• Jan Melena

    (1986)

    Pták

    No.: 282787

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:44

    tisk na plátně, 2016, 40,5 x 30,3 cm, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Melena

    (1986)

    Volavka

    No.: 282788

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:43

    tisk na plátně, 2016, 40,5 x 30,3 cm, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marie Červenková Pešková

    (1946)

    Boty

    No.: 282789

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:09

    kombinovaná technika, 1981, 53,5 x 38 cm, sign. PD Marie Červenková 81, rám, mírně zvlněný papír , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Igor Podolčak

    (1962)

    Dvojice / Pair

    No.: 282790

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:50

    lept, akvatinta, 1997, 48,6 x 32,2 cm, sign. PD Podolčák 97, č. 31/33, při okrajích lehce ohmataný papír, místy drobné skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Tábor

    No.: 282791

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:28

    tuš, papír, 24 x 15,9 cm, papír na několika místech ušpiněný a odřený, levý horní roh ohnutý, na papíře tiskařské značky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. F. Muzika and A. Pelc

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Já snad vyletím z kůže

    No.: 282792

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:27

    lavírovaná tuš, uhel, papír, 24,1 x 32,7 cm, mírně zašlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. F. Muzika and A. Pelc

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Renata Kubínová-Nováková

    (1948)

    Kostky jsou vrženy

    No.: 282793

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:38

    art protis, 1997, 71 x 67,5 cm, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Benetka

    (1938)

    Snobské sídlo

    No.: 282794

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:03

    sítotisk, 35 x 25,5 cm, sign. PD Benetka, č. 108/120, DU Snobské sídlo, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Plešoun

    No.: 282795

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:31

    litografie, 1993, 42 x 59 cm, sign. PD I . Komárek, č. 11/80, PD inkoustové razítko 27, února 1993, mimo tisk drobné šmouhy, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jana Krotká

    (1950)

    V objetí

    No.: 282796

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:35

    olej, plátno, 1977 - 1982, 40,5 x 64 cm, sign. PH Krotká 77-82, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Jilemnický

    (1944-2012)

    Vegetace

    No.: 282797

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:23

    tuš, pastel, papír, 36 x 29 cm, sign. PD Jilemnická 90, rám, na papíře mnoho žlutých skvrn, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Štefan

    (1953)

    Mráz kopřivu nespálí

    No.: 282798

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 19:01

    kvaš, uhel, olej, pastel, papír, 1988, 72 x 49 cm, sign. LD Štefan, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Wilhelm Gause

    (1853-1916)

    Zum Abert Carlsbad

    No.: 282799

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:14

    fotogravura, 56,5 x 41 cm, PD Photogravure R. Pauluss en Wien, LD v desce W. Gause 96, na papíře mnoho hnědých skvrnek, papír prohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Benedikt

    (1952)

    Kompozice s modrou

    No.: 282800

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:00

    litografie, 1993, 48 x 37 cm, sign. PD Benedikt 93, č. 95/96, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Zázrak

    No.: 282801

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:24

    fix, papír, 21 x 28,8 cm, monogr. PD J., rám, dole napsáno: Je opravdu zázrak, Marie, že jsme zůstali normální., papír mírně ušpiněn, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Milan Erazim

    (1946-2020)

    Hra na čtvrtého

    No.: 282802

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:12

    litografie, 41 x 33 cm, sign. PD M. Erazim 91, č. 39/50, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Markéta Králová

    (1952)

    Světlá

    No.: 282803

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:34

    lept, 55,5 x 43,5 cm, sign. PD M. Králová, č. 13/60, rožky nepatrně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Z. Sklenar, J. Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Lidé žijí a co dál...

    No.: 282804

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:05

    suchá jehla, 1990, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD Jana Bergerová 90, č. 23/30, rožky nepatrně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Za oponou

    No.: 282805

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:55

    litografie, 17,4 x 11,2 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 27/160, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The Hollar As…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Chopin

    No.: 282806

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:54

    litografie, 17,9 x 11,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 34/200, po levém okraji drobné žluté flíčky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague,…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Veronika Rejfířová

    Krajina luže

    No.: 282807

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:33

    olej, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Svolinský

    (1896-1986 )

    Sonet bez názvu

    No.: 282808

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:57

    litografie, 46,6 x 30,2 cm, sign. LD KSvolinský, rám, č. 17/200, vodoznak Lyra Pragensis, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graph…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Čáslav, Radnice

    No.: 282809

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 19:03

    lept, 1944, 33,2 x 22,5 cm, sign. PD JC.Vondrouš 1944, rám, č. 9, značeno v desce LD Vondrouš 1944, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Rožmitálský zámek

    No.: 282810

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:18

    litografie, 1965, 41,5 x 31,5 cm, sign. PD JosefHodek65, pasparta, č. 16/200, místopisný popis LD, drobné skvrnky v paspartu, Aantiqari.at Radhošťská, , the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Krkonoše

    No.: 282811

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:05

    fotografie, 14,2 x 40 cm, sign. vzadu Z. Feyfar, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a z levého okraje nepatrně natržený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Strahovská zahrada

    No.: 282812

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:04

    fotografie, 1976, 22,3 x 16 cm, Zdenko Feyfar byl český fotograf známý svými snímky Krkonoš a Prahy. Jeho práce, často v neobvyklém formátu, zachycují nejen krajiny, ale i portréty, květiny a cesty do zahraničí. Jeho série Kachničky u Mánesa se stala symbolem rozvoje české fotografie, přičemž jeden …

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Před sv. Vítem

    No.: 282813

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:06

    fotografie, 1976, 11,5 x 20 cm, sign. PD Feyfar, P.F. 1976, levý dolní roh ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Na horách

    No.: 282814

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:03

    olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Andrzej Pietsch

    (1932-2010)

    Krakov

    No.: 282815

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:49

    lept, 1965, 36,3 x 104 cm, rám, č. 11/30, Lept podle původní veduty J. Houfnagela z roku 1613, rám je místy lehce poškrábaný, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Emler

    (1912 -1992)

    Sedící žena

    No.: 282816

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:11

    litografie, 1966, 41,5 x 29,3 cm, sign. PD F. Emler 66, rám, č. 43/50, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.