-
Dan Trantina
(1965)
Růže
No.: 175Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:54
kombinovaná technika, papír, 2008, 42 x 30 cm, LD monogr. DT 08, na pravé straně lehce odtržený okraj papíru , the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Roman Trabura
(1960)
Moře I
No.: 174Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:53
akvarel, kvaš, papír, 2005, 27,5 x 39 cm, sign. vzadu Roman Trabura
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Zichová
(1992)
Galateia
No.: 173Auction price: 13.000 CZK (542 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:52
olej, plátno, 2021, 40 x 30 cm, sign. vzadu Zichová 2021, Absolventka Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Jakousi spojující linkou j…
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Chaloupek
(1958)
Hra je ve finále
No.: 172Auction price: 22.000 CZK (917 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:51
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jach. 2023, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bedřich Budil
(1943)
Meditace
No.: 171Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:50
olej, malířská lepenka, 1960, 49,5 x 35 cm, sign. PD Budil 60, na zadní straně B Budil, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šuhájek
(1943)
Hlava II.
No.: 170Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:49
kombinovaná technika, plátno, 50 x 40 cm, sign. PD JŠuhájek, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Raiser
(1935)
České ženy na Jadranu
No.: 169Auction price: 6.800 CZK (284 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:48
olej, sololit, 50 x 71 cm, sign. PD Raiser, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajímal. Většin…
Current price: 6.800 CZK (284 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Lukavský
(1947-2024)
Stará škola
No.: 168Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:47
olej, plátno, 1991, 43,5 x 43,5 cm, sign. DU A. Lukavský 91, rám, vzadu popsáno a připsáno věnování Mnoho štěstí Danieli Tonda
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Spěváček
(1973)
Čekání
No.: 167Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:46
olej, plátno, 2016, 60 x 80 cm, sign. PD Jan Spěváček 2016, lišta, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno, atten…
Current price: 32.000 CZK (1.334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Řízek
(1963)
Lost Paradise
No.: 166Auction price: 47.000 CZK (1.959 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:45
vaječná tempera na dřevě, 2021, 30 x 22 cm, sign. LD T.Řízek 21, rám
Current price: 47.000 CZK (1.959 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Hlubuček
(1928)
Poušť Gobi
No.: 165Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:44
olej, plátno, 69 x 99 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenek Hůla
(1948)
Kristus na hoře Olivetské podle Mistra vyšebrodského
No.: 164Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:43
olej, plátno, 1990, 162 x 145 cm, sign. PD Z. Hůla 90, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Chrám nebes v Pekingu
No.: 163Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:42
tapiserie, 27 x 61 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Zlatý kolovrat
No.: 162Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:41
kombinovaná technika, akvarel, tuš, 1993, 50 x 65 cm, sign. PD Vl. Tesař 93, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member…
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Krajina
No.: 161Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:40
akvarel, papír, 1985, 24,5 x 36,5 cm, sign. PD Vl. Tesař X.II. 85, při okrajích a místy lehce poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Perf…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Rybník
No.: 160Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:39
akvarel, papír, 1955, 9 x 15 cm, monogr. PD V.T. 55, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Asso…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Klášter Žďár nad Sázavou
No.: 159Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:38
akvarel, papír, 1957, 10,5 x 16,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czec…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Pod stromem
No.: 158Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:37
tuš, akvarel, papír, 1955, 10,5 x 14,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Na chvějivé hladině
No.: 157Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:36
tuš, akvarel, papír, 1962, 10,5 x 14 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of C…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Kamenný most v Písku
No.: 156Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:35
akvarel, papír, 8,5 x 13 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic…
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Pozdrav z Krumlova
No.: 155Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:34
akvarel, papír, 1957, 11 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Arti…
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Řecko
No.: 154Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:33
olej, karton, 1970, 47 x 66,5 cm, sign. PD K. Oberthor, rám, na zadní straně štítek s popisem, vyučil se kamenotiskařem v Průmyslové tiskárně v Praze, odkud pokračoval na Ukrajinskou akademii v Praze, a studia ukončil na AVU. Byl členem SČUG Hollar a měl blízký vztah k Prachaticku a Vodňansku, které…
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Skála
(1908-2001)
Don Quijote, Sancho Panza a Rocinanta (putování noční krajinou)
No.: 153Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:32
kombinovaná technika, 1976, 58,7 x 78,7 cm, sign. PD K. Skála 76, rám, drobné oděrky na rámu, při krajích mírně oloupaná barva, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Ullrych
(1893-1948)
Pradleny
No.: 152Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:31
olej, plátno, 1934, 108 x 132 cm, sign. vzadu B. Ullrych 1934, rám,
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Zátiší s hruškami
No.: 149Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:28
olej, dřevo, 30,5 x 40,5 cm, rám, z pozůstalosti Josefa Lieslera, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rudolf Kundera
(1911-2005)
Les Sardines
No.: 148Auction price: 24.000 CZK (1.000 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:27
olej, plátno, 1969, 27,5 x 41,5 cm, sign. PD Kundera 69, rám, vzadu razítko Galerie E. Gaors z Marseille, vzadu na rámu číslo soupisu No 62 RK
Current price: 24.000 CZK (1.000 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Emil Filla
(1882-1953)
Kubistická hlava
No.: 147Auction price: 120.000 CZK (5.000 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:26
bronz, v. 27,5 cm, socha na mramorovém podstavci, the disciple of prof. Thiele and Bukovac at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists and SVU
Current price: 120.000 CZK (5.000 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Gutfreund
(1889-1927)
Toaleta
No.: 146Auction price: 78.000 CZK (3.250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:25
bronz, v. 44,5 cm, č. 1/4, pozdější odlitek, odlito z původního sádrového modelu v roce 2003 v počtu 7 kusů, původní sádra z r. 1911 pochází z pozůstalosti fotografa Eugena Wiškovského, reprodukováno: soupis NG 1995/96 str. 187, soupis č. 37, autor byl významný sochař první poloviny 20. století - pr…
Current price: 78.000 CZK (3.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Roučka
(1942)
Akrobat
No.: 145Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:24
litografie, 33 x 23 cm, sign. DU Roučka, č. 15/200, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Roučka
(1942)
Dvě postavy
No.: 144Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:23
litografie, 29 x 21 cm, sign. PD Roučka, č. 11/47, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED