Tatry
No.: 715Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:32
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID9**4 History of bids
Les
No.: 714Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:31
Current price: 300 CZK (13 €)
No.: 713Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:30
Current price: 300 CZK (13 €)
Černoška
No.: 712Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:29
Current price: 300 CZK (13 €)
Na útěku s princeznou
No.: 711Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:28
Current price: 300 CZK (13 €)
Dvojí tvář
No.: 710Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:27
monotyp, 30,5 x 22,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Krajina s kapličkou
No.: 709Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:26
olej, karton, 9,5 x 11 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Bamako 18.2.62
No.: 708Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:25
litografie, 1962, 35 x 42 cm, sign. LD, rám, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Ewa Nemoudry
Mémoires d´une Jeune fille rangée
No.: 707Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:24
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Ewa Nemoudry
Il m´avait invitée en jour
No.: 706Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:23
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Ewa Nemoudry
Kuk
No.: 705Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:22
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Němeček
Ahoj
No.: 704Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:21
suchá jehla, 1966, 21,5 x 30,5 cm, sign. PD O. Němeček 1966, rám, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Arno Naumann
(1887-1959)
Týnský chrám v Praze
No.: 703Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:20
lept, 31,5 x 24,5 cm, sign. PD Arno Naumann, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Arno Nauman
(1887-1959)
Krajina u Podbaby
No.: 702Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:19
suchá jehla, 29 x 38 cm, sign. PD Arno Nauman, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Arno Nauman
(1887-1959)
Sběračky
No.: 701Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:18
suchá jehla, 38,5 x 26,7 cm, sign. PD Arno Nauman, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Arno Nauman
(1887-1959)
No.: 700Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:17
suchá jehla, 21 x 30 cm, sign. Ar. Nauman, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 800 CZK (34 €)
Josef Mžyk
No.: 699Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:16
litografie, 2008, 33 x 24,3 cm, sign. PD Mžyk 2008, č. 138/200, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Prof. V. Tittelbach and L. Čepelák at the Academy of Fine Arts in Prague, later of Prof. O. Debré at École des Beaux-Arts in Paris, member of Hollar
Munehiro
Urozená paní laje opilému sluhovi
No.: 698Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:15
dřevoryt, 24 x 36 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Last auctioneer: ID4**7 History of bids
Karel Müller
(1899-1977)
Oratoř krále Vladislava (Katedrála sv. Víta)
No.: 697Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:14
lept, 33,1 x 24,5 cm, signatura pravděpodobně nepatří autorovi, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 600 CZK (25 €)
Th. Muck
Kapr
No.: 696Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:13
kombinovaná technika, asambláž, papír, 2003, 36 x 26,5 cm, sign. PD Th. Muck 2003, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Alois Moravec
Roklan od Filipovi huti
No.: 695Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:12
uhel, papír, 1957, 44 x 57,5 cm, sign. PD A. Moravec 57, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, T…
Jiří Mocek
Kuchař pro jeho veličenstvo
No.: 694Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:11
tužka, akvarel, papír, 1996, 23,5 x 12 cm, sign. DU Mocek 96, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sacha
Current price: 650 CZK (28 €)
Jiří Mocek
Špagety pro Casanovu
No.: 693Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:10
tužka, akvarel, papír, 1996, 23 x 12,5 cm, sign. DU Mocek 96, rám, mírně zvlněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sacha
Current price: 650 CZK (28 €)
Jiří Mocek
Roh hojnosti pro pana Puškina
No.: 692Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:09
tužka, akvarel, papír, 1996, 20 x 12,5 cm, sign. DU Mocek 96, rám, mírně zvlněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sacha
Current price: 650 CZK (28 €)
Joan Miró
(1893-1983)
Litografía original VII
No.: 691Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:08
litografie, 33,2 x 51 cm, uprostřed přeloženo, stopy po vazbě, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Zuzana Mináčová
Jana Matulová - baletka
No.: 690Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:07
čb. fotografie, 1988, 28 x 38 cm, monogr. PD Z.M., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Zuzana Mináčová
Sylvia Turbová
No.: 689Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:06
čb. fotografie, 1965, 38 x 28 cm, monogr. PD Z.M., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Zuzana Mináčová
Sylvia Turbová
No.: 688Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:05
Current price: 900 CZK (38 €)
Eduard Milén
(1891-1976)
Koupání
No.: 687Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:04
suchá jehla, 1927, 24 x 19 cm, sign. DU Ed. Milén, rám, č. 39/50, na zadní straně štítek s popisem (dílo bylo vystaveno na brněnské výstavě), Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, J. Schikaneder, M. Svabinsky, member of The Group of Fine Artists in Brno, co-founder of SCVU…
Eduard Milén
(1891-1976)
Žena v přírodě
No.: 686Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:03
litografie, 61 x 43 cm, sign. PD Ed. Milén , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, J. Schikaneder, M. Svabinsky, member of The Group of Fine Artists in Brno, co-founder of SCVU, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 300 CZK (13 €)