Josef Hodek
(1888-1973)
Akty X.
Položka č.: 308Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:09
propiska, papír, 20,6 x 31,5 cm, sign. zezadu PD Josef Hodek, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
Josef Hodek
(1888-1973)
Akty XII.
Položka č.: 310Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:07
propiska, papír, 18,9 x 24,9 cm, sign. zezadu PD Josef Hodek, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Hodek
(1888-1973)
Akty XIII.
Položka č.: 311Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:06
propiska, papír, 18,3 x 25,7 cm, sign. zezadu PD Josef Hodek, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Hodek
(1888-1973)
Akty XIV.
Položka č.: 312Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:05
propiska, papír, 20,6 x 31,4 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Hodek
(1888-1973)
Akty XVIII.
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:01
propiska, papír, 21 x 28,1 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Hodek
(1888-1973)
Akty XIX.
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:00
propiska, papír, 21,4 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Josef Mžyk
Ženský akt z profilu
Položka č.: 237Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 12:26
tužka, papír, 1967, 60,5 x 42 cm, sign. PD Josef Mžyk 67, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 2.350 CZK (98 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Námořníci
Položka č.: 186Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 12:23
tužka, papír, 28 x 21 cm, volný list, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Dvě sestry
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 12:22
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Nadšení
Položka č.: 188Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 12:21
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Tři Grácie
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 12:20
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Tři a jeden
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 12:19
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Těšení se na smrt
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 12:17
akvarel, tuš, papír, 2010, 21 x 29,6 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Milan Erazim
Teležena
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 11:50
litografie, 1992, 18,8 x 14 cm, sign. PD M. Erazim 92, č. 53/107, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
Gennadij Alexandrov
Torzo
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 11:39
lept, 2000, 15,9 x 10,7 cm, sign. PD Alexandrov, č. 19/45, LD popsáno Torzo, na zadní straně podepsáno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Velčovský
Slovanský ostrov
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 11:31
litografie, 28,3 x 21,5 cm, sign. PD Velčovský , č. 25/90, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
František Peterka
(1920-2007)
Ženský akt
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 11:23
linoryt, 21,3 x 13,2 cm, sign. PD F. Peterka, č. 39/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alois Moravec
Ženský akt
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 11:19
litografie, 12 x 16 cm, sign. PD Amoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Dimitrij Kadrnožka
(1923-2022)
Ženský akt III.
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 11:08
litografie, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD Kadrnožka, č. 71/100, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Pěšťák
(1910-2003)
Ženský akt
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:44
tempera, papír, 1991, 25,5 x 21 cm, monogr. PU J.P. 91, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromě studoval u profesora AVU J. Obrovského, člen SČVU, Jednoty umělců výtvarných a Svazu jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Alois Moravec
(1899)
Položka č.: 116Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:43
tužka, papír, 1922, 23 x 29,5 cm, sign. PD A. M. 22, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Matka a dítě
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:36
akvarel, voskovka, tuš, papír, 1967, 29 x 18,8 cm, sign. PD Jana 67, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Emanuel Frinta
(1896-1970)
Ležící ženské akty
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:28
tužka, papír, 1929, 21,3 x 29 cm, sign. PN Em Frinta 16 VII 29, žák prof. Švabinského, Obrovského a Nechleby na AVU v Praze, prof. Kupky v Paříži
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Akt ženy
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:26
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jiří Lauda
Bacchanale
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:09
suchá jehla, 1943, 17 x 23,5 cm, sign. PD Jiří Landa, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Hodek
(1888-1973)
Akt u jezera
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:07
barevný dřevoryt, 25,5 x 19,5 cm, PD Josef Hodek, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Michel Fingestern
(1884-1943)
Ex Libris Jane Wright-Coole
Položka č.: 203Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:06
litografie, 11,5 x 9,5 cm, sign. PD Fingestern, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Michel Fingesten
(1884-1943)
Milano Via Chiavanalle 11
Položka č.: 141Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:05
litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Fingesten, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Michel Fingesten
(1884-1943)
Moment musical
Položka č.: 142Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:04
lept, 10,5 x 7,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Květy
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2023 17:04
lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu