Jan Kodeš
Podpis Jana Kodeše z Davis Cupu 1966
No.: 282417Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:22
Current price: 400 CZK (17 €)
Různí autoři
Podpisy hokejistů Sparty na pohledu ze Sibiře
No.: 282418Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:24
12 x podpis na pohlednici, Kašťák, Adamec a další hokejisté Sparty, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Dana Zátopková
(1922-2020)
Podpis Dany Zátopkové a dalších
No.: 282419Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:26
12 x podpis, podpisy na gramofonové desce vydané Supraphonem pro Ministerstvo kultury a Československý olympijský výbor, 1976, na desce skladby od B. Smetany, A. Dvořáka, L. Janáščka, J. Suka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
František Jákl
Mariánské lázně
No.: 282420Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:28
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Vrátný?
No.: 282421Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:30
Václav Nedomanský
Fotografie s autogramem
No.: 282422Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:32
fotografie, 1975, 12,5 x 9 cm, podpis V. Nedomanského, bývalý československý hokejový útočník který roku 1974 emigroval do Toronta kde nastupoval za tým Toronto Toros, do roku 1983 odehrál 6 sezón v NHL, bellevue photo, odřená horní část, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Martina Navrátilová
Pohlednice s podpisem
No.: 282423Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:34
pohlednice, 1973, 9,5 x 14 cm, podepsaná pohlednice Martinou Navrátilovou a Renátou Tomanovou, obě tenistky spolu v roce 1975 získali historicky první vítězství ve Fed Cupu pro ČSSR, pohlednice prošlá poštou, bez výrazného poškození, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Gabriel Štrba
Mimozemšťan
No.: 282424Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:36
lept, 1989, 49,5 x 32 cm, sign. PD G. Štrba 1989, autorský tisk, papír lehce zažloutlý, u horního okraje a dolního rohu papír lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
James Baker Pyne
(1800-1870)
Nový most ve Windsoru
No.: 282425Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:38
litografie, 1858, 30 x 41 cm, značeno PD na kameni J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír s několika zahnědlými skvrnkami, LD mimo tisk skvrna od vody, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Jan Kotík
(1916-2002)
Sedící žena
No.: 282426Auction price: 5.500 CZK (230 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:40
lept, 9,8 x 6,5 cm, sign. PD J. Kotík, z období Skupiny 42, lehce zažloutlý, zvlněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Benda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda, constituent member of Skupina 42
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Zdenka Marie Nováková
(1939)
Růže s motýlem
No.: 282427Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:42
olej, plátno, 1997, 22 x 34 cm, sign. PD Z.M. Nováková 97, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. F. Cubr at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague, member of The Czech Chamber of Architects, UVU, The Association of Architects of Interiors and JUV
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Dana Jandová
(1930-2014)
No.: 282428Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:44
linoryt, 40,3 x 30 cm, sign. DU J. Jandová, č. 5/12, mírně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Tereza Kučerová
(1964)
Vlajka
No.: 282429Auction price: 750 CZK (32 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:46
Current price: 750 CZK (32 €)
Tereza Kučerová
(1964)
Přelet
No.: 282430Auction price: 750 CZK (32 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:48
Current price: 750 CZK (32 €)
Roman Karpaš
No.: 282431Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:50
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Stanislav Jurík
(1948-1993)
Penzion svět III.
No.: 282432Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:52
lept, akvatinta, 25,5 x 23 cm, sign. PD Stanislav Jurík 1990, č. 11/30, v horní části při okraji zažloutlý pruh, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Hluboš
Zasněžená Praha
No.: 282433Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:54
Current price: 600 CZK (25 €)
Alois Moravec
Kachny na rybníce
No.: 282434Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:56
litografie, akvarel, 1959, 11 x 17,5 cm, sign. PD A. Moravec, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, Th…
Current price: 250 CZK (11 €)
Alois Moravec
S basou k muzice
No.: 282435Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:58
kolorovaná litografie, 1948, 11,5 x 16,5 cm, sign. PD Alois Moravec, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka bese…
Current price: 250 CZK (11 €)
František Jiroudek
(1914-1991)
Převrácený strom
No.: 282436Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 18:00
linořez, 1943, 10 x 13,9 cm, sign. LD. F. Jiroudek, P.F. 1943, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. W. Nowak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Sedm v rijnu and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Cesmína a měsíc
No.: 282437Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 18:02
litografie, 1971, 19 x 14,2 cm, sign. PD B.S. Urban, P.F.1971, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, c…
Current price: 300 CZK (13 €)
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Madona a Ježíšek
No.: 282438Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 18:04
litografie, 1970, 13 x 13 cm, sign. PD B.S. Urban, P.F.1970, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, con…
Current price: 300 CZK (13 €)
Milada Marešová
(1901-1987)
Orientální mudrc
No.: 282439Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 18:06
litografie, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD Milada Marešová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Hynais, member of The Association of Fine Artists - Purkyne
Current price: 600 CZK (25 €)
Milada Marešová
(1901-1987)
Kecal
No.: 282440Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 18:08
litografie, 15.5 x 9 cm, sign. PD Milada Marešová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Hynais, member of The Association of Fine Artists - Purkyne
Current price: 400 CZK (17 €)
Jan Hlavsa
(1884-1936)
Národní divadlo
No.: 282441Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 18:10
lept, 11,3 x 9 cm, sign. PD Hlavsa, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Kočí
(1880-1961)
Senoseč
No.: 282442Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 18:12
Current price: 400 CZK (17 €)
Sabina Lenzová
(2006)
Žižkovská věž
No.: 282444Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 18:16
lept, akvatinta, 2024, 14,4 x 12,2 cm, sign. PD Lenzová, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Václav Souček
(1887-1941)
Pražský Hrad a Karlův most
No.: 282445Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 18:18
lept, 23,3 x 23,2 cm, monogr. PD, lehce zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
Ubrousek básníků
No.: 282446Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 18:20
litografie, 13 x 10 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 500 CZK (21 €)
Vladimír Hubáček
Pampelišky
No.: 282447Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 12. 08. 2024 18:21
monotyp, 1970, 45 x 27 cm, sign. PD Hubáček 70, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)