• Karol Kállay

    (1926-2012)

    Roháče

    No.: 365

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 26. 09. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1960, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Kállay, lehce zvlněné okraje, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Tatranský vodopád

    No.: 364

    čb. fotografie, 1960, 31 x 24,5 cm, sign. LD Kállay, vzadu razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Loďky na Váhu

    No.: 363

    čb. fotografie, 1960, 24 x 29,8 cm, sign. LD Kállay, vzadu razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    No.: 382

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    slepotisk, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, rám, A.T., Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

  • Tono Stano

    No.: 381

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    fotografie, 1990, 25,5 x 25 cm, sign. PD Tono Stano 90, rám, the disciple of M. Havrankova at The Secondary School of Applied Arts in Bratislava and prof. F. Kramer at The Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague, member of The Association of Free Photographs and the agency NOX

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

  • Jan Saudek

    Hommage a Valerie

    No.: 380

    Auction price: 60.000 CZK (2.500 €)

    fotografie, 40 x 31 cm, sign. LD Jan Saudek, rám

    Current price: 60.000 CZK (2.500 €)

  • Václav Chochola

    (1923-1977)

    Salvador Dalí s fotografickou maketou skeletu od A. Gaudího, Paris

    No.: 379

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Pražské kostely - Malá Strana

    No.: 242

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    6x litografie, 43 x 29 cm, jednotlivé listy signovámy, 29,5 x 20,5, šest litografií Vojtěcha Kubašty (29,5 x 20,5) s textem Františka Lazeckého, vydáno pro členy a příznivce Lidové akademie, volné listy v papírovém přebalu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirt…

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Utagawa Hiroshige

    (1797-1858)

    Řeka Suzuka

    No.: 204

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    dřevořez, 34,4 x 22,5 cm, rám, oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Muž a žena (Berlín 1960)

    No.: 369

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    čb. fotografie, 1960, 38 x 25 cm, sign. PD Karol Kállay, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Ivan Komárek

    V kruhu

    No.: 360

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Ivan Komárek

    Memento mori

    No.: 359

    kombinovaná technika, akvarel, fix, papír, 2020, 21 x 29,5 cm, sign. uprostřed I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana

  • Ivan Komárek

    V lese

    No.: 358

    kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1994, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem Ivan Komárek, the disciple of prof. J. Smetana

  • Ivan Komárek

    Náplavka

    No.: 357

    kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1998, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana

  • Ivan Komárek

    Dvě postavy

    No.: 356

    kombinovaná technika, koláž, akvarel, papír, 2009, 21 x 29,5 cm, sign. PN I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana

  • Ivan Komárek

    V Galerii

    No.: 355

    kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2006, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana

  • Ivan Komárek

    Rodina

    No.: 354

    akvarel, fix, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana

  • Ivan Komárek

    Folklór

    No.: 353

    akvarel, fix, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. LD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana

  • Ivan Komárek

    V pokoji

    No.: 343

    tuš, akvarel, papír, 2011, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek 2011, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana

  • Jiří Šalamoun

    (1935-2022)

    Ortel

    No.: 214

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    litografie, 1990, 42 x 59 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 90, rám, č. 87/100, Jiří Šalamoun byl český výtvarník, ilustrátor a autor kreslených filmů a plakátů. Jeho známým dílem je kreslený Maxipes Fík. Kromě knihy se podílel i na animovaném seriálu, uváděném zejména v televizní sérii večerníčků, the dis…

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Ivan Komárek

    Mezi dvěma ženami

    No.: 351

    kombinovaná technika, tužka, pastelky, fix, 2014, 21 x 29,5 cm, sign. uprostřed I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana

  • Ivan Komárek

    Polibek

    No.: 350

    kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2016, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana