-
Andrej Augustín
(1964)
Nožičky jako salámik
Položka č.: 280308Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:01
serigrafie, 1994, 40 x 24,5 cm, sign. PD Andrej Augustín 1994, rám, 47/76, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Pavel Roučka
(1942)
Milenci
Položka č.: 280325Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:29
litografie, 1989, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD Roučka 89, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Pohádka
Položka č.: 280326Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:31
litografie, 25 x 15 cm, sign. PD Roučka, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kopp
(1940)
Naše Normalizace - soubor fotografií
Položka č.: 280339Vyvolávací cena: 5.200 CZK (217 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:23
36 x fotografie, 20,5 x 14,5 cm, všechny sign. PD Kopp, soubor byl vystaven 2019 na Tower Park Praha , volné listy v originálním kartonovém pouzdře, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a te…
Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Kometa
Položka č.: 280405Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:40
litografie, 18 x 29 cm, sign. PD J. Valeč, rám, č. 26/100, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Zimní krajina
Položka č.: 280406Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:41
litografie, 2011, 28 x 51,5 cm, sign. PD J. Valeč, rám, č. 124/150, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
Stromovka
Položka č.: 280434Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:38
lept, 1953, 20 x 26 cm, sign. PD L. J. Kašpar 1953, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF 86 Balon s vlajkou
Položka č.: 280780Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:04
litografie, 1985, 13,5 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Souček
(1926-1978)
Ze Severní Koree
Položka č.: 280787Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:46
fotografie, 17 x 22 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Koutský
(1919-1973)
Karlovy Vary II.
Položka č.: 280920Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:40
kombinovaný hlubotisk, 1970, 37 x 47 cm, sign. PD V. Koutský 1970, pasparta bez skla, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, soukromé studium
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Lorencová
(1936)
Letní květiny ve váze
Položka č.: 281218Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:42
akvarel, tempera, pastel, papír, 1994, 49 x 34,5 cm, sign. PD J. Lorencová 94, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rajko Tomič
(1905-1988)
Plachetnice
Položka č.: 281251Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:06
pastel, papír, 1935, 39 x 56 cm, sign. PD R. Tomic 1975, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, bosenský malíř, studium na akademiích v Bělehradu a Záhřebu
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rajko Tomič
(1905-1988)
Krajina
Položka č.: 281252Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:08
pastel, papír, 1936, 32,5 x 49 cm, sign. LD R.Tomic 1936, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, bosenský malíř, studium na akademiích v Bělehradu a Záhřebu
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Švéda
(1947)
Krajina
Položka č.: 281272Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:10
akvarel, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. PD Tomáš Švéda 75, rám, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Procházka
(1922-2012)
Most v Parmě
Položka č.: 281274Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:12
olej, plátno, 1973, 30 x 55 cm, sign. LD L. Procházka 73, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamila Ženatá
(1953)
Tao
Položka č.: 281328Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:05
lept, akvatinta, 40 x 39,7 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 1/50, ve spodní část ve dvou místech drobná skvrna, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Sadovský
(1909-1992)
Kytice
Položka č.: 281352Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:13
olejová tempera, karton, 62 x 44 cm, sign. PD Franta Sadovský, rám, PD věnování autora, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef M. Černovický
(1906-1991)
Zima v jižních Čechách
Položka č.: 281356Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:04
olej, plátno, 35 x 49,8 cm, sign. PD J.M. Černovický, podlepeno kartonem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Truppeho v Brně, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, poté studium v Paříži na škole École des Arts et Métiers
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Přání
Položka č.: 281371Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:25
fix, papír, 19,3 x 27 cm, sign. PD Ji, pasparta, nahoře napsáno: La Societé de Jacques Brell vous souhaits bonne ettriste Pére Noel, pasparta zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luis Icart
(1888-1950)
Dáma s kožichem
Položka č.: 281376Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:10
lept, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD Luis Icart, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helmut Skarbina
(1888-1945)
Hudebníci
Položka č.: 281392Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:33
litografie, 41 x 31 cm, sign. PD H. Skarbina, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Demel
(1942)
Shakespeare
Položka č.: 281394Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:10
lept, 1974, 26,8 x 15,5 cm, sign. PD Karel Demel 74, pasparta, 42/90, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Vzpomínky na Toledo
Položka č.: 281403Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:01
litografie, 1995, 35 x 28,5 cm, sign. DU K Beneš 95, č. 60/70, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Kabátová-Táborská
(1933)
Křoví v krajině
Položka č.: 281416Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:09
suchá jehla, 43 x 49,2 cm, sign. PD Zdeňka Kabátová-Táborská, č. 4/20, rohy mírně ohnuté, při pravém okraji na několika místech nepatrně natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Píseň písní
Položka č.: 281423Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:30
litografie, 1978, 53,5 x 37 cm, sign. DU Roučka 78, pasparta, 54/60, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Lazebník
Položka č.: 281460Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:40
dřevoryt, 35,5 x 23,8 cm, rám, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Antonín Zázvorka
(1894-1980)
Zátíší s kyticí a šálkem
Položka č.: 281483Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:19
olej, plátno, 1941, 50,5 x 69,5 cm, monogr. PN JZ 41, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdena Fibichová
(1933-1991)
Dům
Položka č.: 281485Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:14
pastel, papír, 1989, 22,5 x 17 cm, sign. PD Zdena Fibichová, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze, žákyně prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, členka skupiny Trasa a SVU Mánes
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Jandejsková
(1947)
Modrá hlava
Položka č.: 281487Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:20
keramika, 20,5 x 22 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Jandejsková
(1947)
Dívka s andělem
Položka č.: 281488Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:21
keramika, 36,7 x 36,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO