Martin Toul
(1983)
Cyklista (z cyklu Obzory)
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:57
tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Kamil Lhoták na kole, Libeň, 1967
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:58
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Otakar Štembera
(1914-1999)
Portrét
Položka č.: 892Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:29
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Klement Štícha
(1933-2013)
Sklizené pole
Položka č.: 893Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:30
kombinovaná technika, pastel, papír, 69 x 46,5 cm, sign. PD Klement Štícha
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
František Šourek
Mořský břeh
Položka č.: 890Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Klement Štícha
(1933-2013)
Mraky v kopcích
Položka č.: 894Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:31
kombinovaná technika, pastel, papír, 66,5 x 45,5 cm, sign. LD Klement Štícha
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
F. Štindl
Než nastaly JZD
Položka č.: 895Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:32
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Maxmilian Švabinský
Položka č.: 896Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:33
litografie, 1929, 18 x 14 cm, sign. DU M. Švabinský, rám, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, čle…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Maxmilián Švabinský
Položka č.: 897Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:34
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jiří Švec
(1928)
Ráno u Tatína
Položka č.: 898Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:35
olejová tempera, karton, 39 x 106 cm, sign. LD Jiří Švec, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
František Tichý
(1896-1961)
Jezdec na koni (Mstivá Kantiléna)
Položka č.: 899Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:36
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
František Tichý
(1896-1961)
Konvolut tří kreseb vzkazů
Položka č.: 900Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:37
3 x tužka, papír, plocha 49 x 52 cm, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu
František Tichý
(1896-1961)
Návrhy pro časopis Tvar
Položka č.: 901Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:38
11 x kresba, tužka, kombinovaná technika, papír, plocha 57 x 55 cm, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
František Tichý
(1896-1961)
Konvolut šesti kreseb (tváře)
Položka č.: 902Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:39
6 x kombinovaná technika, tužka, papír, plocha 51 x 35 cm, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Klára Trnková
Akvárium
Položka č.: 903Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:40
akvarel, dřevěná deska, 9,5 x 9,5 cm, sign. PD Trnková, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Irena Třešňáková
Položka č.: 904Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:41
tuš, papír, 23,7 x 33 cm, popsáno na původní paspartě, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Hiroshige Utagawa
(1797-1858)
Miya: Atsuka Terminal
Položka č.: 905Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:42
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Josef Vaic
(1884-1961)
Vysoké Tatry - Javorina
Položka č.: 906Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:43
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Josef Vaic
(1884-1961)
Pohled na Pražský Hrad
Položka č.: 907Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:44
měkký krýt, 30,3 x 25,5 cm, sign. PD Josef Vaic, v místě původní pasparty mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Josef Vaic
(1884-1961)
Zurich See
Položka č.: 908Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:45
litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD, zašlý a lehce pokrčený papír, v horním pravém rohu papír odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Jaroslav Válek
Sršení
Položka č.: 909Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:46
slepotisk, 2003, 41 x 29,5 cm, sign. PD J. Válek 03, a.t., na levém okraji papíru čára po tužce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Jaroslav Válek
Průhled
Položka č.: 910Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:47
monotyp, 2003, 44 x 33,5 cm, sign. PD J. Válek 03, č. 1/1, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Jaroslav Válek
Labyrint
Položka č.: 911Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:48
monotyp, 2002, 34 x 44 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Karel Valter
(1909-2006)
Lístky
Položka č.: 912Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:49
dřevoryt, 13 x 9 cm, rám, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Victor Vasarely
(1906-1997)
Položka č.: 914Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:51
ofset, 28 x 28 cm, označeno PD, rám, č. 20/100
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Vavřina
Položka č.: 915Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:52
tempera, karton, 33 x 49,5 cm, sign. PD Vařina, zlacený rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Velčovský
Vykutálené zátiší
Položka č.: 916Vyvolávací cena: 5.900 CZK (246 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:53
litografie, 2005, 31,7 x 26,7 cm, sign. PD J. Velčovský 05, č. 62/90, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society
Aktuální cena: 5.900 CZK (246 €)
Josef Velčovský
Větrný den
Položka č.: 917Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:54
litografie, 32,5 x 42,5 cm, sign. PD J. Velčovský, a.t., při horním okraji stopa po přehybu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Josef Velčovský
Lekníny
Položka č.: 918Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:55
litografie, 48 x 37,5 cm, sign. PD Velčovský, č. 32/80, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society
Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)
Karel Vik
(1883-1964)
Turnov - Sedmihorsko
Položka č.: 919Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:56
dřevoryt, 1960, 21,5 x 67 cm, sign. DU Vik, rám, značeno v desce LD a DU Vik 60, zašlý a místy špinavý papír, podél okraje stopy po bělobě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zaklád…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)