Mareš
Řeka Chrudimka
Položka č.: 282760Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:30
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Vlk
Letní krajina
Položka č.: 282761Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:32
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vlk
Pohled do kraje
Položka č.: 282762Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:34
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Theodor David
(1848-1915)
Středozemí
Položka č.: 282763Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:36
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Zdeněk Nemastil
(1879-1942)
Horská scenérie
Položka č.: 282764Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:38
olej, karton, 26 x 37 cm, sign. PD Zd. Nemastil, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Al. Židlický
Kachny nad rybníkem
Položka č.: 282765Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:40
tužka, papír, 1960, 29,5 x 42 cm, sign. LD Židlický 60, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Al. Židlický
Lesní potok
Položka č.: 282766Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:42
tužka, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD Židlický Al. 60, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Alois Fišárek
(1906-1980)
Dvě krávy na pastvě
Položka č.: 282767Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:44
olej, plátno, 63 x 80 cm, sign. PD Al. Fišárek, rám, restaurováno, Antikvariát Ostrovní, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Aleš Kublák
Obrázek 45
Položka č.: 282768Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:46
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Aleš Kublák
Obrázek 49
Položka č.: 282769Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:48
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Vlak
Položka č.: 282770Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:43
fotografie, 30,2 x 40,2 cm, vzadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriá…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Lokomotiva
Položka č.: 282771Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:42
fotografie, 30,3 x 40 cm, vzadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriáln…
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Na podiu
Položka č.: 282772Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:36
fotografie, 1972, 29,2 x 39 cm, vzadu autorské razítko, mírně odřené rohy , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostř…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Variace na jazzová témata IV.
Položka č.: 282773Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:35
fotografie, II.1970, 28 x 40 cm, č. 17/81, vzadu autorské razítko, nalepen štítek III. foto session Přerov 1970, rohy mírně ohnuté a naražené , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouho…
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Tváře Jazzu II.
Položka č.: 282774Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:34
fotografie, 1968, 28 x 39,2 cm, značeno vzadu autorským razítkem, naražené rohy papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazz…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Májový průvod
Položka č.: 282775Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:40
fotografie, 70. léta, 28,5 x 39,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výrobků,…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Spolu
Položka č.: 282776Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:39
fotografie, 40 x 29,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice i…
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Tanec III.
Položka č.: 282777Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:38
fotografie, 1971, 39 x 28,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem Salon internacional , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotogra…
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Položka č.: 282778Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:37
fotografie, 39,4 x 30,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice…
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Před koncertem
Položka č.: 282779Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:41
fotografie, 29,7 x 39,7 cm, vzadu značeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Noční ulice
Položka č.: 282780Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:44
fotografie, 20,6 x 40,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, naražené rohy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prost…
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Konopiště
Položka č.: 282781Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:11
fotografie, 18 x 23,6 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, kraje lehce ohmatané, drobné škrábance a skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na Karlštejn
Položka č.: 282782Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:10
fotografie, 20,2 x 14,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na zříceninu
Položka č.: 282783Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:09
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Prachovské skály
Položka č.: 282784Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:07
fotografie, 23,7 x 14,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na zámek
Položka č.: 282785Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:13
fotografie, 17,9 x 11,6 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Berteaux a Desmoulius
Malířská škola
Položka č.: 282786Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:06
Jan Melena
(1986)
Pták
Položka č.: 282787Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:44
tisk na plátně, 2016, 40,5 x 30,3 cm, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Jan Melena
(1986)
Volavka
Položka č.: 282788Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:43
Marie Červenková Pešková
Boty
Položka č.: 282789Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:09
kombinovaná technika, 1981, 53,5 x 38 cm, sign. PD Marie Červenková 81, rám, mírně zvlněný papír , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)