Vladimír Komárek
No.: 262362Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 29. 07. 2024 15:00
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 400 CZK (17 €)
Vladimír Komárek
Hlava dívky se zvonky
No.: 262364Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 29. 07. 2024 15:02
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 4/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 400 CZK (17 €)
Vladimír Komárek
Hlava dívky se zvonky
No.: 262365Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 29. 07. 2024 15:04
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 7/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 400 CZK (17 €)
Vladimír Komárek
Busta
No.: 262367Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 29. 07. 2024 15:06
dřevoryt, 10,6 x 7,6 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 35/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 300 CZK (13 €)
Petr Juřena
Kuchař
No.: 262604Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:13
tuš, papír, 20,7 x 29,6 cm, v horní části papíru několik nepatrných šmouh nažloutlé barvy, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Ad. Neumann
Don Manuel
No.: 262644Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:26
kolorovaná mědirytina, 17,4 x 12,9 cm, značeno PD Ad. Neumann gest.; LD A. v. Ramberg gez., lehce zahnědlý papír z drobmnými tmavšími tečkami, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
František Štěpán
(1912)
Stará kuchyň
No.: 263708Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 19:18
litografie, 1938, 20,3 x 24,8 cm, sign. PD Štěpán Fr 1938, přehlý papír, v levém horním rohu zažloutlá skvrna
Current price: 200 CZK (9 €)
Oldřich Hejkrlík
Podzim
No.: 263711Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:07
akvarel, papír, 29,7 x 44 cm, sign. LD Hejkrlík, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Oldřich Hejkrlík
Na kraji lesa
No.: 263712Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:08
akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, mírně zohýbaný okraj, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Oldřich Hejkrlík
Podzimní les
No.: 263713Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:09
akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, sign. LD Hejkrlík, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Oldřich Hejkrlík
Podzim v lese
No.: 263714Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:10
akvarel, tuš, papír, 26 x 39,5 cm, sign. LD Hejkrlík, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Vladimír Komárek
2 poháry
No.: 267244Auction price: 450 CZK (19 €)
Planned termination: 29. 07. 2024 15:08
suchá jehla, 11,9 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 450 CZK (19 €)
R. Woodman
Cardinal Richelieu
No.: 267250Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 18:00
mědirytina, 12,6 x 10,1 cm, značeno DU Engraved by R. Woodman, mírně zažloutlý papír, LN při okraji papíru hnědá skvrna, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
České umění XIX. století
No.: 267382Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:35
tisk, plakát, 58 x 83 cm, v rozích přehnutý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Javad Alizadeh
Tomáš Skuhravý
No.: 268272Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 18:01
tuš, papír, 34,7 x 23,9 cm, sign. PD Javad, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 700 CZK (30 €)
Javad Alizadeh
Lothar Matthäus
No.: 268273Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 18:00
tuš, papír, 34,6 x 23,7 cm, sign. PD Javad, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Zoran Opačič
Earvin Magic Johnson
No.: 268274Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 18:28
pastel, akvarel, tuš, papír, 1991, 32,2 x 23,2 cm, sign. PD Zoran Opačič 91, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Gustav S. Maran
(1886-1983)
Pohled na Pražský hrad
No.: 268391Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:24
lept, 19 x 30 cm, sign. PD Maran , rám, PD zančeno v tisku S.G. Maran, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Mézl
Půlnoční město
No.: 268674Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 29. 07. 2024 15:10
woodcut, 9 x 9 cm, sign. lower/right Zd. Mézl, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 400 CZK (17 €)
Jindra Viková
No.: 268683Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 29. 07. 2024 15:12
fired pottery, průměr 10,5 cm, sign. lower/right Viková, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Jindra Viková
Hlava ženy
No.: 268684Auction price: 1.700 CZK (71 €)
Planned termination: 29. 07. 2024 15:14
fired pottery, průměr 14 cm, sign. lower/middle Viková, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Hannah Höch
(1889-1978)
No.: 268740Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:11
serigrafie, 28 x 22,5 cm, sign. PD Hannach Hoch, 212/250, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Venkovská scéna
No.: 268777Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:19
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Vladimír Novák
Kompozice v červené
No.: 268834Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:20
litografie, 1990, 59,5 x 43 cm, sign. DU Vladimír Novák, pasparta, č. 4/25, v rozích otřepená pasparta, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of A. Paderlik, member of Volne sdruzeni 12/15, Still even late and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Abraham Hadad
(1937)
Le Canapé
No.: 268848Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:12
litografie, 57,5 x 46 cm, sign. PD A. Hadad, pasparta, č. 51/56, pasparta mírně otřepená, Aantiqari.at Radhošťská,
Eva Šimšíková
Tři muži v kloboukách
No.: 268906Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:19
Current price: 300 CZK (13 €)
Chrám sv. Mikuláše na Malé straně
No.: 268925Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:27
tisk, pastel, zlatá barva, 56 x 40 cm, monogr. PD JK, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Jiří Lacina
(1934-2004)
Kytice ´80
No.: 269268Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 18:51
litografie, 1980, 29,1 x 19,8 cm, sign. DU Lacina 80, 21916, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Vladimír Komárek
Židle pod svícnem
No.: 269282Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 18:48
dřevoryt, 18 x 9 cm, sign. UD V. Komárek, ohlý roh, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 350 CZK (15 €)
Karel Hruška
Tvář ženy
No.: 269285Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 18:43
linoryt, 19 x 14 cm, sign. PD K. Hruška, č. 173/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Troster at The Theatre Faculty of the Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of C…
Current price: 200 CZK (9 €)