Ivan Komárek
Šášové
No.: 362Auction price: 120.000 CZK (5.000 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
Current price: 120.000 CZK (5.000 €)
Jiří Anderle
Komedie č. 10
No.: 1Auction price: 2.500 CZK (105 €)
lept, 16 x 13,5 cm, sign. DU Anderle , č. 49/60, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pelc and V. Silovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association o…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
Jakub Špaňhel
(1976)
Kyjev sv. Andrij
No.: 166Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Michal Gabriel
Ještěrka
No.: 165Auction price: 2.500 CZK (105 €)
serigrafie, 1997, 42,5 x 30,5 cm, sign. PD Gabriel, č. 13/100
Petr Písařík
(1968)
Bílá linka
No.: 164Auction price: 2.000 CZK (84 €)
serigrafie, 1997, 36,8 x 31 cm, sign. PD P. Písařík 97, č. 13/100
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Jiří Kovanda
V. M. s dcerou
No.: 163Auction price: 5.000 CZK (209 €)
serigrafie, 1997, 42,4 x 30,4 cm, sign. PD J. Kovanda 97, č. 13/100
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Karel Malich
(1924-2019)
Bod v pozici
No.: 162Auction price: 11.000 CZK (459 €)
serigrafie, plast, 2004, 14,9 x 21 cm, sign. PD K. Malich 2004, uloženo v originálním plastovém obalu s textem od Karla Malicha, vydala Galerie Zdeněk Sklenář u příležitosti výstavy k 80. narozeninám autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Silovsky, member of Hollar, UB and P…
Current price: 11.000 CZK (459 €)
František Kyncl
(1934-2011)
No.: 161Auction price: 12.000 CZK (500 €)
kvaš, uhel, papír, 1980, 29,5 x 21 cm, sign. DU F. Kyncl 80
Current price: 12.000 CZK (500 €)
František Kupka
(1871-1957)
Čtyři příběhy černé a bílé
No.: 160Auction price: 7.000 CZK (292 €)
dřevoryt, 20,2 x 15,3 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Studnicka, Eisenmenger, founder of the orfism style, honorary member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: ID6**8 History of bids
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Sen č. 14 (Cyklus LSD)
No.: 159Auction price: 1.500 CZK (63 €)
digitální grafika, 2003, 35 x 23 cm, sign. PD E. Ovčáček 2003, č. 9/10, the disciple of prof. P. Matejka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Sen č. 15 (Cyklus LSD)
No.: 158Auction price: 1.500 CZK (63 €)
digitální grafika, 2003, 35 x 24,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 2003, č. 9/10, the disciple of prof. P. Matejka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
No.: 157Auction price: 4.500 CZK (188 €)
akvatinta, 1991, 48,5 x 34 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 8/100, přilepeno za okraje k paspartě, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Vrata
No.: 156Auction price: 4.500 CZK (188 €)
akvatinta, 1991, 49 x 36 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 4/100, přilepeno za okraje k paspartě, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Jiří Načeradský
Erotický svět
No.: 155Auction price: 8.000 CZK (334 €)
suchá jehla, 1973, 38 x 53 cm, sign. PD Načeradský 73, č. 3/5, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Jiří Načeradský
Školní výlet
No.: 154Auction price: 5.000 CZK (209 €)
lept, 1973, 49,5 x 39 cm, sign. PD Načeradský 73, autorský tisk, Posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Jozef Švač
Euroruleta
No.: 153Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
akryl, plátno, 2019, 50 x 50 cm, DU Švač19
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Jakub Stretti
(1967)
Pod lampou
No.: 152Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
akryl, plátno, 2017, 67 x 54 cm, sign. zezadu Stretti 2017
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Jitka Hilská
V zahradě
No.: 151Auction price: 12.000 CZK (500 €)
olej, plátno, 80. léta, 54 x 54 cm, sign. DU J.Hilská, lišta, the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny
Štěpán Molín
(1980)
Zelená
No.: 150Auction price: 10.500 CZK (438 €)
Current price: 10.500 CZK (438 €)
Pavel Mühlbauer
Krajina 3
No.: 149Auction price: 8.500 CZK (355 €)
pigment, pastel, papír, 2007, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 07, přeloženo dvakrát, pravý dolní okraj lehce pomačkaný, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 8.500 CZK (355 €)
Pavel Mühlbauer
Krajina 1
No.: 148Auction price: 8.000 CZK (334 €)
pigment, pastel, papír, 2006, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 06, přeloženo uprostřed, lehce pomačkané okraje, the disciple of prof. J. Smetana
František Hubatka
Slepý anděl
No.: 147Auction price: 15.000 CZK (625 €)
olej, plátno, 100 x 115 cm, sign. LD Hubatka
Current price: 15.000 CZK (625 €)
František Hubatka
V zajetí světla
No.: 146Auction price: 8.800 CZK (367 €)
olej, plátno, 100 x 90 cm, sign. PD Hubatka
Current price: 8.800 CZK (367 €)
Zdenek Hůla
V slunci
No.: 145Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
akryl, plátno, 2012, 100 x 100 cm, PD Z. Hůla, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague
Bedřich Budil
Přátelé
No.: 144Auction price: 10.000 CZK (417 €)
olej, plátno, 65,5 x 56 cm, sign. PD BBudil, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Bedřich Budil
Zátiší s lebkou
No.: 143Auction price: 6.000 CZK (250 €)
olej, plátno, 1962, 40 x 50 cm, sign. PN Budil 62, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Otto Placht
V duchu letu
No.: 142Auction price: 95.000 CZK (3.959 €)
olej, plátno, 2000, 100 x 100 cm, sign. vzadu Otto Placht 2000, the disciple of prof. A Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 95.000 CZK (3.959 €)
Alena Anderlová
Indián
No.: 141Auction price: 19.000 CZK (792 €)
olej, plátno, 2014, 50 x 70 cm, sign. vzadu Anderlová
Current price: 19.000 CZK (792 €)
MICL
(1969)
Černé jezero
No.: 140Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
MICL
(1969)
Granátové ryby
No.: 139Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
olej, plátno, 2022, 60 x 90 cm, sign. PD Micl
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)