-
K. Kotrba
Konstantin Karenin a Karel Gott
No.: 220Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:39
tuš, papír, 1982, 19 x 28 cm, sign. LD K.Kotrba, neurčený autor, mírně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Veronika Rejfířová
Noční rej
No.: 214Auction price: 6.700 CZK (280 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:33
akryl, plátno, 2022, 70 x 100 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.700 CZK (280 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Noc
No.: 212Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:31
olej, karton, 1974, 23 x 23 cm, sign. LD ZKuľhavý, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
-
Martin Šárovec
(1977)
Album 38
No.: 211Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:30
olej, plátno, 2017, 110 x 80 cm, sign. na zadní straně Mšárovec 17, rám, Martin Šárovec je současný český malíř, absolvent DAMU a VŠUP. Šárovcova malba spojuje dvě tradice: vychází z české expresionistické školy počátku 20. století a obohacuje ji o osobitou reflexi tzv. české grotesky 70. a 80. let …
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petra Hřivnáčová
Kobyla
No.: 210Auction price: 5.600 CZK (234 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:29
akryl, plátno, 2023, 75 x 110 cm, sign. PD P. Hříva 2023, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.600 CZK (234 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Andrea Forsterová
(1958)
Vesmírný pes
No.: 209Auction price: 23.000 CZK (959 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:28
akryl, pastel, olej, plátno, 2023, 70 x 60 cm, sign. vzadu Andrea Forsterová, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 23.000 CZK (959 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Bulisová
(1989)
Únik
No.: 208Auction price: 17.000 CZK (709 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:27
akryl, plátno, stěrka, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis
Current price: 17.000 CZK (709 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lucie Svobodová
(1963)
Substantia 29
No.: 207Auction price: 19.000 CZK (792 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:26
olej, plátno, 2016, 30 x 30 cm, sign. vzadu
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jitka Hilská
(1953)
Přeslička
No.: 205Auction price: 9.000 CZK (375 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:24
olej, plátno, 80. léta, 28,3 x 34,5 cm, sign. PD J.Hilská, the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jitka Hilská
(1953)
Rozkvetlá mez
No.: 204Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:23
olej, plátno, 49,2 x 62,8 cm, sign. PD J. Hilská, rám (nezaskleno), rám mírně zašlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Kompozice
No.: 203Auction price: 6.800 CZK (284 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:22
olej, sololit, 34 x 20 cm, sign. PD B.S.Urban, rám, malba z autorova vrcholného období 1. poloviny třicátých let, kdy v rámci Sdružení výtvarníků v Praze rozvíjeli společně s Františkem Foltýnem, Augustinem Ságnerem, Jiřím Jelínkem a dalšími umělci program geometrické abstrakce a pokoušeli se o spol…
Current price: 6.800 CZK (284 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Janula
(1932-2020)
Akt s rukama nad hlavou
No.: 202Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:21
uhel, papír, 62 x 41 cm, sign. PD Janula, rám
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Janula
(1932-2020)
Akt
No.: 201Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:20
uhel, papír, 86 x 57 cm, sign. LD Janula, rám
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Grimm
(1943-2012)
V kavárně
No.: 200Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:19
kombinovaná technika, papír, 1992, 56 x 42 cm, sign. DU Jan Grimm 92, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kristián Kodet
(1948)
Spojené oči
No.: 199Auction price: 18.000 CZK (750 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:18
olej, plátno, deska, 1995, 23 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet 95, rám, studied at the Académie des Beaux-Arts in Brussels
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Rabas
(1885-1954)
Chléb náš vezdejší
No.: 195Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:14
tuš, akvarel, 75 x 36,7 cm, rám, Václav Rabas byl významný český malíř, jeden z prvních nositelů titulu národního umělce. Jeho tvorba reflektovala širokou škálu témat a vlivů, které dokázal promítat do svých děl. Člen Umělecké besedy, Spolku Mánes a spoluzakladatel Sdružení českých umělců a grafiků …
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Skramlík
(1860-1936)
Vlastní ateliér v Praze
No.: 194Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:13
lavírovaná kresba, pero, papír, 14 x 18 cm, sign. PD J. Skramlík, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Cigáni
No.: 189Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:08
akvarel, papír, 1935, 19,5 x 32,2 cm, sign. LD Cihelka 35, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Na horách
No.: 188Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:07
olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Lhoták
(1865-1914)
Řiční partie u Nového města nad Metují
No.: 186Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:05
olej, plátno, 96 x 106 cm, sign. LD J. Lhoták, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Wilhelm August Leopold Christian Krause
(1803-1864)
Bárky na pobřeží
No.: 185Auction price: 19.000 CZK (792 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:04
olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. LD, rám, zkrakelováno, malba místy odřena
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Hornatá krajina
No.: 184Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:03
olej, karton, 80.-poč. 90. let 19. století, 21,7 x 29,7 cm, rám, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, vzadu nalepen výstřižek z aukčního katalogu
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Kostelík v Kojeticích
No.: 183Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:02
olej, karton, 29 x 48 cm, sign. PD Al. Moravec, rám, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic…
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vilém Kreibich
(1884-1955)
Letní den u potoka
No.: 182Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:01
olej, plátno, 1907, 71 x 53 cm, sign. LD Kreibich 07, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, the disciple of prof. H. Schweiger
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Hudeček
(1872-1941)
Krajina Orlických hor
No.: 181Auction price: 85.000 CZK (3.542 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:00
olej, plátno, 20. léta 20. století, 92 x 124,5 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem
Current price: 85.000 CZK (3.542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Hudeček
(1872-1941)
Venkovské stavení
No.: 180Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:59
tempera, běloba, karton, 32,5 x 46 cm, sign. PD Ant. Hudeček, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Kirnig
(1840-1911)
Lávka v lese
No.: 179Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:58
olej, karton, 43,5 x 30 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Dílo českého krajináře, který vystudoval pražskou Akademii výtvarných umění u Maxe Haushofera a posléze mnichovskou Akademii výtvarných umění u E. Schleicha. V roce 1866 si v Praze otevřel soukromou krajinářskou školu,…
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Foltýn
(1891-1976)
Domky
No.: 178Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:57
olej, plátno, 1944 - 1945, 37 x 63 cm, sign. vzadu Fr. Foltýn 1944 - 45, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstra…
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Foltýn
(1891-1976)
Krajina se stromy
No.: 177Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:56
olej, plátno, 1949, 47,5 x 61 cm, sign. vzadu Foltýn, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstraction-Création ve F…
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dan Trantina
(1965)
Jezero s medvěděm
No.: 176Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:55
kombinovaná technika, papír, 2008, 30 x 42 cm, PD monogr. DT 08, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED