Benda
Položka č.: 268540Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 11:05
tužka, papír, 1931, 25,5 x 19,5 cm, sign. PD Benda 1931, rám
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Jaroslav Blažek
(1927-2019)
Vesnice
Položka č.: 268478Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 10:00
olej, sololit, 51 x 73 cm, sign. PD Blažek Jaroslav, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě a V. rady a M. Holého na AVU v Praze, člen SVUM
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Jan Zrzavý
Zátiší s vázami, brýlemi a knihou
Položka č.: 268460Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:42
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
Jan Zrzavý
Průvod dívek
Položka č.: 268459Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:41
Aleš Lamr
(1943-2024)
Zvíře
Položka č.: 268444Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:26
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Kamil Lhoták
Kouřící lahev
Položka č.: 268427Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:09
litografie, 1982, 12 x 8 cm, sign. DU. K. Lhoták 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Minka Podhajská
(1881-1963)
Velká společnost v Prátru
Položka č.: 268271Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:26
dřevoryt, 15,2 x 15,2 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Michálka na soukromé uměleckoprůmyslové škole, prof. O. Königa na Akademii ve Vídni, členka SVUČ, Artěl, Klimtgruppe, SVU Mánes a Kruhu výtvarných umělkyň
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Harmenszoon van Rijn Rembrandt
(1606-1669)
Autoportrét
Položka č.: 268270Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:25
mědirytina, 17 x 14 cm, rám, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 229, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Zdeněk Šindler
(1939)
Staroměstské střechy
Položka č.: 266656Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:19
litografie, 22,5 x 16 cm, sign. PD Z. Šindler, autorský tisk, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Zdeněk Šindler
(1939)
Sv. Mikuláš
Položka č.: 266655Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:18
litografie, 22,5 x 17,8 cm, sign. PD Z. Šindler, č. 157/200, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Ludwig Rohbock
(1824-1893)
Interlaken mit der Jungfrau (Bern)
Položka č.: 266647Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:16
rytina, 13,5 x 19,5 cm, Ludwig Rohbock del., Fr. Müller sculp., zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Návrh na exlibris
Položka č.: 266626Vyvolávací cena: 290 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:05
tužka, papír, 1948, 11,3 x 7,5 cm, sign. PD Flessig 1948, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 290 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Ex Eroticis Calina
Položka č.: 266611Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 15:31
lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno LD v desce VF 1950, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Ex Eroticis L.F
Položka č.: 266610Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 15:30
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Ex Eroticis Licietta S.
Položka č.: 266609Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 15:29
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Ex Eroticis Amalia
Položka č.: 266608Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 15:28
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Ex Eroticis Kara Verginella
Položka č.: 266607Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 15:27
lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno LD v desce VF 1950, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Různí autoři
Katedrála sv. Víta
Položka č.: 265641Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 15:21
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Jan Tatoušek
(1929-2021)
Návrh na plakát
Položka č.: 263589Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 15:17
akvarel, tužka, papír, 66 x 36,5 cm, Antikvariát Ostrovní, V letech 1953-1959 studoval na Vysoké škole umělecko-průmyslové v Praze obor architektura u prof. Pavla Smetany. Od počátku své profesionální dráhy se zabýval především průmyslovým designem. V letech 1959 - 1985 spolupracoval na vývoji palub…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Tatoušek
(1929-2021)
Stodola
Položka č.: 263582Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 15:11
tužka, papír, 30,5 x 43 cm, Antikvariát Ostrovní, V letech 1953-1959 studoval na Vysoké škole umělecko-průmyslové v Praze obor architektura u prof. Pavla Smetany. Od počátku své profesionální dráhy se zabýval především průmyslovým designem. V letech 1959 - 1985 spolupracoval na vývoji palubních přís…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Pohled na Karlův most a Pražský hrad
Položka č.: 260479Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 14:54
tisk, 7,6 x 9 cm, sign. PD Fleissig, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Vojáček
Položka č.: 258124Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 14:21
litografie, 11,8 x 6,1 cm, sign. PD Sukdolák, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Ludmila Jiřincová
Položka č.: 258102Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 14:12
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Arno Nauman
(1887-1959)
Český lev
Položka č.: 258067Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 14:01
dřevoryt, 10,2 x 11,9 cm, sign. PD Arno Nauman, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Pokorný
Položka č.: 258063Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2023 15:39
dřevoryt, 10,6 x 13,3 cm, sign. PD Pokorný, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jiří Šimek
Položka č.: 250816Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2023 15:17
akvatinta, 1975, 10,2 x 21,7 cm, sign. PD Jiří Šimek 75, autorský tisk č. 71/200, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Novák
Položka č.: 250812Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2023 15:16
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Mužský akt s knihou
Položka č.: 249347Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2023 14:48
tuš, tužka, papír, 16,8 x 12,1 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Jaroslav Jareš
(1886-1967)
Poutník hledí na západ slunce
Položka č.: 238765Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2023 14:13
litografie, 14 x 22,5 cm, sign. PD Jar. Jareš, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
Hradčany
Položka č.: 227945Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 15:38
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)