• L. Brückner

    Lodě v přístavu

    Položka č.: 277084

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:39

    tempera, karton, 25 x 37,5 cm, sign. PD L. Brückner, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kovář

    Lodě

    Položka č.: 277099

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:43

    olej, plátno, 1941, 49 x 67 cm, sign. PD Kovář 41, napínací rám, místy popraskaná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • P. Rosman

    Galeona

    Položka č.: 277100

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:59

    olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. LD P. Rosman, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Chalupy

    Položka č.: 277307

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:28

    tužka, papír, 18 x 28 cm, sign. PD MHolý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • O. Knotek

    Podhůří

    Položka č.: 277428

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:12

    olej, plátno, 74 x 93,5 cm, sign. PD O. Knotek, rám, malba místy odpadlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Libuše Voříšková

    (1944-1998)

    Předjaří

    Položka č.: 277453

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:30

    vytíraná čínská tempera, papír, 1985, 28,5 x 28,5 cm, sign. DU L. Voříšková 85, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stephan Bojkov

    Presentation of the Graduates

    Položka č.: 277560

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:08

    sítotisk, 1998, 50,2 x 94,8 cm, sign. PD Steven Bojkov 1998, č. 2/10, levý dolní roh lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stephan Bojkov

    Musings

    Položka č.: 277561

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:07

    sítotisk, 1998, 53,1 x 94,6 cm, sign. PD Steven Bojkov 1998, č. 3/10, horní pravý a levý roh lehce pokrčený; v dolní části grafiky lehce ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Židle

    Položka č.: 277672

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:30

    suchá jehla, 1973, 34,5 x 49 cm, sign. DU V. Komárek 73, č. 46/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na nábřeží

    Položka č.: 277788

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:23

    olej, překližka, 58,8 x 78,7 cm, sign. LD , rám, poškozeno, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Dívka

    Položka č.: 277894

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:59

    linoryt, 1976, 31 x 30 cm, sign. PD K. Šafář 76, rám, č. 41/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Vyleťalová

    (1944)

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 278311

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:43

    tuš, papír, 1968, 29 x 21 cm, sign. PD Vyleťalová 68, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u A. Kybala, poté žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Vyleťalová

    (1944)

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 278312

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:42

    tuš, papír, 1968, 21 x 29 cm, sign. LD Vyleťalová 68, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u A. Kybala, poté žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Dáma se slunečníkem

    Položka č.: 278327

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:58

    litografie, 1990, 39,8 x 34,8 cm, sign. DU V. Sychra 90, lehounce ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kovář

    Milenci

    Položka č.: 278332

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:15

    tužka, uhel, akvarel, papír, 63 x 51 cm, sign. PD Kovář, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Sedící akt

    Položka č.: 278522

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:16

    lept, mezzotinta, 1979, 10,6 x 7,4 cm, sign. DU L. Kuklík 1979, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans Tiburtius

    (1892-1958)

    Ulička

    Položka č.: 278996

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:32

    lept, 12,2 x 8 cm, sign. PD Hans Tiburtius, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Oswald Erich

    (1883-1946)

    Na promenádě

    Položka č.: 278997

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:34

    litografie, 29 x 22,5 cm, sign. PD O A Erich, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zwinger Dresden

    Položka č.: 278998

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:36

    lept, 19,5 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Schönlaterngasse in Wien

    Položka č.: 278999

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:38

    lept, 1912, 16,2 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Čadek

    (1898-?)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 279025

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:40

    olej, překližka, 50 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Cesta lesem

    Položka č.: 279027

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:42

    olej, plátno, 44 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Mohl

    Letní krajina s rybníkem

    Položka č.: 279030

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:19

    olej, plátno, 1920, 40,5 x 50,7 cm, klínový rám, plátno zvlněné, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Mazancová

    (1944)

    Podzim přichází

    Položka č.: 279039

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:17

    akvarel, pastel, papír, 2001?, 13 x 13 cm, sign. LD Mazancová 01, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na vřesoviště

    Položka č.: 279041

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:22

    olej, plátno, 66 x 90 cm, sign. PD , rám, malba zašlá, na mnoha místech drobné hnědé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Charvát

    (1885-1947)

    Zimní krajina

    Položka č.: 279165

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:44

    olej, plátno, karton, 1926, 31 x 38 cm, sign. LD Charvát 26, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav H. Struna

    (1899-1980)

    Ráno na Lipně

    Položka č.: 279173

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:46

    olej, plátno, 45 x 85 cm, sign. PD L.H. Struna, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Strom

    Položka č.: 279178

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:48

    pastel, papír, 46 x 58 cm, sign. PD FDuša, Antikvariát Ostrovní, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Langer

    (1878-1947)

    Letní krajina

    Položka č.: 279202

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:50

    akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. PD K. Langer, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. E. Mařáka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslava Benešová

    (1912-1993)

    Zátiší s květinami

    Položka č.: 279216

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:02

    olej, papír, 42,8 x 30,8 cm, sign. PD M. B., rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook