Aleš Kublák
Obrázek 49
No.: 282769Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:48
olej, plátno, 2024, 30 x 30 cm, monogr. LN AK 24, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)