• Karel Postl

    (1774-1818)

    Praha

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept s akvatintou, 34 x 45 cm, rám

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Max Švabinský

    (1873-1962)

    Květinový motiv

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 28 x 22 cm, sign. PD M Švabinský, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Kytice

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    barevný dřevoryt, 39 x 30,2 cm, sign. PD F. Kobliha, A.T., papír je lehce zašpiněný, na horním okraji má papír stopy po lepence, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdinand - Jean Luigini

    (1870-1943)

    Cesta v zimě

    Položka č.: 194

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, akvatinta, 45,5 x 58,5 cm, sign. PD F. Luigini, rám, Ferdinand Jean Luigini byl francouzský malíř a grafik. Narodil se v Paříži, kde také studoval na École des Beaux-Arts. Jeho umělecký styl se pohyboval mezi impresionismem a realismem, přičemž čerpal inspiraci z francouzského venkova a městsk…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Vacátko

    (1873-1956)

    Jeleni v říji

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1903, 45,5 x 64,5 cm, na kameni sign. PD Vacátko 1903, rám, žák prof. V. Hynaise a V. Brožíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Pokušení sv. Antonína

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevoryt, 47 x 35,5 cm, monogr. LD v desce FK, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Pokušení sv. Antonína I.

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevoryt, 47 x 35,5 cm, monogr. LD v desce FK, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Francois Louis Schmied

    (1873-1941)

    Athene

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevořez, 1930, 40,5 x 28,5 cm, sign. PD F. L. Schmied, rám, č. 1/60

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Dívka na trhu

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, akvantita, 40,5 x 30 cm, sign. PD V. Röhling, rám, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Hlava mnicha (Mstivá kantiléna)

    Položka č.: 200

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    suchá jehla, 1948, 11,1 x 8,6 cm, sign. DU Tichý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Portrét Milana Rastislava Štefánika

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevoryt, 51 x 37,5 cm, značeno LD v desce 1933 T. F. Šimon fecit sc., 30 výtisků, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Les Grands Boulevards, Paris

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    barevný lept, 1908, 33 x 38 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, č. 174, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Hiroshige

    (1797-1858)

    Zátoka Kuroto

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevořez, 33,5 x 21,5 cm, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Hiroshige

    (1797-1858)

    Řeka Suzuka

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevořez, 34,4 x 22,5 cm, rám, oděrky na rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Samuraj

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevořez, 35,3 x 23,2 cm, nalepeno na šedý papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Samuraj útočí

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevořez, 35,7 x 23,3 cm, adjustováno do bílého papírového rámečku, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Rybař

    Položka č.: 207

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevořez, 35,3 x 23,5 cm, nalepeno na hnědý papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Noční chodec v dešti

    Položka č.: 208

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevořez, 36,3 x 24,3 cm, nalepeno na červený papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Noční chodec

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevořez, 35,2 x 24 cm, adjustováno do bílého papírového rámečku, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Rytíři

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tisk, akvarel, papír, 2006, 40 x 28,5 cm, sign. DU R. Fila 06, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Pygmalion a Galeta

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, běloba, akvarel, tisk, papír, 1990, 47 x 36 cm, sign. LD R. Fila 90, Autor byl významným českým představitelem malby druhé pol. 20. století. Vystudoval bratislavskou Vysokou školu umění, kde později i učil. Jeho tvorba je výjimečným příspěvkem k abstraktní formulaci malby., žák…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Japonka II

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tisk, běloba, akvarel, papír, 2005, 53,5 x 4655 x 35 cm, sign. LD R. Fila 05, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šalamoun

    (1935-2022)

    Pátek 13.

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1981, 29,8 x 42 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 81, rám, č. XII/XX, Jiří Šalamoun byl český výtvarník, ilustrátor a autor kreslených filmů a plakátů. Jeho známým dílem je kreslený Maxipes Fík. Kromě knihy se podílel i na animovaném seriálu, uváděném zejména v televizní sérii večerníčků, žák p…

    Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šalamoun

    (1935-2022)

    Ortel

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1990, 42 x 59 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 90, rám, č. 87/100, Jiří Šalamoun byl český výtvarník, ilustrátor a autor kreslených filmů a plakátů. Jeho známým dílem je kreslený Maxipes Fík. Kromě knihy se podílel i na animovaném seriálu, uváděném zejména v televizní sérii večerníčků, žák pro…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šalamoun

    (1935-2002)

    Chiliastika 3

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1982-83, 63,5 x 48 cm, sign. DU Šalamoun 82-83, rám, č. 5/30, Jiří Šalamoun byl český výtvarník, ilustrátor a autor kreslených filmů a plakátů. Jeho známým dílem je kreslený Maxipes Fík. Kromě knihy se podílel i na animovaném seriálu, uváděném zejména v televizní sérii večerníčků.

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Ráno

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 1978, 33 x 29,5 cm, sign. PD J. Pileček 72, rám, autorský tisk, v místě původní pasparty mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    František Bidlo

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, papír, 1980, 27 x 21 cm, sign. LD autorským piktogramem 80, na zadní straně popsáno autorem, štítek galerie Dílo s popisem, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky. S grafickými technikami jej seznámil Pavel Šimo…

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Interdog

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 41 x 31 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 28/80, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jíří Slíva

    (1947)

    Nose in the rose

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akvatinta, 24,5 x 33 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 1/60, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Gemrot

    (1983)

    On the road

    Položka č.: 220

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    serigrafie, 2016, 32 x 16,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 16, č. 4/50, malá skvrna na pravé straně

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook