavel Richter - Verbi Volati, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Dinara Kyoller
(1996)
Odmítnutí (Léto)
No.: 202Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:21
analogová fotografie , 2022, 61,8 x 45,8 cm, ze série Complicated feelings, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Dinara Kyoller
(1996)
Hněv (Podzim)
No.: 203Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:22
analogová fotografie, 2022, 61 x 45,8 cm, ze série Complicated feelings, Aantiqari.at Radhošťská,
Dinara Kyoller
(1996)
Smlouvání (Zima)
No.: 204Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:23
analogová fotografie , 2022, 62,2 x 45,6 cm, ze série Complicated feelings, Aantiqari.at Radhošťská,
Dinara Kyoller
(1996)
Příjetí (Jaro)
No.: 205Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:24
analogová fotografie , 2022, 71,6 x 53 cm, ze série Complicated feelings. Přijetí je fází, kdy dochází ke smíření se se ztrátou a objeví se ochota pokračovat v životě i přes prožitou bolest. Tento proces umožňuje začlenit ztrátu do svého života, najít nový smysl a vykročit vpřed, Aantiqari.at Radhoš…
Gejza Angyal
(1888-1956)
Černý Kamen na Velké Fatře
No.: 206Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:25
Xénia Hoffmeisterová
Labyrint
No.: 207Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:26
Jana Reinerová
Noční Praha
No.: 208Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:27
litografie, 32,5 x 37,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 60/70, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Marie Klimovičová
(1927-1993)
Dívka a kočka
No.: 209Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:28
Július Němčík
(1909-1986)
Přístav
No.: 210Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:29
Gennadij Alexandrov
Fibonnaciho spirála
No.: 211Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 13:30
Current price: 2.500 CZK (105 €)