• Alois Moravec

    (1899-1987)

    Kostelík v Kojeticích

    No.: 183

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:02

    olej, karton, 29 x 48 cm, sign. PD Al. Moravec, rám, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic…

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Hornatá krajina

    No.: 184

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:03

    olej, karton, 80.-poč. 90. let 19. století, 21,7 x 29,7 cm, rám, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, vzadu nalepen výstřižek z aukčního katalogu

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Wilhelm August Leopold Christian Krause

    (1803-1864)

    Bárky na pobřeží

    No.: 185

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:04

    olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. LD, rám, zkrakelováno, malba místy odřena

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Lhoták

    (1865-1914)

    Řiční partie u Nového města nad Metují

    No.: 186

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:05

    olej, plátno, 96 x 106 cm, sign. LD J. Lhoták, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Ženy na tržišti

    No.: 187

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:06

    olej, překližka, 23,3 x 46,2 cm, sign. LD, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Na horách

    No.: 188

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:07

    olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Cigáni

    No.: 189

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:08

    akvarel, papír, 1935, 19,5 x 32,2 cm, sign. LD Cihelka 35, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Skramlík

    (1860-1936)

    Vlastní ateliér v Praze

    No.: 194

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:13

    lavírovaná kresba, pero, papír, 14 x 18 cm, sign. PD J. Skramlík, rám

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Chléb náš vezdejší

    No.: 195

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:14

    tuš, akvarel, 75 x 36,7 cm, rám, Václav Rabas byl významný český malíř, jeden z prvních nositelů titulu národního umělce. Jeho tvorba reflektovala širokou škálu témat a vlivů, které dokázal promítat do svých děl. Člen Umělecké besedy, Spolku Mánes a spoluzakladatel Sdružení českých umělců a grafiků …

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kristián Kodet

    (1948)

    Spojené oči

    No.: 199

    Auction price: 18.000 CZK (750 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:18

    olej, plátno, deska, 1995, 23 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet 95, rám, studied at the Académie des Beaux-Arts in Brussels

    Current price: 18.000 CZK (750 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Grimm

    (1943-2012)

    V kavárně

    No.: 200

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:19

    kombinovaná technika, papír, 1992, 56 x 42 cm, sign. DU Jan Grimm 92, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Janula

    (1932-2020)

    Akt

    No.: 201

    Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:20

    uhel, papír, 86 x 57 cm, sign. LD Janula, rám

    Current price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Janula

    (1932-2020)

    Akt s rukama nad hlavou

    No.: 202

    Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:21

    uhel, papír, 62 x 41 cm, sign. PD Janula, rám

    Current price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Kompozice

    No.: 203

    Auction price: 6.800 CZK (284 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:22

    olej, sololit, 34 x 20 cm, sign. PD B.S.Urban, rám, malba z autorova vrcholného období 1. poloviny třicátých let, kdy v rámci Sdružení výtvarníků v Praze rozvíjeli společně s Františkem Foltýnem, Augustinem Ságnerem, Jiřím Jelínkem a dalšími umělci program geometrické abstrakce a pokoušeli se o spol…

    Current price: 6.800 CZK (284 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jitka Hilská

    (1953)

    Rozkvetlá mez

    No.: 204

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:23

    olej, plátno, 49,2 x 62,8 cm, sign. PD J. Hilská, rám (nezaskleno), rám mírně zašlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jitka Hilská

    (1953)

    Přeslička

    No.: 205

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:24

    olej, plátno, 80. léta, 28,3 x 34,5 cm, sign. PD J.Hilská, the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Lucie Svobodová

    (1963)

    Substantia 29

    No.: 207

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:26

    olej, plátno, 2016, 30 x 30 cm, sign. vzadu

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tereza Bulisová

    (1989)

    Únik

    No.: 208

    Auction price: 17.000 CZK (709 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:27

    akryl, plátno, stěrka, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis

    Current price: 17.000 CZK (709 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Andrea Forsterová

    (1958)

    Vesmírný pes

    No.: 209

    Auction price: 23.000 CZK (959 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:28

    akryl, pastel, olej, plátno, 2023, 70 x 60 cm, sign. vzadu Andrea Forsterová, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 23.000 CZK (959 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petra Hřivnáčová

    Kobyla

    No.: 210

    Auction price: 5.600 CZK (234 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:29

    akryl, plátno, 2023, 75 x 110 cm, sign. PD P. Hříva 2023, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 5.600 CZK (234 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Martin Šárovec

    (1977)

    Album 38

    No.: 211

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:30

    olej, plátno, 2017, 110 x 80 cm, sign. na zadní straně Mšárovec 17, rám, Martin Šárovec je současný český malíř, absolvent DAMU a VŠUP. Šárovcova malba spojuje dvě tradice: vychází z české expresionistické školy počátku 20. století a obohacuje ji o osobitou reflexi tzv. české grotesky 70. a 80. let …

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Záboj Bohuslav Kuľhavý

    (1937-2023)

    Noc

    No.: 212

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:31

    olej, karton, 1974, 23 x 23 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Veronika Rejfířová

    Noční rej

    No.: 214

    Auction price: 6.700 CZK (280 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:33

    akryl, plátno, 2022, 70 x 100 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 6.700 CZK (280 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Slepice Rjaba

    No.: 215

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:34

    suchá jehla, akvarelová tužka, 2007, 29,7 x 40 cm, sign. PD Makoveeva I. 2007, č. 6/100, značeno v desce 2007 MИ, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, lehce zažloutlý a ohmataný papír, mimo tisk mírně zašpiněné, rožky odřené, na několika místech mírně natržený papír, na zadní straně lepe…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Štvanice

    No.: 216

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:35

    suchá jehla, 2001, 15,6 x 22,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2001, č. 54/70, značeno v desce M 2001 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Koza

    No.: 217

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:36

    suchá jehla, 2003, 20,7 x 24,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2003, značeno v desce M 2003 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • David Apacidis

    (2003)

    Mord

    No.: 218

    Auction price: 4.800 CZK (200 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:37

    akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 69,7 cm, sign. PD Api, inspirací pro tento obraz, stejně jako pro celou tuto sérii, byla kniha Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea, kterou prozkoumával mladý malíř David Apacidis. Obraz reflektuje hrůzy války a zároveň melancholii po obětech, které při…

    Current price: 4.800 CZK (200 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • David Apacidis

    (2003)

    Vlny lidskosti

    No.: 219

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:38

    akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 70 cm, sign. PD Api, Nabízený obraz, stejně předchozí, je inspirován knihou Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea. Ve spodní části obrazu se nám otevírá pohled na frontu, která je zde vyobrazena jako klidná mořská hladina. Avšak jak dlouho tento klid pot…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • K. Kotrba

    Konstantin Karenin a Karel Gott

    No.: 220

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:39

    tuš, papír, 1982, 19 x 28 cm, sign. LD K.Kotrba, neurčený autor, mírně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Gift to Beatles

    No.: 221

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:40

    tisk, koláž, 2013, 77 x 110 cm, sign. vzadu, adjustováno v plexiskle, č. 7

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.