Milan Erazim
(1946-2020)
Hra na čtvrtého
Položka č.: 282802Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:12
litografie, 41 x 33 cm, sign. PD M. Erazim 91, č. 39/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Markéta Králová
Světlá
Položka č.: 282803Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:34
lept, 55,5 x 43,5 cm, sign. PD M. Králová, č. 13/60, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar