Ludvík Kuba
(1863-1956)
Ornament na punčochách
Položka č.: 267241Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2023 15:46
tuš, papír, 1890, 7 x 7 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Nehvizdy (Boží muka u Nehvizd)
Položka č.: 255507Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2023 14:48
tuš, papír, 1937, 14 x 10 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
František Hodonský
Podzimní běhy
Položka č.: 278041Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:52
litografie, 2012, 53,5 x 43 cm, sign. PD F. Hodonský 2012, č .34/100, mimo tisk polité, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jiljí Hartinger
Motiv kultury
Položka č.: 278031Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:32
tužka, papír, 1974, 22 x 43,2 cm, sign. PD J Hastinger 74, PD razítko Dílo, zašlý papír, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Jan Rafael Schuster
(1888-1981)
České Budějovice
Položka č.: 278030Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:30
litografie, kolorováno, 33 x 20,7 cm, značeno PD v kameni R. J. Schuster , zažloutlý papír, na okrajích místy ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, autodidakt, člen Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Jan Rafael Schuster
(1888-1981)
Otakarova bašta - České Budějovice
Položka č.: 278029Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:28
litografie, kolorováno, 20,7 x 33 cm, značeno PD v kameni R. J. Schuster , zažloutlý a lehce ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, autodidakt, člen Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Věra Kotasová
(1939-2019)
Květina v okně
Položka č.: 278027Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:24
dřevoryt, 1977, 28 x 17 cm, sign. DU V. Kotasová 77, č. 3/20, PD slepotisková značka papíru, růžky papíru naražené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Karel Vik
(1883-1964)
Bouře na horách
Položka č.: 277997Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:22
dřevoryt, 1917, 15,1 x 18,2 cm, sign. PD Vik, značeno LD VK, papír na okrajích pokrčený, lehce zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu…
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
Karel Vik
(1883-1964)
Zapadlá chalupa
Položka č.: 277996Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:20
dřevoryt, 1920, 8 x 10 cm, sign. PD Vik, 99, LD v desce VK - 20; z cyklu Zimní pohádka, 1921, ušpiněný a pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Holl…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Antonín Majer
(1882-1963)
Před domem s kohoutem
Položka č.: 277995Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:18
lept, 17,7 x 15,7 cm, sign. PD Ant. Majer, 59. imp., LD věnování, papír lehce zašlý a ohmataný, v rozích pokrčený, místy několik drobných skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Antonín Majer
(1882-1963)
Po bouři
Položka č.: 277994Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:16
lept, 1918, 17,7 x 19,6 cm, sign. PD Ant. Majer, 7., papír pokrčený a zašlý; u pravého okraje ztmavnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Lesní ráno
Položka č.: 277991Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:10
voskový pastel, papír, 26,5 x 21,1 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, u horního okraje papír pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
Pár
Položka č.: 277990Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:08
voskový pastel, papír, 16 x 18 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Kostel
Položka č.: 277988Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:04
voskový pastel, papír, 20,8 x 14,9 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Věž mezi stromy
Položka č.: 277986Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:00
voskový pastel, papír, 16,4 x 20,7 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Muž s bradou
Položka č.: 277985Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 19:58
voskový pastel, papír, 21,5 x 15,1 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Růže
Položka č.: 277124Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 18:56
litografie, 1977, 22,3 x 17,2 cm, sign. DU Beneš 77, pasparta, a.t., pasparta lehce zažloutlá, textilní páska kolem pasparty se místy lehce odlupuje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Praga XIV st.
Položka č.: 269962Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 21:24
ocelorytina, 1960, 6 x 6,7 cm, značeno v desce PD Švengsbír 60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Jiří Mocek
Jan Amos Komenský
Položka č.: 265826Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 19:12
litografie, 29,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 17/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří Mocek
František Palacký
Položka č.: 265825Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 19:10
litografie, 29 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 15/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří Mocek
Rudolf II.
Položka č.: 265823Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 19:09
litografie, 28,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 14/70, tisk na ručním papíře Fabriano, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Jiří Mocek
Karel Hynek Mácha
Položka č.: 265824Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 19:08
litografie, 28,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 16/70, tisk na ručním papíře Fabriano, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří Mocek
bratři Čapkové
Položka č.: 265821Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 19:05
litografie, 28,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 12/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jiří Mocek
Karel IV.
Položka č.: 265822Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 19:04
litografie, 29 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 13/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Houslisti
Položka č.: 264700Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 18:30
ocelorytina, 1979, 12,5 x 17,1 cm, sign. DU K. Beneš 79, pasparta, č. 25/200, v grafice drobounké nahnědlé skvrnky, na spodním okraji uprostřed pasparty měkolik skvrn, textílie po obvodě pasparty otřepená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen S…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Štech
(1908-1982)
Dělník
Položka č.: 268060Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 22:52
lavírovaná tuš, papír, 12,2 x 7,8 cm, monogr. PD ŠK, pasparta, papír zažloutlý, pasparta i páska zažloutlé a zašlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarní…
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Ludmila Mazancová
Masopust
Položka č.: 268056Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 22:46
akvarel, tuš, papír, 22,3 x 17,6 cm, sign. PD Mazancová, pasparta, pasparta zašpiněná, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Antonín Morávek
(1896-1956)
Pražský hrad (PF 1938)
Položka č.: 269528Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 22:38
dřevoryt, 1937, 15 x 11,3 cm, značno v desce DU M, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, F. Kysely, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Kytara
Položka č.: 269473Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 22:30
dřevořez, 1970, 14,9 x 7,5 cm, DU u okraje papíru jaroslav Šváb, X 3, 1970, nepatrně pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen …
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Libor Beránek
Vážka
Položka č.: 268632Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 21:38
litografie, 2017, 21,4 x 32 cm, sign. PD Libor Beránek 2017, č. 101/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)