• Aleš Kublák

    Obrázek 49

    No.: 282769

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 22. 10. 2024 15:48

    olej, plátno, 2024, 30 x 30 cm, monogr. LN AK 24, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)