Josef Wenig
(1885-1939)
Návrh na vitráž
No.: 243464Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 18:44
akvarel, tuš, papír, 25 x 31,2 cm, mírně pokrčený a při okrajích natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Jana Truksová
Pocta Marii
No.: 244853Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 07. 10. 2024 18:30
litografie, 2010, 48,5 x 70,5 cm, sign. PD Jana Truksová 2010, 13028, mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Jiří Němeček
Přírodní motiv
No.: 245318Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:19
dřevoryt, 1986, 11,7 x 26,5 cm, Sign PD Jiří Němeček ´86, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Věra Zahradníková
V korunách stromů
No.: 245326Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:58
kolorovaný lept, 14,3 x 9,2 cm, sign. PD Věra Zahradníková, č. 46/60, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
J. Pilař
Podzimní pohled do kraje
No.: 245558Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 15:10
akvarel, papír, 1962, 19,5 x 27,5 cm, sign. PD Pilař 1962, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
L. Hajský
Pohodlíčko
No.: 245628Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 18:05
akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 42 x 29,5 cm, monogr. PD LH, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
K. Novák
První sníh
No.: 245869Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:31
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Neumann
Babička
No.: 246712Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:20
Current price: 70 CZK (3 €)
J. Ernest
Jan Amos Komenský
No.: 246736Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:07
Current price: 80 CZK (4 €)
R. H. Hickmann
Zátiší s kyticí
No.: 247086Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 07. 10. 2024 18:03
kvaš, papír, 1944, 39,7 x 49,7 cm, sign. PD R. Hickmann XI. X. 44, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Drahotín Šulla
Po koupeli
No.: 250858Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:47
Current price: 500 CZK (21 €)
Žena s vějířem
No.: 250859Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:33
silver bromide photo, 15,2 x 15,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Kysela
(1913-2004)
Před bouřkou
No.: 250862Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:31
Current price: 400 CZK (17 €)
Na Karlově mostě
No.: 250865Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:32
silver bromide photo, 18 x 11,8 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Rudolf Janda?
(1907-2000)
Bílá Opava
No.: 250889Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:17
Current price: 90 CZK (4 €)
Jiří Hampl
Akrobati
No.: 250890Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:15
Current price: 90 CZK (4 €)
Jana Leischnerová
(1937)
Zima
No.: 251004Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 07. 10. 2024 18:41
litografie, 1982, 19,6 x 14,8 cm, sign. PD Jana Leischnerová 82, 41/140, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Stanislav Konečný
Okno chrámu
No.: 253826Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:20
bromostříbrná fotografie, 19 x 16,5 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru
Current price: 400 CZK (17 €)
Stanislav Konečný
Zvonice
No.: 253827Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:19
bromostříbrná fotografie, 17,3 x 16,5 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru
Current price: 400 CZK (17 €)
Stanislav Konečný
Pomník
No.: 253828Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:18
bromostříbrná fotografie, 16,8 x 23 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru
Current price: 400 CZK (17 €)
Zelené listy ( PF 2012)
No.: 254077Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:35
Current price: 50 CZK (3 €)
Off Program… příští vlna
No.: 254272Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:34
Current price: 90 CZK (4 €)
Wieslaw Garbolinski
(1927-2014)
Obrazy Wieslaw Garbolíńsky
No.: 254283Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:08
Current price: 70 CZK (3 €)
Národní galerie v Praze
No.: 254288Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:33
tisk, plakát, 57 x 82 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
IN MEMORIAM
No.: 254293Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:31
Current price: 90 CZK (4 €)
Marcel Stecker
(1924-2011)
No.: 254294Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:55
tisk, plakát, 2011, 99 x 70 cm, vydáno u příležitosti výstavy v Ateliéru Josefa Sudka, 2001, náklad 200 ks , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Josef Sudek
(1896-1976)
Adolf Schneeberg, fotografie
No.: 254295Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:56
Current price: 90 CZK (4 €)
Nationalpark Krkonoše
No.: 254304Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:30
tisk, plakát, 82 x 57 cm, při okrajích pokrčený a otřepený papír, na několika místech podlepeno, několik bílých skvrnek v horní části, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Miloslav Holý
(1897-1974)
Slunce mezi mraky
No.: 254757Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 15:12
chalk, paper, 1964, 23 x 26,5 cm, signed lower/left M. Holý 64, rám, label with description on the back, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Ume…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Miloslav Holý
(1897-1974)
Povodí Orlice
No.: 254759Auction price: 3.200 CZK (134 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 15:14
watercolor, pastel, 1969, 26,5 x 39,5 cm, signed lower/right M. Holý 69, rám, label with description on the back, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member o…
Current price: 3.200 CZK (134 €)