Alois Janeček-Pardubský
(1894-?)
Lesní cesta v zimě
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:16
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Ladislav Špitnik (Špitálník)
(1901)
Rybník
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:14
olej, plátno, 38 x 45 cm, sign. PD Špitník, rám
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Paula Lützenberger
(1888-1951)
Ulička v Nové Bystřici
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
olej, plátno, 45 x 52 cm, sign. PD Paula Lützenberger, rám
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Petr Jaroš
(1859-1929)
Rybník Roblín
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
olej, plátno, 1918, 114 x 120 cm, sign. PD Petr Jaroš 1918, rám, žák H. Ullika v Praze a J. Kautského ve Vídni
Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Slavík
Žně
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:11
olej, plátno, 55 x 69 cm, sign. LD Slavík, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Karel Šlenger
Moře u Maroka
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:09
kvaš, papír, 1931, 21 x 15,5 cm, sign.LD K. Šlenger, rám
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
Václav Malina
(1950)
Pohyb v kruhu IV
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:05
linoryt, 1996, 30,5 x 30.5 cm, sign. DU V. Malina 96, rám, č. 6/10, žák prof. Sýkory, člen UVU a TT klubu v Brně
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Zdeněk Veselý
(1932-2016)
Nábřeží s majákem
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:03
pastel, papír, 24 x 39 cm, sign. PD Veselý, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
V. Párák
Žně
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
olej, plátno, 68 x 93 cm, sing. PD V. Párák, rám
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Otakar Hájek
(1887-?)
Lipnice nad Sázavou
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:02
olej, kombinovaná technika, deska, 26,5 x 38,5 cm, sign. PD , rám, žák prof. J. Schikanedera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Václav Dobrý
(1897-?)
Děkanství
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:01
Linhartová
Čertovka
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:00
olej, lepenka, 48 x 67,5 cm, sign. PD Linhartová, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
Štěpán Uvarov
(1854-1936)
Zimní partie
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:56
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Václav Březina
(1862-1906)
V březovém háji
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
olej, plátno, 74 x 100 cm, sign. PD V. Březina, rám, žák Julia Mařáka
Aktuální cena: 230.000 CZK (9.584 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
Otakar Číla
(1894-1997)
Liška
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:55
olej, lepenka, 1942, 49 x 64,5 cm, sign. PD O. Číla 42, rám
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
Alexander J. Pelíšek
(1889-1919)
Malá Strana
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:52
olej, lepenka, 33 x 39 cm, sign. LD Pelíšek, rám
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Fjodor Ivanovič Melnikov
(1892-1971)
Koně
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:51
olej, plátno, 39 x 45 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jan Malý
Matka u kolébky
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:48
Aktuální cena: 56.000 CZK (2.334 €)
Břízy u pole
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:47
olej, lepenka, 49 x 64 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
František Xaver Diblík
(1887-1955)
Zátiší s jablky
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
olej, lepenka, 1941, 18 x 29,5 cm, sing. PD F. X. Diblík 1941, rám, žák prof. Hanuše Schwaigra na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Vladimír Voroncov
Hlava koně
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:46
olej, dřevo, 39 x 59 cm, sign. PD Voroncov, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
František Xaver Diblík
(1887-1955)
Zátiší s hruškami
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Oldřich Koníček
Květinářka
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:45
olej, plátno, 85 x 59 cm, rám
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Alois Ladislav Vraný
(1851-1907)
Podzimní les
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:41
olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. PD L. Vraný, rám
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jaroslav Augusta
(1878-1970)
Děvče z Vajnor
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:36
akvarel, papír, 25 x 31 cm, sign. PD J. Augusta, rám, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Hertericha a K. Marra na akademii v Mnichově, poté studium na soukromé malířské škole Antona Ažbého v Mnichově, spoluzakladatel malířské kolonie na Detvě a Grupy uherskoslovenských malířů
Aktuální cena: 10.100 CZK (421 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Adolf Doležal
(1898-1978)
Zima
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:35
olej, plátno, 60 x 81,5 cm, sign. PD Ad. Doložal, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Ludvík Herzl
(1877-1944)
Liška na stopě
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
olej, překližka, 48 x 64 cm, sing. LD Herzl, rám
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Josef Heřman
(1900-1956)
Kytice lučních kvítí
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:34
olej, lepenka, 1940, 40 x 50 cm, sign.PD J. Heřman 40, rám, žák prof. V. H. Brunnera na VŠUP v Praze, spoluzakladatel satirického časopisu Trn
Helena Horálková
Zvířátka u krmení
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:33
dřevoryt, 49,5 x 63 cm, sign. PD H Horálková 91, rám, zkušební tisk, žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Václav Stein
(1888-?)
Skot
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:30
olej, plátno, 40 x 45 cm, sign. PD V. Stein, rám
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)