-
Mareš
Řeka Chrudimka
No.: 282760Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:30
olej, karton, 1937, 48 x 69 cm, sign. PD Mareš, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vlk
Letní krajina
No.: 282761Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:32
olej, sololit, 27 x 37 cm, sign. PD Vlk, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vlk
Pohled do kraje
No.: 282762Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:34
olej, sololit, 27 x 34 cm, sign. PD Vlk, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Theodor David
(1848-1915)
Středozemí
No.: 282763Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:36
olej, plátno, 27 x 41 cm, sign. PD Th. David, rám, vzadu na blind rámu značka Lefranc & Cie, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Nemastil
(1879-1942)
Horská scenérie
No.: 282764Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:38
olej, karton, 26 x 37 cm, sign. PD Zd. Nemastil, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Al. Židlický
Kachny nad rybníkem
No.: 282765Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:40
tužka, papír, 1960, 29,5 x 42 cm, sign. LD Židlický 60, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Al. Židlický
Lesní potok
No.: 282766Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:42
tužka, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD Židlický Al. 60, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Fišárek
(1906-1980)
Dvě krávy na pastvě
No.: 282767Auction price: 5.500 CZK (230 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:44
olej, plátno, 63 x 80 cm, sign. PD Al. Fišárek, rám, restaurováno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, SVU in Brno and The Group of Moravian-Silesian Fine Artists
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Kublák
(1945)
Obrázek 45
No.: 282768Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:46
olej, akryl, plátno, 2024, 30 x 30 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Kublák
(1945)
Obrázek 49
No.: 282769Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:48
olej, plátno, 2024, 30 x 30 cm, monogr. LN AK 24, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Vlak
No.: 282770Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:43
fotografie, 30,2 x 40,2 cm, vzadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Lokomotiva
No.: 282771Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:42
fotografie, 30,3 x 40 cm, vzadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Na podiu
No.: 282772Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:36
fotografie, 1972, 29,2 x 39 cm, vzadu autorské razítko, mírně odřené rohy , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Variace na jazzová témata IV.
No.: 282773Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:35
fotografie, II.1970, 28 x 40 cm, č. 17/81, vzadu autorské razítko, nalepen štítek III. foto session Přerov 1970, rohy mírně ohnuté a naražené , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Tváře Jazzu II.
No.: 282774Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:34
fotografie, 1968, 28 x 39,2 cm, značeno vzadu autorským razítkem, naražené rohy papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Májový průvod
No.: 282775Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:40
fotografie, 70. léta, 28,5 x 39,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Spolu
No.: 282776Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:39
fotografie, 40 x 29,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Tanec III.
No.: 282777Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:38
fotografie, 1971, 39 x 28,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem Salon internacional , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Dívka
No.: 282778Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:37
fotografie, 39,4 x 30,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Před koncertem
No.: 282779Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:41
fotografie, 29,7 x 39,7 cm, vzadu značeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Noční ulice
No.: 282780Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:44
fotografie, 20,6 x 40,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, naražené rohy, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Konopiště
No.: 282781Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:11
fotografie, 18 x 23,6 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, kraje lehce ohmatané, drobné škrábance a skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na Karlštejn
No.: 282782Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:10
fotografie, 20,2 x 14,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na zříceninu
No.: 282783Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:09
fotografie, 17,8 x 23,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, na povrchu drobné škrábance a skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Prachovské skály
No.: 282784Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:07
fotografie, 23,7 x 14,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na zámek
No.: 282785Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:13
fotografie, 17,9 x 11,6 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Berteaux a Desmoulius
Malířská škola
No.: 282786Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:06
mědirytina, 1780, 24 x 36,6 cm, značeno v desce PD Berteaux et Desmoulius 1780 a.f; DU pod grafikou vepsáno tužkou Duplessis - Berteause 1747 - 1813 zum Tais, zašlý papír, s drobnými žlutými tečkami, v levých rozích papíru skvrny od polití, papír na okrajích na třech místech natržen, v rozích pokrče…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Melena
(1986)
Pták
No.: 282787Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:44
tisk na plátně, 2016, 40,5 x 30,3 cm, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Melena
(1986)
Volavka
No.: 282788Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:43
tisk na plátně, 2016, 40,5 x 30,3 cm, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Červenková Pešková
(1946)
Boty
No.: 282789Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:09
kombinovaná technika, 1981, 53,5 x 38 cm, sign. PD Marie Červenková 81, rám, mírně zvlněný papír , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED