• Karel Langer

    (1878-1947)

    Letní krajina

    Položka č.: 279202

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:50

    akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. PD K. Langer, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. E. Mařáka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Miluše Březinová

    (1930-2016)

    Na Morávce u řeky

    Položka č.: 279826

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:52

    olej, karton, 1967, 40 x 67 cm, sign. PD Březinová 67, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)