-
L. Brückner
Lodě v přístavu
Položka č.: 277084Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:39
tempera, karton, 25 x 37,5 cm, sign. PD L. Brückner, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kovář
Lodě
Položka č.: 277099Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:43
olej, plátno, 1941, 49 x 67 cm, sign. PD Kovář 41, napínací rám, místy popraskaná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
P. Rosman
Galeona
Položka č.: 277100Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:59
olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. LD P. Rosman, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Chalupy
Položka č.: 277307Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:28
tužka, papír, 18 x 28 cm, sign. PD MHolý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
O. Knotek
Podhůří
Položka č.: 277428Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:12
olej, plátno, 74 x 93,5 cm, sign. PD O. Knotek, rám, malba místy odpadlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Libuše Voříšková
(1944-1998)
Předjaří
Položka č.: 277453Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:30
vytíraná čínská tempera, papír, 1985, 28,5 x 28,5 cm, sign. DU L. Voříšková 85, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stephan Bojkov
Presentation of the Graduates
Položka č.: 277560Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:08
sítotisk, 1998, 50,2 x 94,8 cm, sign. PD Steven Bojkov 1998, č. 2/10, levý dolní roh lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stephan Bojkov
Musings
Položka č.: 277561Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:07
sítotisk, 1998, 53,1 x 94,6 cm, sign. PD Steven Bojkov 1998, č. 3/10, horní pravý a levý roh lehce pokrčený; v dolní části grafiky lehce ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Židle
Položka č.: 277672Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:30
suchá jehla, 1973, 34,5 x 49 cm, sign. DU V. Komárek 73, č. 46/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na nábřeží
Položka č.: 277788Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:23
olej, překližka, 58,8 x 78,7 cm, sign. LD , rám, poškozeno, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Dívka
Položka č.: 277894Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:59
linoryt, 1976, 31 x 30 cm, sign. PD K. Šafář 76, rám, č. 41/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Vyleťalová
(1944)
Sedící ženský akt
Položka č.: 278311Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:43
tuš, papír, 1968, 29 x 21 cm, sign. PD Vyleťalová 68, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u A. Kybala, poté žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Vyleťalová
(1944)
Ležící ženský akt
Položka č.: 278312Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:42
tuš, papír, 1968, 21 x 29 cm, sign. LD Vyleťalová 68, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u A. Kybala, poté žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Sychra
(1903-1963)
Dáma se slunečníkem
Položka č.: 278327Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:58
litografie, 1990, 39,8 x 34,8 cm, sign. DU V. Sychra 90, lehounce ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kovář
Milenci
Položka č.: 278332Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:15
tužka, uhel, akvarel, papír, 63 x 51 cm, sign. PD Kovář, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Sedící akt
Položka č.: 278522Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:16
lept, mezzotinta, 1979, 10,6 x 7,4 cm, sign. DU L. Kuklík 1979, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hans Tiburtius
(1892-1958)
Ulička
Položka č.: 278996Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:32
lept, 12,2 x 8 cm, sign. PD Hans Tiburtius, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Oswald Erich
(1883-1946)
Na promenádě
Položka č.: 278997Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:34
litografie, 29 x 22,5 cm, sign. PD O A Erich, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zwinger Dresden
Položka č.: 278998Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:36
lept, 19,5 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Schönlaterngasse in Wien
Položka č.: 278999Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:38
lept, 1912, 16,2 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Čadek
(1898-?)
Podzimní krajina
Položka č.: 279025Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:40
olej, překližka, 50 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Cesta lesem
Položka č.: 279027Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:42
olej, plátno, 44 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Mohl
Letní krajina s rybníkem
Položka č.: 279030Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:19
olej, plátno, 1920, 40,5 x 50,7 cm, klínový rám, plátno zvlněné, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Mazancová
(1944)
Podzim přichází
Položka č.: 279039Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:17
akvarel, pastel, papír, 2001?, 13 x 13 cm, sign. LD Mazancová 01, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na vřesoviště
Položka č.: 279041Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:22
olej, plátno, 66 x 90 cm, sign. PD , rám, malba zašlá, na mnoha místech drobné hnědé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Charvát
(1885-1947)
Zimní krajina
Položka č.: 279165Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:44
olej, plátno, karton, 1926, 31 x 38 cm, sign. LD Charvát 26, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav H. Struna
(1899-1980)
Ráno na Lipně
Položka č.: 279173Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:46
olej, plátno, 45 x 85 cm, sign. PD L.H. Struna, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Strom
Položka č.: 279178Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:48
pastel, papír, 46 x 58 cm, sign. PD FDuša, Antikvariát Ostrovní, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Langer
(1878-1947)
Letní krajina
Položka č.: 279202Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:50
akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. PD K. Langer, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. E. Mařáka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslava Benešová
(1912-1993)
Zátiší s květinami
Položka č.: 279216Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:02
olej, papír, 42,8 x 30,8 cm, sign. PD M. B., rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO