Josef Hodek
(1888-1973)
Rožmitálský zámek
No.: 282810Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:18
litografie, 1965, 41,5 x 31,5 cm, sign. PD JosefHodek65, pasparta, č. 16/200, místopisný popis LD, drobné skvrnky v paspartu, Aantiqari.at Radhošťská, , the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Groteska
No.: 264015Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:19
lithography, 1992, 50 x 33,5 cm, signed lower/right Hořánek 92, no. 49/70, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artist…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Eva Jandejsková
Modrá hlava
No.: 281487Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:20
keramika, 20,5 x 22 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Eva Jandejsková
Dívka s andělem
No.: 281488Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:21
keramika, 36,7 x 36,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Eva Jandejsková
Dívka s červenou růží
No.: 267776Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:22
ceramics, 25,5 x 15,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Ivan Jilemnický
(1944-2012)
Vegetace
No.: 282797Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:23
tuš, pastel, papír, 36 x 29 cm, sign. PD Jilemnická 90, rám, na papíře mnoho žlutých skvrn, Aantiqari.at Radhošťská,
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Zázrak
No.: 282801Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:24
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Přání
No.: 281371Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:25
marker, paper, 19,3 x 27 cm, signed lower/right Ji, pasparta, written above: La Societé de Jacques Brell vous souhaits bonne ettriste Pére Noel, Passepartout will send, Aantiqari.at Radhošťská,
Ludmila Jiřincová
Portrét chlapce
No.: 280282Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:26
uhel, papír, 33,2 x 22,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Jiří Kalousek
(1925-1986)
Já snad vyletím z kůže
No.: 282792Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:27
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Jiří Kalousek
(1925-1986)
Tábor
No.: 282791Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:28
Ivan Komárek
TY
No.: 281720Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:29
litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, e.a., levý horní roh nepatrně natržen, při okrajích lehce ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Vladimír Komárek
Židle
No.: 277672Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:30
Ivan Komárek
Plešoun
No.: 282795Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:31
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Markéta Králová
J. A. Komenský - Labyrint světa a ráj srdce
No.: 281713Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:32
lept, suchá jehla, dvakrát 30 x 26,8 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 16/30, soutisk, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Z. Sklenar, J. Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Markéta Králová
Obzory
No.: 281491Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:33
suchá jehla, akvatinta, 2006, 79 x 39,5 cm, sign. PD M. Králová 09, č. 6/20, při horním okraji na dvou místech lehounce natržený a ohnutý papír, při levém okraji ve dvou místech šmouha, okraje mírně ohmatané, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Z. Sklenar, J. Mikula, member of The Holl…
Markéta Králová
Světlá
No.: 282803Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:34
lept, 55,5 x 43,5 cm, sign. PD M. Králová, č. 13/60, rožky nepatrně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Z. Sklenar, J. Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Jana Krotká
(1950)
V objetí
No.: 282796Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:35
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Jana Krotká
(1950)
Pár
No.: 274937Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:36
olej, sololit, 1988, 75 x 61 cm, sign. PD Jana Krotká 88, v jednom místě u okraje oprýskaná barva, rohy mírně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská,
Jana Krotká
(1950)
Dvojice
No.: 274936Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:37
olej, plátno, 35 x 45 cm, sign. LH Jana Krotká 82-84, rám, rám politý, skvrny zasahují i do pravého dolního rohu malby, Aantiqari.at Radhošťská,
Renata Kubínová-Nováková
Kostky jsou vrženy
No.: 282793Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:38
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Kimono s volavkami
No.: 282824Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:39
dřevoryt, 35,8 x 24 cm, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Lazebník
No.: 281460Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:40
oil, tempera, combined technique, paper, 35,5 x 23,8 cm, rám, damaged, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Michaela Lesařová-Roubíčková
Zátiší s jídlem
No.: 282828Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:41
litografie, 1992, 69,5 x 53,5 cm, sign. PD Michaela Lesařová - Roubíčková 92, č. 5/75, ohmataný papír, na pravém okraji nepatrně natrženo, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Jarmila Lorencová
Letní květiny ve váze
No.: 281218Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:42
Jan Melena
(1986)
Volavka
No.: 282788Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:43
tisk na plátně, 2016, 40,5 x 30,3 cm, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Jan Melena
(1986)
Pták
No.: 282787Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:44
Žena v červeném kimonu
No.: 282823Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:45
dřevoryt, 35,2 x 22,2 cm, na několika místech proděravělý papír, podél pravého okraje pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Shunga
No.: 282826Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:46
dřevoryt, 18,8 x 21,8 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Žena s vějířem
No.: 282822Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:47
dřevoryt, 30,8 x 22,8 cm, na několika místech proděravělý papír, Aantiqari.at Radhošťská,